گزارش خبرنگاران

باغ گیاه شناسی ملی ایران

باغ گیاه شناسی ملی ایران که در چند کیلومتری تهران واقع شده گنجینه عظیم زیست محیطی کشور است که پس از سالیان طولانی به روی بازدیدکنندگان گشوده شده است. در ایام عید، دیدن این باغ موزه را که بیش از 3 هزار گونه گیاه را در خود جای داده، از دست ندهید.
شنبه ۰۵ فروردين ۹۶ - ۰۹:۱۲

هفت سین در ایتالیا

نوروز ریشه در تمدن ایران دارد و آداب و سنن آن در هرجای دنیا به چشم می خورد. ایرانیان خارج از کشور در ایام نوروز هر کجا که باشند سفره هفت سین پهن می کنند تا آداب و سنت های نیاکان خود را زنده نگه دارند.
شنبه ۰۵ فروردين ۹۶ - ۰۸:۲۲

نوروز فرصت مناسب برای اهداء خون

ایام نوروز فرصت مناسبی است تا با مراجعه به مراکز اهداء خون زندگی را به هموطنان خود اهدا کنیم. در این ایام مراکز اهداء خون سراسر کشور پذیرای هموطنان هستند.
شنبه ۰۵ فروردين ۹۶ - ۰۷:۵۵

تقدیر از کسبه منصف و مردمی

گشت تعزیرات امروز جمعه با حضور در محل کار چند کسبه منصف، از رفتار منصفانه این کسبه قدردانی کرد. سود متعادل تا سقف 20 درصد و فروش اجناس داخلی از جمله نکات برجسته این مغازه داران است.
جمعه ۰۴ فروردين ۹۶ - ۱۹:۴۶

صدای پای نازیسم در اروپا

اردوغان رئیس جمهور ترکیه گفت: بیش از هر زمان دیگری صدای پای نازیسم در اروپا شنیده می‌شود و تا زمانیکه سران اروپا او را "دیکتاتور"خطاب کنند، او هم آنها را " فاشیست " و " نازی " می خواند. روابط آنکارا و برخی کشورهای اروپایی در پی لغو نشست های تبلیغاتی حزب حاکم ترکیه در این کشورها پر تنش شده است.
جمعه ۰۴ فروردين ۹۶ - ۱۹:۴۴

ضرورت هماهنگی دولت و مجلس، برای رشد تولیدات داخلی

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به نام گذاری سال 96 به نام " اقتصاد مقاومتی - تولید و اشتغال " گفت: رویکرد تحصیلات کشور، باید به سمت تولید ملی برود و آموزش مهارت، جای مدرک گرایی را بگیرد تا جوانان صاحب حرفه شوند. مسئولان برای تحقق اهداف شعار امسال یعنی تولید و اشتغال باید چه راهکارهایی رو در دستور کار خود قرار دهند؟
جمعه ۰۴ فروردين ۹۶ - ۱۵:۳۸

خدمات مراکز درمانی در نوروز

مراکز درمانی کشور در ایام نوروز همچنان به ارائه خدمات به مردم مشغولند.
جمعه ۰۴ فروردين ۹۶ - ۱۰:۵۹

سفر بعد از دید و بازدید

این روزها جاده های سراسر کشور شلوغ است و بعضی ها اول دید و بازدید اول عید را انجام می دهند و بعد راهی سفر می شوند. سعی کنیم در طول سفر بجای نگاه به دوربین جاده ها خودمان کنترل کننده سرعت باشیم .
جمعه ۰۴ فروردين ۹۶ - ۰۹:۳۳

وظیفه مسئولان برای تحقق شعار امسال

حمایت همه جانبه از تولید داخلی که اشتغال را هم بدنبال دارد؛ کلید پیشبرد اقتصاد مقاومتی است. این مهم اگر بر مبنای صحیح و علمی صورت گیرد موجب رشد و بالندگی کشور خواهد شد. به همین منظور چنین فرمولی به عنوان نقشه راه برای سال 96 ترسیم شده است.
جمعه ۰۴ فروردين ۹۶ - ۰۸:۵۵

تهران گردی در نوروز

پایتخت این روزها پذیرای تورهای تهران گردی برای معرفی تاریخ و فرهنگ 7 هزار ساله این شهر به گردشگران است. اگر در تهران هستید سری به مکان های دیدنی و تاریخی پایتخت بزنید.
جمعه ۰۴ فروردين ۹۶ - ۰۸:۳۲

تلاش های گروه های جهادی در نوروز

نوروز امسال هم گروه های جهادی در مناطق محروم به فعالیت های عمرانی، فرهنگی و بهداشتی ادامه می دهند. یکی از اردوهای جهادی چند روستا در خراسان جنوبی را برای خدمت به محرومان انتخاب کرده است.
جمعه ۰۴ فروردين ۹۶ - ۰۸:۱۵

بره ناقلا

بره ناقلا برای بسیاری از بینندگان تلویزیون در ایران و جهان نام آشنایی است . نه فقط کودکان و نوجوانان، بلکه بزرگسالان هم بیننده کارهای بانمک این گوسفند سفید و دوستانش هستند.
پنجشنبه ۰۳ فروردين ۹۶ - ۱۳:۴۱