وصیتنامه خلبان سعودی، پس از بمباران مردم یمن
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
00:12 - پنجشنبه 07 اسفند 1399
کد خبر : ۱۱۲۹۱۲
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۰۴ تير ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۵
محمد عمر العنزی، خلبان عربستانی که پس از مشاهده تصاویر کودکان کشته شده یمنی اقدام به خودکشی کرد در وصیت نامه اش از همکاری با قاتلان مردم مسلمان یمن اظهار انزجار کرده است.
وصیتنامه خلبان سعودی، پس از بمباران مردم یمن


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، رسانه های عربی با اعلام خبر خودکشی یک خلبان سعودی، بخشی از وصیتنامه او را نیز منتشر کردند.
این رسانه ها که خبر خودکشی محمد عمر العنزی را از یکی از کارمندان ارشد دیوان پادشاهی آل سعود دریافت کرده اند، گزارش دادند که این افسر خلبان نیروی هوایی ارتش سعودی که در بمباران صنعاء مشارکت کرده بود، پس از مشاهده تصاویر کشتار کودکان یمنی و اجساد آنها و خانه های ویران شده، دست به خودکشی زده است.محمد عمر العنزی در وصیت نامه خود نوشته است: ما مرتکب گناه شده ایم و معنای اسلام را فراموش کرده ایم، ما در کنار جنگنده های مسیحی و یهودی، برادران و خواهران مسلمان خود را به قتل می رسانیم. محمد بن سلمان ما را وارد این جنگی که قطعا شکست خورده و بازنده ایم کرده است، چرا ما باید دستورات آمریکا را اجرا کنیم و منافع دشمنان اسلام در منطقه یعنی اسرائیل را محقق کنیم. من دو راه بیشتر در مقابلم ندارم، یا باید بمیرم و یا بازهم مجبورم خواهند کرد که مردم را بکشم.

آل سعود تلاش فراوانی برای پنهان نگه داشتن خبر خودکشی این خلبان کرده بود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱°    ۱۱°