گزارش خبرنگاران

بیستمین کنگره انجمن اورولوژی ایران

بیستمین کنگره انجمن اورولوژی ایران از دوم الی پنجم خرداد 96 در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی در حال برگزاری است.
سه‌شنبه ۰۲ خرداد ۹۶ - ۲۱:۵۰

توریست های خارجی از بیستون می گویند

اصالت، تمدن و فرهنگ به همراه طبیعتی بکر و زیبا سه عنصر اساسی در بیستون است که توریست های خارجی را مقهور خود کرده تا جایی که به زیبایی و شکوه این منطقه باستانی اذعان می کنند.
سه‌شنبه ۰۲ خرداد ۹۶ - ۲۰:۴۳

تکنولوژی های روز در بیستمین همایش اورولوژی ایران

معرفی تکنولوژی های جدید و نیز بروز نمودن اطلاعات اورولوژیست ها از مهترین اهداف برگزاری بیستمین کنگره انجمن اورولوژی ایران است، ایران کشوری پیشرو در درمان بیماری های اورولوژی و پیوند کلیه است.
سه‌شنبه ۰۲ خرداد ۹۶ - ۲۰:۳۶
اگر اتهامات پارک گنون ثابت شود؛

10 سال زندان در انتظار رئیس جمهور سابق کره جنوبی

پارک گئون رئیس جمهور مخلوع کره جنوبی پس از استیضاح در مجلس به دلیل فساد مالی به ارزش 10 ها میلیون دلار، امروز در نخستین جلسه دادگاه حضور یافت، براساس قانون کره جنوبی اگر اتهامات پارک ثابت شود، نخستین رئیس جمهوری است که به مدت 10 سال روانه زندان می شود.
سه‌شنبه ۰۲ خرداد ۹۶ - ۲۰:۰۲

افتتاح نمایشگاهی با رایحه دلپذیر اشتغال

دومین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و صنایع فلزکاری تهران با هدف انتقال فن آوری در زمینه ماشین آلات، ابزاز گیره، ابزار دقیق، ابزار برش فلزات، ماشین آلات شکل دهی، سیستم های تضمین کیفیت و اندازه گیری، جوشکاری و اتوماسیون در شهرآفتاب شروع به کار کرد که به گفته این نمایشگاه سهم به سزایی در اشتغال زایی جوانان این مرز و بوم داد، در این نمایشگاه شرکت هایی از ایران و 18 کشور حضور دارند.
سه‌شنبه ۰۲ خرداد ۹۶ - ۱۹:۴۲

سایه رعب و وحشت بر انگستان حاکم شد

در انفجار امروز سالن 20 هزار نفری منچستر آرینا که بیش از 80 کشته و زخمی برجای گذاشت، رعب و وحشت بر انگلستان سایه افکند تا جایی که ترزا می نخست وزیر انگلیس از این حمله به عنوان بدترین حمله تروریستی منچستر یاد کرد و از برگزاری نشستی اضطراری در آینده نزدیک خبر داد.
سه‌شنبه ۰۲ خرداد ۹۶ - ۱۹:۴۰

جایگاه ایران در بازی های کشورهای اسلامی

کاروان ورزش کشورمان در چهارمین دوره بازی های همبستگی کشورهای اسلامی پیشرفت چشمگیری داشت. تیم ایران در این دوره از مسابقات با 39 طلا، 26 نقره و 33برنز و با ایستادن در مکان سوم به کار خود پایان داد.
سه‌شنبه ۰۲ خرداد ۹۶ - ۱۵:۴۹

هفتادمین نشست مجمع جهانی سلامت

هفتادمین نشست مجمع جهانی سلامت در ژنو برگزار شد.
سه‌شنبه ۰۲ خرداد ۹۶ - ۱۵:۴۴

بیستون، جاذبه بی نظیر گردشگری

در کیلومتر 32 شرق کرمانشاه، منطقه ای باستانی بر صخره ای بلند قد بر افراشته که به بیستون معروف است. کوه در بستر سرابی به همین نام قرنهاست آرمیده و از گذشته های دور اطراق گاه کاروان ها و در دوران معاصر هم مقصد میلیونها گردشگر از سراسر جهان بوده است.
سه‌شنبه ۰۲ خرداد ۹۶ - ۱۴:۱۰

چشم فعالان اقتصادی به جاده جدید ابریشم

همایش توسعه فرهنگ قومی و اقتصادی جاده ابریشم در پکن برگزار شد.
سه‌شنبه ۰۲ خرداد ۹۶ - ۱۱:۴۲

جدال کهنه کاران شطرنج در رشت

رقابت های شطرنج پیشکسوتان کشور با حضور 98 شطرجباز در 7 دور به روش سوئیسی در رشت آغاز شد.
سه‌شنبه ۰۲ خرداد ۹۶ - ۱۰:۳۳

اردوی تیراندازی با کمان سنتی

دومین اردوی آماده سازی تیم ملی تیراندازی با کمان سنتی برای حضور در رقابت های جهانی با حضور 20 بازیکن از 14 استان در شهر مراغه در حال برگزاری است.
سه‌شنبه ۰۲ خرداد ۹۶ - ۱۰:۳۲