روی خط خبر

جشن 40 سالگی انقلاب، مردمی و مسجد محور است

قائم مقام شورای هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به رهنمودهای امام خمینی(ره) گفت: امام همیشه تاکید داشتند که جشن انقلاب باید مردمی برگزار شود و به همین لحاظ جشن 40 سالگی انقلاب هم مردمی و مسجد محور است.
جمعه ۰۵ بهمن ۹۷ - ۱۹:۱۹

تغییر الگوی مصرف خانوار، سال پایه آمارگیری را تغییر داد

معاون مرکز آمار با بیان اینکه نرخ تورم نقطه به نقطه ۳۹.۶ درصد است گفت: آمارگیری بر پایه کالاهای مصرفی سبد خانوارهاست.
سه‌شنبه ۰۲ بهمن ۹۷ - ۲۰:۵۱

محصولات دانش بنیان نیازمند آزمایشگاههای مرجع

معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری پس از 5 سال از تشکیل شرکت های دانش بنیان از خلاء علمی برای ایجاد آزمایشگاههای مرجع برای تدوین استانداردهای علمی خبر داد.
دوشنبه ۰۱ بهمن ۹۷ - ۱۹:۵۷

عزم جدی صنعت پوشاک برای باز کردن آخرین گره قاچاق

دستگاه ها و اتحادیه های مرتبط با تولید و توزیع پوشاک بر تعیین تکلیف 110 فروشگاهی که همچنان بطور غیرقانونی محصولات قاچاق عرضه می کنند، تاکید کردند.
يکشنبه ۳۰ دی ۹۷ - ۱۹:۳۸

ساخت پلاسکو از هفت خوان گذشت

معاون اموال و املاک بنیاد مستضعفان از عملیات اجرایی ساختمان جدید پلاسکو خبر داد و گفت: با حل مشکلات اداری و مهندسی طرح جدید ساختمان پلاسکو در 20 طبقه ساخته می شود.
شنبه ۲۹ دی ۹۷ - ۲۰:۳۸

جاده ها برفی است، با تجهیزات ایمن سفر کنید

پلیس راه و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای: رعایت نکات ایمنی، تمهیدات لازم و اطلاع از وضعیت راهها با استفاده از سامانه 141 از الزامات سفر در جاده های برفگیر و کوهستانی است.
جمعه ۲۸ دی ۹۷ - ۲۰:۱۵

نوسانات نرخ ارز، جهت قاچاق دام را تغییر داد

مدیرکل نظارت بر سامانه‌های الکترونیکی و هوشمند ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: میزان قاچاق دام به دلایلی از جمله نبودن ضوابط مشخص و نوسانات نرخ ارز بیشتر شده است.
پنجشنبه ۲۷ دی ۹۷ - ۱۹:۱۵

3 منبع جدید درآمدی دولت، در بوجه 98

عضو کمیسیون تلفیق بودجه 98 : مهمترین جهت گیری بودجه باید بر چرخش نظام مالی برای مقابله با تحریم ها و توجه بیشتر به جنبه های حمایتی از قشر متوسط و ضعیف جامعه باشد.
چهارشنبه ۲۶ دی ۹۷ - ۲۰:۳۲

بهره‌برداری از ۵۴۰۰ طرح عمرانی محرومیت‌زدایی سپاه

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران: سپاه 50 درصد هزینه هر طرح که برای ایجاد امنیت پایدار و محرومیت زدایی در مناطق دورافتاده ارائه شود را تقبل می کند.
سه‌شنبه ۲۵ دی ۹۷ - ۲۰:۱۰

رشد 5.4 درصدی صادرات

سرپرست سازمان توسعه تجارت: صادرات کشور با توجه به تعدیل نرخ گمرکی 5.4 درصد رشد دارد و این نشان می دهد که اقتصاد ما همچنان پویاست.
دوشنبه ۲۴ دی ۹۷ - ۱۹:۲۹

کاهش عرضه، علت نوسان قیمت گوشت مرغ

رئیس اتحادیه صنف فروشندگان پرنده و ماهی: نوسان بازار بستگی به عرضه و تقاضا دارد بنابراین کاهش عرضه از سوی مرغداران سبب نوسانات قیمت مرغ شده است.
يکشنبه ۲۳ دی ۹۷ - ۱۹:۳۳

تجهیز جنگنده های ایران به موشک های دوربرد

فرمانده نیروی هوایی ارتش: یکی از اولویت های ما تجهیز جنگنده ها به موشک های دوربرد و بالای 1000 کیلومتر است.
جمعه ۲۱ دی ۹۷ - ۱۹:۰۸