گزارش خبرنگاران

حرف مردم/ گسترش تجمل گرایی

تجمل گرایی و تمایل به زندگی های تشریفاتی و پر زرق و برق، در بر دارنده آثار ناگواری در زندگی فردی و اجتماعی است. حرف مردم این هفته به مظاهر تجمل گرایی در میان مردم و مسئولان پرداخته است.
دوشنبه ۱۶ اسفند ۹۵ - ۱۷:۴۸

قدردانی اهالی فرهنگ و رسانه از خانواده شهدای آتش نشان

مراسم تقدیر اهالی فرهنگ و رسانه از خانواده های شهدای آتش نشان در حوزه هنری برگزار شد.
دوشنبه ۱۶ اسفند ۹۵ - ۰۹:۲۲

پایان بررسی بودجه سال 96 در مجلس

دخل و خرج سال آینده کشور بالاخره در مجلس به تصویب نهایی رسید.
دوشنبه ۱۶ اسفند ۹۵ - ۰۹:۲۱

سوژه های این هفته سوت از اسکی تا تیراندازی

نوش داروی بعد از مرگ روی پیست اسکی، حکایت تیرهایی که کمتر به سیبل کمک به معلولان تیم ملی میخورد، جریمه نقدی بازکنان اخراجی بسکتبال از جمله سوژه های این هفته سوت می باشند.
يکشنبه ۱۵ اسفند ۹۵ - ۱۸:۱۵

یازدهمین جشنواره کارآفرینان نیکوکار استان تهران

در یازدهمین جشنواره کارآفرینان نیکوکار استان تهران از 7 کارآفرین برتر سال 95 استان و 5 تلاشگر نخبه تجلیل شد.
يکشنبه ۱۵ اسفند ۹۵ - ۰۸:۰۸

مراسم دهمین سالروز درگذشت رسول ملا قلی پور

مراسم گرامیداشت دهمین سالروز درگذشت رسول ملاقلی پور فیلمساز عرصه دفاع مقدس با حضور خانواده این کارگردان و کاشت نهال در موزه سینمای ایران برگزار شد. در این مراسم پلاک رسول ملاقلی پور از سوی خانواده ی آن مرحوم به موزه ی سینما اهدا شد. ملاقلی پور 15 فیلم سینمایی در زمینه ی دفاع مقدس در کارنامه ی خود دارد که پرواز در شب، سفر به چذابه و افق از بارزترین کارهای او هستند.
يکشنبه ۱۵ اسفند ۹۵ - ۰۷:۴۶

جنب و جوش خرید عید

همزمان با روزهای پایانی سال جنب و جوش در بازارها هم بیشتر شده است .
شنبه ۱۴ اسفند ۹۵ - ۱۸:۰۳

پیشرفت های داروسازی

پیشرفت های چشمگیر صنعت داروسازی در ایران، پس از پیروزی انقلاب تاکنون کشور را در مسیر خودکفایی تولید بیش از 97 درصد دارو قرار داده است.
شنبه ۱۴ اسفند ۹۵ - ۱۶:۵۰

بوستان بازیافت در تهران

ساخت آثار هنری از زباله ها و نصب آنها در برخی معابر شهری و پارک ها علاوه بر آثار زیست محیطی، جلوه ای خاص به سیمای شهر داده است. بوستان بازیافت با 10 هزار متر مساحت در محله ی علی آباد جنوبی در منطقه ی شانزده تهران واقع شده است.
شنبه ۱۴ اسفند ۹۵ - ۱۶:۰۱

دانشگاه صنعتی شریف میزبان مسابقات طراحی و ساخت سامانه های هوا فضا

هفتمین دوره مسابقات طراحی و ساخت سامانه‌ های هوا فضایی با تلاش قطب علمی سامانه‌ های هوافضایی دانشکده مهندسی هوافضای دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد. 240 تیم دانش آموزی و دانشجویی در راستای آشنایی دانش‌آموزان و دانشجویان با فرآیندهای طراحی و ساخت سامانه‌های هوا فضایی، را در 4 گرایش دانشجویی و 13 گرایش دانش آموزی برگزار کرد.
شنبه ۱۴ اسفند ۹۵ - ۱۵:۴۹

تجلیل از قهرمانان و مدال آوران

رئیس جمهور در مراسم تجلیل از قهرمانان بازیهای المپیک و پارالمپیک ریو 2016 و مدال آوران سال 94 گفت: حرکت رو به جلو، افزایش رغبت جوانان به موضوع ورزش و اهمیت دادن به فعالیت های ورزشی در مدارس، نشان دهنده حرکت صحیح کشور در این عرصه است.
شنبه ۱۴ اسفند ۹۵ - ۱۵:۳۸

طرح هادی مشوق مردم به زندگی روستایی

روستاهای بالای جمعیت 20 خانوار در خراسان جنوبی با اجرای طرح هادی، چهره جدیدی به خود گرفته است. این طرح در روستاها علاوه بر زیبا سازی روستا علاقه مندی بیشتر روستائیان را موجب شده است.
شنبه ۱۴ اسفند ۹۵ - ۱۳:۰۱