روی خط خبر
18/30

نگاه دولت به پاسخگویی است

معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات: رویکرد اصلی سازمان فناوری اطلاعات در زمینه دولت الکترونیک ایجاد پنجره واحد و سرویس‌های یکپارچه است.
جمعه ۲۲ تير ۹۷ - ۱۹:۳۵

روند اجرای طرح تابستانی مدیریت جاده ای

مسئولان راهداری و پلیس از آمادگی همه جانبه دستگاهها و سازمانهای ذیربط برای خدمات رسانی به مردم در سفرهای تابستانی خبر دادند.
پنجشنبه ۲۱ تير ۹۷ - ۱۹:۳۴
گفتگوی 18:30

جزئیات ثبت نام در سامانه جامع روابط کار

مدیرکل روابط کار وزارت کار علت راه اندازی نشدن سامانه جامع روابط کار را مشخص نشدن تعرفه ثبت نام در دفاتر پیشخوان عنوان کرد.
چهارشنبه ۲۰ تير ۹۷ - ۱۹:۳۰
گفتگوی 18:30/

نسل جدید کارتخوان های عرضه سوخت

کارت خوان های جدید در جایگاههای سوخت با هدف کاهش هزینه و وقت هموطنان رونمایی شد.
سه‌شنبه ۱۹ تير ۹۷ - ۱۹:۴۶

حذف واسطه ها از بازار محصولات کشاورزی و دامی

معاون توسعه روستایی ریاست جمهوری گفت: در بسته اشتغال پایدار روستایی از طریق فضای مجازی محصولات کشاورزی و دامی بی واسطه و با قیمت مناسب به خریداران عرضه می شود.
دوشنبه ۱۸ تير ۹۷ - ۲۱:۳۳

30 گمرک هدف در دستور کار ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

معاون ستاد مبارزه با کالا و ارز از برنامه ریزی برای 30 گمرک هدف با سامانه هوشمند خبر داد و افزود: با این کار بیش از 70 درصد مبادلات کالا کنترل خواهد شد.
شنبه ۱۶ تير ۹۷ - ۱۹:۱۱

تسهیلات ویژه در طرح جدید نوسازی ناوگان برون شهری

در طرح جدید نوسازی ناوگان جاده ای دولت 50 درصد هزینه خودرو را تقبل کرده، 30 درصد تسهیلات با سود 18 درصد و بازپرداخت 60 ماه پرداخت می شود و 20 درصد باقی مانده آورده متقاضی خواهد بود.
جمعه ۱۵ تير ۹۷ - ۲۰:۵۶

اهداف و کارکرد میز خدمت

فردي كه به عنوان ارباب رجوع يا شهروند براي درخواست خدمت به محلي مراجعه مي‌كند همان‌جا باید خدمت مورد نظرش را دريافت كند.
پنجشنبه ۱۴ تير ۹۷ - ۱۹:۱۸

ملاک؛ برخورد با متخلفان ثبت سفارش کالا است

هدف از خوداظهاری واردکنندگان کالا با ارز دولتی در سامانه 124 مشخص شدن کسانی است که کالای با ارز دولتی را با نرخ ارز آزاد در بازار می فروشند.
چهارشنبه ۱۳ تير ۹۷ - ۲۰:۰۲

تمهیدات وزارت نیرو برای کنترل مصرف برق

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر: براساس آمار با هر یک درجه افزایش دما در کشور 1500 مگاوات برق مصرف می شود. با توجه به پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر افزایش دما طی هفته های آینده نیازمند همکاری مردم در مدیریت مصرف برق هستیم.
سه‌شنبه ۱۲ تير ۹۷ - ۱۹:۵۰

شروط سازمان تامین اجتماعی برای تقسیط جرائم

سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد: به منظور مساعدت با کارفرمایان بدهی های بیمه به صورت تقسیط تا 60 قسط امکان پذیر خواهد بود.
يکشنبه ۱۰ تير ۹۷ - ۱۹:۴۴
گفتگوی 18:30/

حمایت 5 هزار میلیارد تومانی از شرکت های دانش بنیان

معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت ریاست جمهوری: آمارهای نشان می دهد منابع پولی کشور از حمایت شرکت های دانش بنیان استقبال کرده و بانک ها نیز اولویت خود را در حمایت از شرکت ها قرار داده اند.
شنبه ۰۹ تير ۹۷ - ۲۰:۰۱