گزارش خبرنگاران

سفر بعد از دید و بازدید

این روزها جاده های سراسر کشور شلوغ است و بعضی ها اول دید و بازدید اول عید را انجام می دهند و بعد راهی سفر می شوند. سعی کنیم در طول سفر بجای نگاه به دوربین جاده ها خودمان کنترل کننده سرعت باشیم .
جمعه ۰۴ فروردين ۹۶ - ۰۹:۳۳

وظیفه مسئولان برای تحقق شعار امسال

حمایت همه جانبه از تولید داخلی که اشتغال را هم بدنبال دارد؛ کلید پیشبرد اقتصاد مقاومتی است. این مهم اگر بر مبنای صحیح و علمی صورت گیرد موجب رشد و بالندگی کشور خواهد شد. به همین منظور چنین فرمولی به عنوان نقشه راه برای سال 96 ترسیم شده است.
جمعه ۰۴ فروردين ۹۶ - ۰۸:۵۵

تهران گردی در نوروز

پایتخت این روزها پذیرای تورهای تهران گردی برای معرفی تاریخ و فرهنگ 7 هزار ساله این شهر به گردشگران است. اگر در تهران هستید سری به مکان های دیدنی و تاریخی پایتخت بزنید.
جمعه ۰۴ فروردين ۹۶ - ۰۸:۳۲

تلاش های گروه های جهادی در نوروز

نوروز امسال هم گروه های جهادی در مناطق محروم به فعالیت های عمرانی، فرهنگی و بهداشتی ادامه می دهند. یکی از اردوهای جهادی چند روستا در خراسان جنوبی را برای خدمت به محرومان انتخاب کرده است.
جمعه ۰۴ فروردين ۹۶ - ۰۸:۱۵

بره ناقلا

بره ناقلا برای بسیاری از بینندگان تلویزیون در ایران و جهان نام آشنایی است . نه فقط کودکان و نوجوانان، بلکه بزرگسالان هم بیننده کارهای بانمک این گوسفند سفید و دوستانش هستند.
پنجشنبه ۰۳ فروردين ۹۶ - ۱۳:۴۱

آرامگاه فردوسی یکی دیگر از پایگاه گردشگری

رویداد فرهنگی نوروزگاه خراسان رضوی در مجموعه فرهنگی و تاریخی آرامگاه حکیم ابوالقاسم فردوسی مشهد آغاز شد.
پنجشنبه ۰۳ فروردين ۹۶ - ۱۰:۵۶

عید نوروز در قزاقستان

عید نوروز در میان مردم آسیای میانه از جایگاه ویژه ای برخوردار است. مردم قزاقستان نیز این عید باستانی را همچون سایر اعیاد ملی و مذهبی خود گرامی می دارند.
پنجشنبه ۰۳ فروردين ۹۶ - ۱۰:۳۳

حمایت مردم از تولید داخلی

مردم با نامگذاری سال به نام سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال حمایت خود را از تولید داخلی اعلام کردند.
پنجشنبه ۰۳ فروردين ۹۶ - ۰۹:۳۹

نمایشگاه گل

شهرستان پاکدشت پایتخت گل و گیاه ایران در 36 کیلومتری شرق تهران، امسال هم میزبان مسافران نوروزی است.
پنجشنبه ۰۳ فروردين ۹۶ - ۰۸:۰۸

توصیه های ضروری برای سفرهای نوروزی

با آغاز سال نو سفرهای نوروزی مردم در اوج خود قرار دارد. قبل از سفر وسیله نقلیه خود را آماده و برای حفظ جان خود و دیگران در طول سفر قوانین را رعایت کنیم.
پنجشنبه ۰۳ فروردين ۹۶ - ۰۷:۵۹

گشت تعزیرات در رستوران ها

با آغاز سال نو نظارت بر عرضه کالاهای مصرفی تشدید شده است. در بازدید ماموران از رستوران ها ، تخلفات برخی دیگر از آنها رسیدگی شد.
چهارشنبه ۰۲ فروردين ۹۶ - ۱۲:۰۶

مراقب سلامتی خود باشید

استفاده بیش از اندازه شیرینی و شکلات در ایام عید می تواند سلامت دندان ها را تهدید کند. کارشناسان توصیه می کنند هموطنان در این روزها بیش از پیش به بهداشت دهان و دندان خود توجه کنند.
چهارشنبه ۰۲ فروردين ۹۶ - ۱۰:۱۲