مشروح

خبر ورزشی 14:30، شنبه 31 تیر 96

کشتی نوجوانان آسیا/ فوتسال/ سوپرجام/ لیگ الماس موناکو و چندخبر دیگر.
شنبه ۳۱ تير ۹۶ - ۱۵:۵۲

اخبار مشروح 13 شنبه 31 تیر 96

آغاز طرح ارجاع الکترونیک بیمه سلامت از فردا/ افتتاح خط تولید انبوه و تحویل دهی موشک صیاد/ حضور نوجوان نابغه ایرانی در نمایشگاه هوایی روسیه از جمله عناوین خبر 13 شنبه 31 تیر 96 است.
شنبه ۳۱ تير ۹۶ - ۱۵:۰۹

خبر 20 جمعه 30 تیر 96

دیدار سوپرجامی تیم های پرسپولیس و نفت تهران در ورزشگاه آزادی/ هشتمین کمیسیون مشترک برجام در سطح معاونان وزیران خارجه ایران و 1+5 پس از سه ساعت در وین پایان یافت/ راهبرد جدید دریایی روسیه مقابل آمریکا و چند خبر دیگر.
جمعه ۳۰ تير ۹۶ - ۲۲:۱۰

خبر ورزشی 14:30، پنج شنبه 29 تیر 96

کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان آسیا/ دوومیدانی معلولان جهان/ المپیک ناشنوایان/ فوتسال گیتی پسند و چندین خبر دیگر.
پنجشنبه ۲۹ تير ۹۶ - ۱۶:۱۴

خبر مشروح 13،پنج شنبه 29 تیر

وداع با شکوه یک ملت با 200 شهید تازه تفحص شده دفاع مقدس/ چهل روز پس از حادثه تروریستی مجلس شورای اسلامی/ دقت بیشتر برای تایید سلامت فنی خودروها و چنین خبر دیگر.
پنجشنبه ۲۹ تير ۹۶ - ۱۴:۳۵

اخبار 20 چهارشنبه 28 تیر 96

روحانی: در مقابل طرح ها و اقدامات آمریکا می ایستیم/ گلایه های برجامی ظریف، تیتر اول رسانه های داخلی و خارجی/ خبر خوش وزیر اقتصاد به دارندگان سهام عدالت و چند خبر دیگر.
چهارشنبه ۲۸ تير ۹۶ - ۲۳:۳۶

خبر مشروح 13، چهارشنبه 28 تیر

رئیس جمهور: برخی اقدامات اخیر آمریکایی ها با روح و حتی متن برجام در تعارض است؛ در مقابل این اقدامات می ایستیم/ وزیر امور خاجه در واکنش به تحریم های جدید آمریکا تاکید کرد پس از بررسی ها ، اقدام متقابل خواهیم کرد/ تاکید دوباره ی رئیس کل بانک مرکزی، بر رعایت نرخ مصوب سود سپرده ها/ وزیر اقتصاد تاکید کرد: در بودجه بندی ، باید رویکرد دولت دوازدهم متفاوت باشد/ افزایش فشارها و گسترش حملات نظامیان رژیم صهیونیست خطیب مسجد الاقصی در حمله به این مسجد زخمی شد و چندین خبر دیگر.
چهارشنبه ۲۸ تير ۹۶ - ۱۵:۳۷

خبر 20 ، سه شنبه 27 تیر 96

نوبخت: هنوز هیچ گزینه ای برای حضور در کابینه دوازدهم قطعی نشده است/ نگاهی به حادثه تروریستی مجلس بعد از 40 روز/ طرح ضربتی 9 هفته ای بانک مرکزی برای پرداخت وام ازدواج و چند خبر دیگر.
سه‌شنبه ۲۷ تير ۹۶ - ۲۳:۰۱

خبر ورزشی 14:30، سه شنبه 27 تیر 96

تعلیق شطرنج ایران/ اردو تیم فوتبال امید/ اردوی واترپلو و چندین خبر دیگر.
سه‌شنبه ۲۷ تير ۹۶ - ۱۶:۱۹

خبر مشروح 13، سه شنبه 27 تیر

ظریف در شورای روابط خارجی آمریکا: عملکرد آمریکا در برجام نشان داد خصومتش با ایران تمام شدنی نیست/ برای بالای نمایندگان ملت به «طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه/ پرداخت ضربتی وام ازدواج از اول مرداد/ بازگشت افتخارآفرینان المپیاد جهانی شیمی به کشور و چندین خبر دیگر.
سه‌شنبه ۲۷ تير ۹۶ - ۱۵:۱۲

خبر 20 دوشنبه 26 تیر 96

آزادی حسین فریدون پس از تامین وثیقه مناسب/ گوشت همچنان در مسیر افزایش قیمت/ از بیکاری پرستاران از نقطه نظر نظام پرستاری تا سخنگوی وزارت بهداشت که بیکاری در این صنف را قبول ندارد و چند خبر دیگر.
سه‌شنبه ۲۷ تير ۹۶ - ۱۵:۰۸

خبر مشروح 13، دوشنبه 26 تیر

انتقاد صریح ظریف از ترامپ برای نقض متن برجام/ باید ها و نباید های ترکیب کابینه دوازدهم/ نقاط حادثه خیز جاده ها / لزوم مهار فضای مجازی و . ...
دوشنبه ۲۶ تير ۹۶ - ۱۸:۳۶