گزارش خبرنگاران

«ماه عسل» در دوازدهمین سال

برنامه "ماه عسل" یکی از برنامه های تلویزیونی پرطرفدار ماه رمضان، دوازدهمین سال پیاپی همراه خانواده ایرانی است. پیش تولید ماه عسل امسال از آذر ماه 95 کلید خورد و بیش از 100 نفر بطور مستقیم و غیرمستقیم در تولید آن نقش داشتند. در 12 سال گذشته 250 قسمت از این برنامه بروی آنتن رسانه ملی رفته است.
شنبه ۰۳ تير ۹۶ - ۰۸:۱۰

فریاد مظلومیت فلسطین در روز قدس

رئیس جمهور در راهپیمایی روز جهانی قدس تاکید کرد: امسال روز قدس حساب دیگری دارد هم به خاطر حضور تروریست‌ها در منطقه که مورد حمایت رژیم صهیونیستی هستند و مردم قاطعانه می‌خواهند تروریست‌ها را از منطقه برانند و هم حضور آمریکاست که همواره به فکر تجاوز به حقوق مردم بوده است.
جمعه ۰۲ تير ۹۶ - ۱۳:۳۴

افطاری در مسکو در آستانه روز قدس

مسجد یادبود در پارک پیروزی مسکو یکی از مراکز اصلی عبادی مسلمانان است و هر شب یکی از کشورها میزبان افطاری روزه داران می شود.
جمعه ۰۲ تير ۹۶ - ۰۸:۴۷

طنین مظلومیت فلسطین در روز قدس

غریو حمایت از فلسطین و انزجار از اشغالگران صهیونیست، امروز در بسیاری از کشورها طنین انداز می شود. مردم ایران اسلامی نیز با حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس بر حقوق ملت فلسطین تاکید خواهند کرد.
جمعه ۰۲ تير ۹۶ - ۰۸:۴۲

افزایش شمار تلفات انفجار تروریستی هلمند به 34 تن

در انفجار خونین شهر لشکرگاه در مرکز استان هلمند افغانستان، دسته کم34 تن کشته و 60 نفر زخمی شده اند. عامل انتحاری خودروی خود را مقابل شعبه کابل بانک منفجر کرده است.
پنجشنبه ۰۱ تير ۹۶ - ۲۰:۳۳

افطاری بهانه ای برای تجدید میثاق رزمندگان

در آخرین روزهای ماه رمضان، جمعی از رزمندگان و جانبازان 8 سال دفاع مقدس در ضیافت افطاری دور هم جمع شدند و خاطرات آن سال ها را زنده کردند.
پنجشنبه ۰۱ تير ۹۶ - ۱۹:۱۱

اشتغال 40 بانوی اصفهانی به همت خیران

به کمک خیران شهرضایی 40 بانوی اصفهانی به صورت مستقیم و غیرمستقیم در کارگاه خیاطی مشغول به کار شده اند که تنها در یکسال گذشته 4 هزار لباس تولید و روانه بازار کرده اند.
پنجشنبه ۰۱ تير ۹۶ - ۱۷:۵۳

آرمان فلسطین آزادی است

شخصیت های فلسطینی بر اهمیت روز جهانی قدس و ادامه حمایت از آرمان ملت فلسطین و آزادی قدس اشغالی تاکید کردند.
پنجشنبه ۰۱ تير ۹۶ - ۱۷:۵۱

آغاز برداشت از قطب گیلاس کشور

شهرستان صحنه از توابع استان کرمانشاه، به عنوان یکی از قطب های مهم تولید گیلاس در کشور در برخی از باغات به برداشت 12 تن در هکتار نیز رسیده است.
پنجشنبه ۰۱ تير ۹۶ - ۱۷:۴۵

روز قدس در قاب دوربین خبرنگاران

راهپیمایی فردا جمعه روز جهانی قدس در ۹۰۰ شهر برگزار می شود و 4 هزار خبرنگار داخلی و خارجی این واقعه جهانی زا ثبت خواهند کرد.
پنجشنبه ۰۱ تير ۹۶ - ۱۷:۲۸

بالا گرفتن تنش میان کره جنوبی و ژاپن

در جریان جنگ جهانی دوم سربازان ژاپنی بیش از 200 هزار زن کره ای را مورد تعرض و آزار جنسی قرار می دهند که همین امر موجب شده تا رئیس جمهور جدید کره جنوبی خواهان عذرخواهی رسمی توکیو درباره بردگی جنسی زنان کره ای شود موضوعی که ژاپن زیر بار آن نمی رود.
پنجشنبه ۰۱ تير ۹۶ - ۱۶:۴۳

شهادت بیش از 3 هزار کودک فلسطینی

رژیم صهیونیستی غاصب در 17 سال گذشته، 3 هزار کودک فلسطینی را شهید، بیش از 13 هزار را زخمی و بیش از دوازده هزار نفر را بازداشت کرده است.
پنجشنبه ۰۱ تير ۹۶ - ۱۴:۰۴