بزرگ ترین تظاهرات انگلیس
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
16:11 - پنجشنبه 06 آذر 1399
کد خبر : ۱۱۳۹
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۱ - ۱۸:۱۲
هزاران نفر از معترضان انگلیسی در شهرها بزرگ این کشور با حضور در خیابان ها نسبت به سیاستهای ریاضتی دولت و فشارهای اقتصادی اعتراض کردند.
بزرگ ترین تظاهرات انگلیس

ده ها هزار نفر در سراسر انگلیس علیه سیاست های ریاضت اقتصادی تظاهرات کردند.

به گزارش مانیتورینگ پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، معترضان ، سیاست های ریاضتی دولت را موجب تشدید و طولانی تر شدن رکود اقتصادی می دانند.

هزاران نفر در گلاسکو، اسکاتلند و بلفاست و در ایرلند شمالی با برپایی تظاهرات در خیابان های این شهرها ، اعتراض خود را به ریاضت اقتصادی اعلام کردند.

اعتراض بزرگ مردم در انگلیس

اما در این حال شهر لندن صحنه یکی از پرشور ترین تظاهرات بود که در حدود 150 هزار نفر شامل معلمان و کارکنان بهداشت و درمان ، پیر و جوان در این تظاهرات حضور یافتند و بسیاری معترضان در مناطق دیگر نیز، خود را به لندن رساندند و به تظاهرکنندگان پیوستند.

تظاهرکنندگان پارچه نوشته هایی را با شعارهای "دیوید کامرون باید برود" ، "ریاضت اقتصادی چاره ساز نیست " ، "دستمزدها را کاهش ندهید" و " کارگران را اخراج نکنید " حمل می کردند

.

بودجه عمومی انگلیس کاهش یافته و دولت ائتلافی این کشور قصد دارد برای جبران کسری بودجه و بحران اقتصادی دهها میلیارد پوند دیگر از بودجه بکاهد. اکنون بیش از دو و نیم میلیون نفر در این کشور بیکارند و 3 میلیون نفر دیگر نیز کار مناسب و تمام وقت برای ارتزاق خود و خانواده شان ندارند. دستمزدها هر ماه کاهش می یابد. بیکاری جوانان به 23 درصد رسیده است

اعتراض بزرگ مردم در انگلیس

اعتراض در شهرهای انگلیس در اعتراض به ریاضت اقتصادی

اعتراض در شهرهای انگلیس در اعتراض به ریاضت اقتصادی

اعتراض در شهرهای انگلیس در اعتراض به ریاضت اقتصادی

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۴°    ۱۰°