روی خط خبر

آتش سوزی انبار خودرو 2 مصدوم برجا گذاشت

سخنگوی اورژانس کشور گفت: آتش سوزی انبار کارخانه در جاده مخصوص کرج تا کنون دو مصدوم خانم داشت که توسط آمبولانس به مراکز بهداشت انتقال یافته اند.
پنجشنبه ۲۴ فروردين ۹۶ - ۲۲:۰۴

گفتگوی 18:30/ صنعت مبلمان در انتظار حمایت

رئیس اتحادیه مبل‌سازان و درودگران استان تهران با اشاره به توانایی تولید داخل در صنعت مبلمان گفت: حدود 9 درصد از شاغلین کشور در صنعت مبلمان مشغول به کارند و برای رونق این صنعت نیازمند توجه و حمایت های دولت هستیم.
پنجشنبه ۲۴ فروردين ۹۶ - ۱۹:۵۰

سایه سنگین برندهای خارجی بر بازار لوازم خانگی ایران

سخنگوی انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی موضوع مهم در صنعت لوازم خانگی را تحریک بازار عنوان کرد و گفت: به اعتقاد کارشناسان تحریک تقاضای مولد مهمترین موضوع در صنعت لوازم خانگی است.
چهارشنبه ۲۳ فروردين ۹۶ - ۱۹:۲۲

گرفتاری بازار مسکن در چنگال رکود

رئیس اتحادیه مصالح ساختمانی با ارائه چشم اندازی از خروج مسکن از رکود تاکید کرد: پیش بینی می شود در نیمه دوم امسال شاهد خروج مسکن از رکود باشیم به این ترتیب افزایش قیمت در این بخش چندان دور از ذهن نیست.
سه‌شنبه ۲۲ فروردين ۹۶ - ۱۹:۳۳

گفتگوی 18:30/ کلید رونق تولید و اشتغال در حمایت مصرف کنندگان

رئیس اتحادیه پوشاک کشور گفت: گره صنعت پوشاک کشور تنها به دست تولیدکنندگان و مسئولان باز نمی شود بلکه مصرف کنندگان با خرید پوشاک با کیفیت داخلی می توانند به توسعه اشتغال و تولید کمک کنند.
دوشنبه ۲۱ فروردين ۹۶ - ۱۹:۴۹

آمار نهایی داوطلبان انتخابات شوراهای شهر و روستا

رئیس هیئت های اجرایی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا، آخرین آمار مشمولان شرکت در انتخابات را اعلام کرد.
يکشنبه ۲۰ فروردين ۹۶ - ۱۹:۲۷

گفتگوی 18:30/ موانع متعدد بر سر راه صنعت لوله و پروفیل فولادی

دبیر سندیکای تولیدکنندگان لوله و پروفیل فولادی گفت: صنعت لوله و پروفیل فولادی با موانع متعددی روبروست و برای برون رفت از رکود می بایست مشکلات زیادی از جمله تامین مواد اولیه، تامین نقدینگی و موانع صادرات برطرف شود.
شنبه ۱۹ فروردين ۹۶ - ۲۰:۲۳

گفتگوی 18:30/ پاسخ قاطع در انتظار ماجراجویی آمریکا

کارشناسان مسائل خاورمیانه با تشریح تبعات حمله موشکی آمریکا، این اقدام آنها را ماجراجویانه دانستند که دارای تبعات سنگینی خواهد بود.
جمعه ۱۸ فروردين ۹۶ - ۱۹:۴۹

پوشش بیمه ای مشکل اصلی بافندگان فرش

مدیرعامل اتحادیه سراسری تعاونی‌های تولیدکنندگان فرش دستباف ایران نداشتن پوشش بیمه ای را اصلی ترین مشکل بافندگان صنعت فرش کشور اعلام کرد.
پنجشنبه ۱۷ فروردين ۹۶ - ۱۹:۲۰

رونق نوشت افزارهای ایرانی با فرهنگ سازی

نماینده تولید کنندگان و فروشندگان صنعت نوشت افزار، ضمن تشریح مشکلات این حوزه، فرهنگ سازی در جامعه را راه حل رونق بازار تولید داخل عنوان کرد.
چهارشنبه ۱۶ فروردين ۹۶ - ۱۹:۳۹

گفتگوی 18:30/ واردات سنگ های تزئینی خارجی به کشور حذف شود

دبیر کل انجمن سنگ ایران با اشاره به مرغوبیت بالای سنگ های داخلی نسبت به سنگ های خارجی، از دولت خواست تا جلوی واردات سنگ های تزئینی خارجی به کشور را بگیرد و از این طریق از تولیدکننده داخلی حمایت کند.
سه‌شنبه ۱۵ فروردين ۹۶ - ۱۹:۵۰

قاچاق، درد مشترک دو صنعت اشتغالزای کشور

صنعت نساجی و لوازم خانگی به عنوان صنایع اشتغال زا سهم بزرگی در اشتغال بیش از 300 هزار نفر دارند که در حال حاضر قاچاق کالا حیات این دوصنعت مهم را با چالش جدی روبرو کرده است.
دوشنبه ۱۴ فروردين ۹۶ - ۲۰:۱۴