مشروح

خبر بیست پنجشنبه 29 آذر 97

جنب و جوش ایرانیان در آستانه یلدا، دیدارها و گفتگوهای سران ایران و ترکیه، راست و دروغ های فضای مجازی، اوضاع آب و هوایی این روزها و روزهای آینده، آماده باش پلیس، اورژانس، شهرداری و راهداری برای زمستان، پیگیری حادثه دردناک آتش سوزی مدرسه در زاهدان و افتتاح چند طرح عمرانی در کشور از جمله گزارش های خبر بیست پنجشنبه بودند.
پنجشنبه ۲۹ آذر ۹۷ - ۲۱:۳۶

اخبار ورزشی 14:30 پنج شنبه، 29 آذر 1397

آغاز رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی باشگاههای جهان در اردبیل، صدرنشینیِ تیم ملی ایران در رده بندی پایانی سال 2018 فدراسیون جهانی فوتبال و آغاز مرحله نهایی رقابت های لیگ برتر کبدی باشگاههای کشوردر تهران مهمترین عناوین اخبار مشروح ورزشی 14:30 پنجشنبه، 29 آذر 1397 است.
پنجشنبه ۲۹ آذر ۹۷ - ۱۷:۰۸

اخبار مشروح 13 پنجشنبه، 29 آذر 1397

آغاز مذاکرات اقتصادی ایران و ترکیه در آنکارا؛ پس از استقبال رسمی اردوغان از آقای روحانی/ بهره برداری از ایستگاه انتقال آب بندرلنگه با حضور رئیس مجلس / و آماده باش زمستانی 30 هزار نیروی پلیس ، اورژانس ، شهرداری و راهداری برای خدمت‌رسانی به مردم در فصل سرما / مهمترین عناوین اخبار مشروح 13 پنجشنبه، 29 آذر 1397 است.
پنجشنبه ۲۹ آذر ۹۷ - ۱۴:۳۷

خبر20 ، 28 آذر 97

لغو همه امتحانات روز شنبه مدارس به جز امتحانات نهایی/ سفر رئیس جمهور به ترکیه/ خبر خوش وزیر ارتباطات.....
چهارشنبه ۲۸ آذر ۹۷ - ۲۲:۱۴

اخبار ورزشی 14:30، چهارشنبه، 28 آذر 97

پیست موتور سواری ویژه بانوان در مشهد، کشتی فرنگی باشگاههای جهان، مهمترین خبر این بخش ورزشی شبکه خبر است.
چهارشنبه ۲۸ آذر ۹۷ - ۱۵:۱۷

اخبار مشروح 13، چهارشنبه، 28 آذر 97

برنامه دولت برای ساخت 400 هزار واحد مسکونی برای قشر متوسط و کم درآمد، بررسی مسایل و مشکلات ساحل نشینان مکران با حضور رئیس مجلس، تقویت همکاری های ایران و ترکیه دستور کار مسئولان عالی رتبه دو کشور، مهمترین عناوین این بخش خبری است.
چهارشنبه ۲۸ آذر ۹۷ - ۱۴:۵۹

خبر 20، سه شنبه 27 آذر 97

رئیس دیوان محاسبات باحضور در مجلس از نمایندگان خواست در بررسی لایحه بودجه سال آینده، برخی ردیف های درآمدی را که معمولا محقق نمی شوند، حذف کنند.
سه‌شنبه ۲۷ آذر ۹۷ - ۲۲:۵۹

اخبار ورزشی 14:30، سه شنبه 27 آذر 97

کسب عنوان نایب قهرمانی ایران در شطرنج آسیا و مجوز حضور در جام جهانی روسیه مهمترین خبر این بخش ورزشی شبکه خبر است.
سه‌شنبه ۲۷ آذر ۹۷ - ۱۷:۰۲

خبر 13 سه شنبه 27 آذر

ورود پیکر 46 شهید دوران دفاع مقدس به کشور، مصوبه مجلس درباره مالیات، برف و باران در کشور، قیمت میوه در شب یلدا، خبری درباره کارت سوخت خودروهای نو و ... در خبر 13
سه‌شنبه ۲۷ آذر ۹۷ - ۱۵:۰۹

خبر 20 دوشنبه 26 آذر 97

گشت تعزیرات به سراغ قیمت های دَرهم و برهم آجیل شب یلدا رفت.
دوشنبه ۲۶ آذر ۹۷ - ۲۲:۱۱

اخبار ورزشی 14:30 دوشنبه، 26 آذر 1397

عزیمت تیم ملی فوتبال کشورمان به قطر برای حضور در آخرین اردوی خود پیش از جام ملت‌های آسیا و موافقت دولت با خصوصی سازی پرسپولیس و استقلال از مهمترین عناوین این بخش خبری است.
دوشنبه ۲۶ آذر ۹۷ - ۱۶:۰۵

اخبار مشروح 13، دوشنبه 26 آذر 97

دستور رئیس قوه مقننه به مرکز پژوهش های مجلس: الگویی برای تقویت ارتباط تحقیقات دانشگاهی و نیازهای کشور طراحی شود و تجلیل از برگزیدگان بیستمین جشنواره جوان خوارزمی مهمترین عناوین این بخش خبری است.
دوشنبه ۲۶ آذر ۹۷ - ۱۴:۰۷