نیمه شعبان، روز سربازان گمنامی که چشم و گوش کشورند

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
18:23 - چهارشنبه 18 تير 1399
کد خبر : ۱۰۹۵۹۱
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۰
امینت و آرامشی که امروزه در کشور ما برقرار است مرهون از خودگذشتگی مردانی غیوراست که به درستی سربازان گمنام لقب گرفته اند. نیمه شعبان ، سالروز ولادت مهدی موعود( عج ) ، روز سربازان گمنام امام زمان است .
نیمه شعبان، روز سربازان گمنامی که چشم و گوش کشورند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، نگاهی گذرا به اقدامات اخیر سربازان گمنام امام زمان (عج) مؤید این امر است که ایران لنگرگاه ثبات در منطقه پرآشوب است.

در دهم تیرماه 1387 دستگیری یک جاسوس، قلم و لنز تمامی خبرگزاریهای دنیا را به سمت ایران چرخاند، دستگیری علی اشتری، جاسوس موساد که به بهانه تغییر ادوات مخابراتی مدتها مشغول جاسوسی از ایران بوده که به دست سربازان گمنام امام زمان دستگیر و به سزای اعمالش می رسد.


نقش وزارت اطلاعات در اتفاقات سال 1388 در جمع و جور کردن اتفاقات نابسامانی که توسط سرویسهای اطلاعاتی بیگانه طرح ریزی شده بود، کاملا مشهود بود، دستگیری ریگی، دستگیری عوامل مزدور ترور دانشمندان هسته ای، شکار کوروش احمدی از دیگر اقدامات وزارت اطلاعات می باشد.

از دیگر اقدامات دشمنان جذب دانشجویانی است که به دنبال فرصت های شغلی هستند و تبدیل کردن آنها به جاسوس بدون اینکه خودشان اطلاعی داشته باشند.

امینت و آرامشی که امروزه در کشور ما برقرار است مرهون از خودگذشتگی مردانی غیوراست که به درستی سربازان گمنام لقب گرفته اند. نیمه شعبان ، سالروز ولادت مهدی موعود ( عج ) ، روز سربازان گمنام امام زمان است .

از اقدامات و مجاهداتهای سربازان گمنانم امام زمان (عج) اگرچه تاکنون هیچ اعلام رسمی از رتبه بندی و رنکینگ وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران در بین سرویسهای اطلاعاتی دنیا منتشر نشده، اما اوج اقتدار جمهوری اسلامی ایران در منطقه پرآشوب خاورمیانه وثبات ایران اسلامی خود نشاندهنده اوج اقتدار و سربلندی سربازان گمنام امام زمان (عج) است.


دانلود

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۳°    ۳۶°