مشروح

خبر 13؛ سه شنبه 22 فروردین 96

آغاز ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری/ اعتکاف صدها هزار نفر در مساجد همزمان با « ایام البیض» و سالروز میلاد امیرالمومنین/ هشدار ­کره شمالی به آمریکا: برای جنگ آماده ایم! و چند خبر دیگر.
سه‌شنبه ۲۲ فروردين ۹۶ - ۱۵:۰۲

خبر 20 دوشنبه 21 فروردین 96

نورافشانی آسمان پایتخت به یاد پدران شهید مدافع حرم/ دیدار نوروزی جمعی از مسئولان با حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی / نشست خبری حدوداً 2 ساعته رئیس جمهور و چند خبر دیگر.
دوشنبه ۲۱ فروردين ۹۶ - ۲۱:۳۲

خبر ورزشی 14:30،دوشنبه 21 فروردین 96

فوتبال لیگ قهرمانان/ فوتبال اروپا/ رالی/ تمرین تیم والیبال زیر 23 و چندین خبر دیگر
دوشنبه ۲۱ فروردين ۹۶ - ۱۵:۴۸

مشروح 13، دوشنبه 21 فرورردین 96

نشست خبری رئیس جمهور با خبرنگاران داخلی و خارجی مردم و ارتش سوریه با زدن ضربات سهمگین به تروریست ها آمریکا را از حمله و حمایت از تروریست ها پشیمان کنند/ ثبت نام داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری از فردا/ ثبت نام بیش از 800 هزار نفر برای مراسم اعتکاف/ افزایش انتقادها به تجاوز نظامی آمریکا به سوریه، درخواست رئیس جمهور چک برای تشکیل کمیته حقیقت یاب مستقل و چندین خبر دیگر
دوشنبه ۲۱ فروردين ۹۶ - ۱۴:۳۷

خبر 20، یکشنبه 20 فرودین 96

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار نوروزی فرماندهان ارشد نیروهای مسلح : برنامه دشمن القاء احساس «نمی‌شود و نمی‌توانیم» در مسئولان است/روز ملی فناوری هسته ای یازده ساله شد؛ بهره برداری از سه مرکز مهم هسته ای در قزوین، البرز و یزد/ هشدار رئیس مجلس به آمریکا درباره پیامدهای تجاوز موشکی به سوریه و چند خبر دیگر
يکشنبه ۲۰ فروردين ۹۶ - ۲۱:۳۲

مشروح 13، یکشنبه 20 فرورردین 96

تشییع باشکوه عالم مجاهد؛ مرحوم حجت‌الاسلام والمسلمین باریک‌ بین در قزوین/ انفجار در استان بلخ افغانستان/ آمریکا ناو گروه تهاجمی به شبه جزیره کره فرستاد و چندین خبر دیگر.
يکشنبه ۲۰ فروردين ۹۶ - ۱۶:۵۰

خبر 20 ، شنبه 19 فروردین 96

نشست روسای ستاد انتخابات استان ها و معاونان سیاسی استانداری ها/ آغاز روند شکایت داوطلبان احراز صلاحیت نشده/ اقتصاد مقاومتی و توسعه روستایی/ آمریکا تجاوزگرانه و وقیحانه و ظالمانه همه اصول و حقوق بین المللی را نادیده می گیرد و چند خبر دیگر.
شنبه ۱۹ فروردين ۹۶ - ۲۱:۲۶

خبر ورزشی 14:30،شنبه 19 فروردین 96

فوتبال باشگاه های اروپا و چندین خبر و گزارش دیگر
شنبه ۱۹ فروردين ۹۶ - ۱۵:۳۸

اخبار مشروح 13؛ شنبه 19 فرورردین 96

رونمایی رئیس جمهور از سند توسعه روستایی و کتاب کارآفرینان روستایی/ شورای امنیت به عرصه جدل و جنگ لفظی مخالفان و حامیان حمله موشکی آمریکا به سوریه تبدیل شد و چند خبر دیگر.
شنبه ۱۹ فروردين ۹۶ - ۱۵:۳۲

خبر 20، جمعه 18 فروردین 96

واکنش ها به تجاوز نظامی آمریکا به خاک سوریه/ حمله فردی با خودرو به افراد پیاده در استکهلم/ آغاز عملیات ساخت قطعه یک آزاد راه تبریز – مرند - بازرگان/ میلاد با سعادت امام جواد (ع) نهمین پیشوای شیعیان جهان و چند خبر دیگر.
جمعه ۱۸ فروردين ۹۶ - ۲۰:۵۵

خبر ورزشی 14:30،جمعه 18 فروردین 96

در این بخش خبری به نخستین مسابقه بین المللی دوی استقامت پارس پرداخته شد
جمعه ۱۸ فروردين ۹۶ - ۱۶:۲۶

اخبار مشروح 13؛ جمعه 18 فروردین 96

حمله موشکی آمریکا به یک پایگاه هوایی در حمص سوریه، استقبال رژیم های سعودی و صهیونیستی - واکنش تند روسیه و ایران/ اعلام برگزاری الکترونیکی انتخابات شوراها در 150 شهر/ روز پایانی مسابقات جهانی ربوکاپ آزاد ایران و چندین خبر دیگر
جمعه ۱۸ فروردين ۹۶ - ۱۵:۳۶