مشروح

خبر مشروح 13، سه شنبه 27 تیر

ظریف در شورای روابط خارجی آمریکا: عملکرد آمریکا در برجام نشان داد خصومتش با ایران تمام شدنی نیست/ برای بالای نمایندگان ملت به «طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه/ پرداخت ضربتی وام ازدواج از اول مرداد/ بازگشت افتخارآفرینان المپیاد جهانی شیمی به کشور و چندین خبر دیگر.
سه‌شنبه ۲۷ تير ۹۶ - ۱۵:۱۲

خبر 20 دوشنبه 26 تیر 96

آزادی حسین فریدون پس از تامین وثیقه مناسب/ گوشت همچنان در مسیر افزایش قیمت/ از بیکاری پرستاران از نقطه نظر نظام پرستاری تا سخنگوی وزارت بهداشت که بیکاری در این صنف را قبول ندارد و چند خبر دیگر.
سه‌شنبه ۲۷ تير ۹۶ - ۱۵:۰۸

خبر مشروح 13، دوشنبه 26 تیر

انتقاد صریح ظریف از ترامپ برای نقض متن برجام/ باید ها و نباید های ترکیب کابینه دوازدهم/ نقاط حادثه خیز جاده ها / لزوم مهار فضای مجازی و . ...
دوشنبه ۲۶ تير ۹۶ - ۱۸:۳۶

خبر 20 ، یک شنبه 25 تیر 96

سخنگوی قوه قضاییه: حسین فریدون شب گذشته بازداشت شد/ ادامه گمانه زنی ها درباره ترکیب دولت دوازدهم/ آموزش مهارت های زندگی به جوانان مجرد و چند خبر دیگر.
يکشنبه ۲۵ تير ۹۶ - ۲۳:۳۵

اخبار مشروح 13، یکشنبه 25 تیر 1396

بررسی مجدد لایحه ی هوای پاک در خانه ملت، انتقاد وزیر نیرو از الگوی کشاورزی کشور، شهادت یک جوان فلسطینی در غرب کرانه باختری/ فرانسوی ها خشمگین از سفر نتانیاهو به پاریس و چندین خبر دیگر.
يکشنبه ۲۵ تير ۹۶ - ۱۴:۵۸

خبر 20، شنبه 24 تیر 96

قیمت پیش فروش پژو 2008 در پرده ابهام، تیر اندازی در مترو شهر ری، اعتراف نتانیاهو و چند خبر دیگر.
شنبه ۲۴ تير ۹۶ - ۲۱:۳۵

اخبار مشروح 13، شنبه 24 تیر 1396

معاون وزیر نفت / جمع آوری برندها و تابلوهلای اروپایی بدون مجوز/ مرکز دیسپاچینگ شبکه ملی برق / حادثه در متروی شهرری/ موگرینی/ پایان مذاکرات ژنو درباره سوریه/ تحولات میدانی سوریه / قطر و مواضع متناقض آمریکا/ بودجه نظامی - افزایش کسری بودجه آمریکا /مصوبه مجلس نمایندگان آمریکا / ادامه جنجال آفرینی ترامپ/ اخراج هزاران نفر دیگر در ترکیه / فلسطین ، مسجد الاقصی / دستخط پزشکان / بیمارستان های فرسوده .
شنبه ۲۴ تير ۹۶ - ۱۴:۵۶

خبر 20 جمعه 23 تیر 96

تجلیل از آیت الله جنتی به پاس بیش از نیم قرن تلاش های فرهنگی و مبارزاتی و سیاسی در کشور/ استقبال مردم از بنر با افتخار ساخت ایران در فروشگاه ها/ انتقاد اردوغان از آمریکا و اروپا در سالروز کودتای ترکیه و چند خبر دیگر.
جمعه ۲۳ تير ۹۶ - ۲۱:۵۰

اخبار مشروح 13، جمعه 23 تیر 1396

هلاکت دو نظامی صهیونیست در درگیری مسلحانه در مسجدالاقصی/ وزیر امورخارجه یک هفته در نیویورک / بنر پوشاک ساخت ایران
جمعه ۲۳ تير ۹۶ - ۱۴:۵۵

خبر 20 پنجشنبه، 22 تیر 96

جشن و پایکوبی عراقی ها در خروج داعشی ها/ رئیس مجلس در جمع مدیران سازمان های آموزش فنی و حرفه ایی گفت: تولید وضع خوبی ندارد و با 10 درصد بودجه عمرانی نمی شود برای خروج از رکود کاری از پیش برد/ باران تابستانی پس از چند روز همچنان مهمان بخش هایی از کشور/ وزیر نیرو با اعلام اینکه ذخایر آب کشور کمتر از سال گذشته است از مردم و بویژه کشاورزان خواست، مصرف خود را کاهش دهند و چند خبر دیگر.
پنجشنبه ۲۲ تير ۹۶ - ۲۳:۱۵

خبر ورزشی 14:30، پنجشنبه 22 تیر 96

آغاز رقابت های کاراته قهرمانی آسیا با کسب 4 مدال طلا، یک نقره و 4 برنز نمایندگان ایران/ تیم دو و میدانی معلولان کشورمان برای شرکت در رقابتهای قهرمانی جهان وارد لندن شدند/ فدرر در راه رکوردشکنی دوباره و چند خبر دیگر.
پنجشنبه ۲۲ تير ۹۶ - ۱۷:۵۷

اخبار مشروح 13، پنجشنبه 22 تیر 96

بارندگی و کاهش دما در استان های شمالی کشور/ بهره برداری از نیروگاه خورشیدی جاجرم خراسان شمالی/ تعلیق واکسیناسیون یمنی ها برابر وبا از سوی سازمان ملل و چند خبر دیگر.
پنجشنبه ۲۲ تير ۹۶ - ۱۷:۲۱