مشروح

اخبار مشروح 13، دوشنبه، 25 تیر97

دیدار مقام معظم رهبری با کارگزاران حج97: حج واقعی حجی است که از یک طرف همراه با برائت از مشرکین باشد و از طرف دیگر زمینه ساز وحدت و همدلی و یکصدایی مسلمانان شود.
دوشنبه ۲۵ تير ۹۷ - ۱۵:۰۹

آخرین اخبار در خبر 20، یکشنبه 24 تیر

دیدار اعضای دولت با رهبر معظم انقلاب/ نشست خبری سخنگوی قوه قضائیه و چند خبر دیگر در خبر 20 یکشنبه 24 تیر 97.
يکشنبه ۲۴ تير ۹۷ - ۲۲:۱۳

اخبار مشروح 13، یکشنبه، 24 تیر97

بی توجهی به الگوی مصرف برق 30 مرکز اداری پایتخت را قطع کرد/ چرا ایرانیان ؛ رکورد دار مصرف اند/ تاکید رئیس اتاق اصناف: کسبه مجاز به دریافت بیش از ۱۲ درصد سود از مشتری نیستند/ شعله ور شدن آتش خشم مردم غزه، با شهادت دو نوجوان فلسطینی به دست صهیونیست ها/ سامانه گنبد آهنین صهیونیست ها، ناتوان در برابر شلیک 170 راکت و گلوله خمپاره گروه‌های مقاومت.
يکشنبه ۲۴ تير ۹۷ - ۱۴:۴۴

جدیدترین اخبار در خبر 20، شنبه 23 تیر

نشست اقتصادی سران قوا،سوء استفاده برخی شرکت ها از ارز دولتی و چندین چند خبر دیگر در خبر 20 اولین روز هفته.
شنبه ۲۳ تير ۹۷ - ۲۱:۴۹

خبر ورززشی 14:30، شنبه 23 تیر 97

رده بندی جام جهانی،کاراته قهرمانی آسیا، ووشوی جوانان جهان، دوومیدانی جوانان جهان، اوضاع احوال نساجی، اردوی تیم ملی هندبال بانوان و راگبی قهرمانی بانوان کشور در خبر ورزشی شنبه23 تیر.
شنبه ۲۳ تير ۹۷ - ۱۶:۱۶

اخبار مشروح 13، شنبه، 23 تیر97

تاکید رئیس جمهور پس از نشست اقتصادی سران قوا:برای مواقعی که دچار مشکل می‌شویم راه‌حل‌هایی پیدا کرده‌ایم تا کشور را با کمترین هزینه عبور دهیم/ عزم جزم وزارت صنعت برای مبارزه با کم فروشان ،با آغاز بکار ستاد تشدید مبارزه با احتکار و اختفای کالا، از عصر امروز/ پس از انگلیسی ها، اسکاتلندی ها هم به صف معترضان حضور رئیس جمهور آمریکا در کشورشان پیوستند/ نگاه مردم به سوء استفاده کنندگان از ارز دولتی چیست.
شنبه ۲۳ تير ۹۷ - ۱۴:۴۲

خبر20 بيست و دوم تير 97

همایش سفرا و روسای نمایندگیهای خارجی در همدان/ اعتراض ها ضد ترامپ / سرنگونی یک جنگنده سعودی در یمن/ تغییرات جوی و افزایش دمای هوا در آلمان و چند خبر ديگر در خبر 20
جمعه ۲۲ تير ۹۷ - ۲۲:۴۵

رویدادهای ورزشی در خبر ورزشی 22تیر

مسابقات دومیدانی، داوران ایرانی در رده بندی جام جهانی، اردوی کشتی گیران در خبر ورزشی جمعه 22 تیر.
جمعه ۲۲ تير ۹۷ - ۱۵:۲۵

خبرهای آخرین روز هفته در مشروح13،جمعه 22تیر

افزایش سرمایه گذاری در تولید برق خورشیدی، برنامه های اشتغال دولت و اجرای طرح «سرشماری اجتماعی خانوارهای ایرانی» از شهریور، سرخط مشروح 13جمعه 22 تیر.
جمعه ۲۲ تير ۹۷ - ۱۴:۳۱

خبر 20، 21 تیر97

استقبال گرم رئیس جمهور روسیه از هیات ایرانی/ هشدار درباره خاموشی سراسری/ پول گرفتن از مسافران تاکسی بابت روشن کردن کولر ممنوع و خرید ملک در کشورهای دیگر و چند خبر دیگر در خبر 20....
پنجشنبه ۲۱ تير ۹۷ - ۲۲:۱۷

آخرین خبرهای دنیای ورزش در خبر ورزشی 21 تیر

روزهای آخر جام جهانی،مسابقات فوتسال و اردوی آبهای آرام جوانان در خبرورزشی 5شنبه 21 تیر.
پنجشنبه ۲۱ تير ۹۷ - ۱۵:۵۵

جدیدترین خبرها در مشروح 13 پنجشنبه21 تیر

خطر خاموشی در سراسر کشور،وزیر نیرو در اردبیل،تکذیب توقف بیمه سلامت و امکان خرید و فروش ارز از طریق صرافی ها سر خط خبرهای نیمروز 5شنبه 21 تیر.
پنجشنبه ۲۱ تير ۹۷ - ۱۴:۳۸