اعترافات شیخ فتنه
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  سه‌شنبه 12 مرداد 1400
کد خبر : ۱۲۰۲۹۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۰۱ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۹
اعترافات احمد الاسیر تروریست دستگیر شده درلبنان موجب شده است نام شماری از مسئولان این کشور در ارتباط با امور تروریستی مطرح شود.
اعترافات شیخ فتنه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، به نقل از خبر گزاری صدا و سیما، واکنشها به اعترافات احمد الاسیر تروریست دستگیر شده در لبنان که طی آن از شخصیت های سیاسی مختلفی در این کشور نام برده شده است همچنان ادامه دارد.

به گفته منابع آگاه: با گذشت اندک روزهایی از دستگیری احمد الاسیر رازها و ابهامات مربوط به وی افشا شد.

اعترافات وی درهایی را باز کرده است که تا دیروز بسته مانده بود. وی تفاصیل نقشه ها و اجرای آن را در مناطق مختلف لبنان و فرارش به اماکن مختلف لبنان و اقامت در اردوگاه عین الحلوه تشریح کرده است.

حمایت مالی و سیاسی که از او به عمل آمده محور اصلی بازجوئی هاست. وی گفته است که با گروههای تروریستی در لبنان در تماس بوده است.

رضوان مرتضی کارشناس امور جنبش های تروریستی گفت: معین ابوظهر که علیه سفارت جمهوری اسلامی ایران در بیروت عملیات انتحاری انجام داد و عدنان محمد همدست او که عملیات دوم را در این مکان انجام داد از شاگردان احمد الاسیر بودند.

کسانی که با عملیات انتحاری به لبنان آسیب رساندند و کسانی که گردانهای عبدالله عزام را تاسیس کرده اند همگی از احمد الاسیر تاثیر پذیرفته اند یا شاگردان او هستند.

او افزود: الاسیر با اطلاعاتی که در زمان بازجوئی داده زمینه شناسائی گروههای تروریستی فعال یا غیرفعال در لبنان را فراهم کرده است. دستگیری وی موجب شده است موجی از دستگیری افراد تحت تعقیب در لبنان آغاز شود.

شیخ صهیب حبلی رئیس انجمن الفت در صیدا گفت: احمد الاسیر یکی از بوق های فتنه انگیزی است که مجریان طرح تکفیری و تروریستی از او استفاده می کرده اند.

مجریان این طرح می خواهند در لبنان فتنه انگیزی کنند. نمی توان از منبر رسول الله برای فتنه انگیزی استفاده کرد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °