مشروح

اخبار مشروح 13 جمعه، 13 اردیبهشت 1398

شش برنامه جدید بانک مرکزی برای اقتصاد، چگونگی ثبت نام کارت سوخت برای مالکان خودروهای نو، وزیر کشور: قیمت و زمان سهمیه بندی بنزین هنوز اجرایی نشده، عناوین مهمترین اخبار این بخش است.
جمعه ۱۳ ارديبهشت ۹۸ - ۱۴:۲۳

خبر 20 پنج شنبه 12 اردیبهشت 98

نتایج سفر رئیس قوه قضائیه به سیستان و بلوچستان؛ پیامک قلابی کارت سوخت؛ کمبودِ قطعه و دپوی خودروهای تولید داخل؛ تشدید نظارت برای کنترل قیمت کالاها؛ دستگیری مأموران قلابی؛ بررسی تیتر روزنامه ها و ... از عناوین این بخش خبری.
پنجشنبه ۱۲ ارديبهشت ۹۸ - ۲۱:۵۸

اخبار مشروح 13 پنج شنبه، 12 اردیبهشت 1398

آغاز عملیات اجرایی 2 طرح صنعتی و خدماتی در تربت حیدریه با حضور رئیس مجلس، تاکید رئیس قوه قضائیه بر پیگیری آزاد کردن دو مرزبان ربوده شده در دیدار با خانواده این مرزبانان در دومین روز سفر به سیستان و بلوچستان مهمترین عناوین این بخش خبری است.
پنجشنبه ۱۲ ارديبهشت ۹۸ - ۱۴:۴۹

خبر 20 چهارشنبه 11 اردیبهشت 98

دیدار رهبر معظم انقلاب در آستانه روز معلم با هزاران نفر از معلمان و فرهنگیان سراسر کشور نخستین بخش خبر این ساعت است.
چهارشنبه ۱۱ ارديبهشت ۹۸ - ۲۲:۴۸

اخبار ورزشی 14.30، چهارشنبه، 11 اردیبهشت98

آغاز هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال از امروز با دو بازی حساس عنوان مهمترین خبر مشروح ورزشی چهارشنبه 11 اردیبهشت است.
چهارشنبه ۱۱ ارديبهشت ۹۸ - ۱۶:۲۶

اخبار مشروح 13 چهارشنبه، 11 اردیبهشت 1398

دیدار جمعی از معلمان و فرهنگیان سراسر کشور با رهبر انقلاب ، در آستانه‌ی روز معلم/ و بهره‌ برداری از طرح‌های آب و خاک در کرمانشاه و 11 استان دیگر/ عناوین مهترین اخبار مشروح 13 چهارشنبه، 11 اردیبهشت 1398 است.
چهارشنبه ۱۱ ارديبهشت ۹۸ - ۱۵:۰۵

خبر 20، سه شنبه 10 اردیبهشت 98

انتصابات رهبری در خوزستان مهمترین عنوان خبر 20 سه شنبه 10 اردیبشهت 98 است. حضرت آیت الله خامنه‌ای در احکام جداگانه‌ای حضرت حجت‌الاسلام و المسلمین موسوی‌ جزائری را به ریاست حوزه علمیه اهواز و حجت‌الاسلام سید عبدالنبی موسوی‌ فرد را به نمایندگی ولی‌فقیه در استان خوزستان و امامت جمعه اهواز منصوب کردند.
سه‌شنبه ۱۰ ارديبهشت ۹۸ - ۲۲:۱۸

اخبار ورزشی 14.30 سه شنبه، 10 اردیبهشت 98

قهرمان لیگ دسته اول فوتبال ایران امروز مشخص می شود، عنوان نخست خبرهای ورزشی امروز سه شنبه، 10 اردیبهشت 98 است.
سه‌شنبه ۱۰ ارديبهشت ۹۸ - ۱۵:۴۲

اخبار مشروح 13 سه شنبه، 10 اردیبهشت 98

انتصاب حجت‌الاسلام سید عبدالنبی موسوی‌فرد، به نمایندگی ولی‌فقیه در خوزستان و امامت جمعه اهواز، حجة‌الاسلام والمسلمین موسوی جزائری، امام جمعه پیشین، به ریاست حوزه‌ی علمیه اهواز منصوب شد، مهمترین عنوان این بخش خبری است.
سه‌شنبه ۱۰ ارديبهشت ۹۸ - ۱۴:۵۸

خبر 20 دوشنبه 9 اردیبهشت

بازدید رهبر انقلاب از نمایشگاه کتاب، کنترل افزایش قیمت کاغذ، دیدار فرماندهان کل ارتش و سپاه، ثبت درخواست دریافت کارت سوخت و دستگیری ماموران قلابی... از عناوین این بخش خبری است.
دوشنبه ۰۹ ارديبهشت ۹۸ - ۲۱:۵۷

خبر 20، یکشنبه 8 اردیبهشت 98

حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا: نیروی انتظامی باید به صورت جدی با قاچاق مبارزه، و با عوامل ناامن‌کننده فضای مجازی مقابله کند.
يکشنبه ۰۸ ارديبهشت ۹۸ - ۲۱:۵۴

اخبار مشروح 13 یکشنبه، 8 اردیبهشت 98

بخشنامه مهم بانک مرکزی: پرداخت وجه چک از محل موجودی سایر حساب‌ها امکان‌پذیر شد/ وزیر کشور: همه واحدهای تخریب شده در استان‌های سیل زده، شناسایی و برایشان شناسنامه تدوین شده است/ مهمترین عناوین این بخش خبری است.
يکشنبه ۰۸ ارديبهشت ۹۸ - ۱۴:۳۵