مشروح

خبر20 سه شنبه 23 بهمن 97

بازتاب حماسه آفرینی دیروز مردم ایران و جشن 40 سالگی انقلاب در بیشتر رسانه های شناخته شده جهان محور اصلی خبر 20 امشب است.
سه‌شنبه ۲۳ بهمن ۹۷ - ۲۳:۳۸

اخبار مشروح 13 سه شنبه، 23 بهمن 97

ادامه بازتاب راهپیمایی عظیم ملت ایران در داخل و خارج/ تلاش رسانه های بیگانه برای رمز گشایی از حضور با شکوه مردم ایران، با وجود همه پیش بینی ها/ عقب نشینی مشاور امنیت ملی ترامپ از ادعای قبلی/ عناوین مهمترین اخبار سه شنبه، 23 بهمن 1397 است.
سه‌شنبه ۲۳ بهمن ۹۷ - ۱۴:۵۸

خبر20، دوشنبه 22 بهمن 97

ایران امروز تجلی عزم و وحدتی بود که با وجود اختلاف سلیقه ها یک شعار واحد داشت، پای انقلاب ایستاده ایم.
دوشنبه ۲۲ بهمن ۹۷ - ۲۳:۴۴

اخبار مشروح 13 دوشنبه، 22 بهمن 1397

انقلاب اسلامی مردم ایران، ۴۰ ساله شد؛ ناتوانی کلمات و تعابیر از توصیف حضور پر شکوه و دشمن شکن امروز ایرانیان/ و رئیس جمهور در جمع راهپیمایان یوم الله 22 بهمن در تهران:‌ راه و مسیر انقلاب همانند 40 سال گذشته با قدرت ادامه خواهد یافت/ عناوین مهمترین اخبار دوشنبه، 22 بهمن 1397 است.
دوشنبه ۲۲ بهمن ۹۷ - ۱۵:۰۰

خبر20، 21 بهمن 97

ملت شگفتی ساز ایران جشن چهل سالگی انقلاب را با شکوهتر و مقتدرانه تر از هر زمان دیگر برپا می کند، یک صدا و متحد، در پاسخ به گرگ صفتان در کمین نشسته، آنان که تابستان داغ و نابودی انقلاب را در چهل سالگیش خواب می دیدند.
يکشنبه ۲۱ بهمن ۹۷ - ۲۲:۵۶

خبر 13 یکشنبه 21 بهمن

دعوت برای حضور پر شور در راهپیمایی 22 بهمن؛ گلبانگ الله اکبر، امشب؛ مسیرهای راهپیمایی؛ توان دفاعی و موشکی کشور؛ تظاهرات فرانسه؛ تحولات ونزوئلا و ... در خبر 13
يکشنبه ۲۱ بهمن ۹۷ - ۱۵:۰۶

خبر 20 شنبه 20 بهمن

اعلام آمادگی اقشار مختلف مردم برای برپایی هرچه باشکوه تر راهپیمایی دشمن شکن 22 بهمن امسال به عنوان گامی در مسیر متعالی تحقق آرمان های شهدا با از جمله مهمترین گزارش های این بخش خبری است.
شنبه ۲۰ بهمن ۹۷ - ۲۱:۴۶

اخبار ورزشی 14:30 شنبه 20 بهمن

پیشتازی قائم مقامی در رقابت های استادان شطرنج در جام فجر و ادامه تمرینات آماده سازی ملی پوشان بسکتبال از جمله مهمترین خبرها و گزارش های این بخش خبری اند.
شنبه ۲۰ بهمن ۹۷ - ۱۷:۵۷

خبر 13، بیستم بهمن 97

سراسر ایران اسلامی، سوگوار مصیبت شهادت بزرگ بانوی جهان اسلام / ایران، در انتظار 22 بهمنی دشمن شکن و پرشکوهتر از همیشه
شنبه ۲۰ بهمن ۹۷ - ۱۶:۰۹

خبر20 جمعه 19 بهمن 97

سوگواری دوست داران اهل بیت (س) در عزای صدیقه کبری، حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) و بیانات مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار فرماندهان و جمعی از کارکنان نیروی هوایی ارتش مهمترین رخدادهای پرداخته شده در این بخش خبری است.
جمعه ۱۹ بهمن ۹۷ - ۲۳:۰۱

خبر ورزشی 14:30 جمعه

رقابت های کشتی جام جهان پهلوان تختی، مسابقات شطرنج جام فجر و رقابت های جوجیتسو از مهمترین خبرهای این بخش خبری اند.
جمعه ۱۹ بهمن ۹۷ - ۱۶:۵۷

خبر 13، نوزده بهمن 97

دیدار فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی ارتش با رهبر انقلاب، هم‌زمان با نوزدهم بهمن ماه سالروز بیعت تاریخی همافران نیروی هوایی ارتش با امام خمینی/ رهبر انقلاب: راه‌پیمایی ۲۲ بهمن؛ مثل خود انقلاب، یکی از شگفتی‌هاست.
جمعه ۱۹ بهمن ۹۷ - ۱۵:۱۴