کاهش قیمت نهاده های دام+ ویدئو
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
20:28 - شنبه 04 بهمن 1399
کد خبر : ۱۲۶۸۱۵
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۹
معاون امور دام وزارت جهاد کشاورزی گفت: با ورود اتحادیه ها و تشکل های مرغداری در واردات نهاده های تولید، قیمت ذرت 11،5 درصد و قیمت کنجاله سویا 17 درصد کاهش یافته است.
کاهش قیمت نهاده های دام+ ویدئو

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، حسن رکنی با اشاره به اینکه تاکنون واردات نهاده های تولید در بخش طیور در اختیار عده معدودی بود افزود: برای کاهش قیمت نهاده ها و شکسته شدن انحصار در واردات و تأمین نهاده ها ی وزارت جهاد کشاورزی در فراخوانی از تشکل ها و اتحادیه ها برای واردات این اقلام فراخوان داد که در پی آن تشکل ها و اتحادیه ها به این کار اقدام کردند.

او گفت: هم اکنون پس از گذشت دو سال از اجرای طرح مرغداران با هیچ کمبودی برای تهیه ذرت و کنجاله سویا مواجه نیستند و این نهاده ها را به راحتی و با قیمت مناسب تهیه می کنند.

معاون امور دام وزارت جهاد کشاورزی افزود: در گذشته مرغدار برای تهیه نهاده مورد نیاز خود باید از چند ماه جلوتر پول را پرداخت می کرد و در نوبت دریافت نهاده می ماند اما با ورود تشکل ها و اتحادیه ها در زمینه واردات و تأمین نهاده ها این داستان برعکس شده است.

رکنی گفت: هم اکنون شاهد منطقی شدن قیمت نهاده های ذرت و کنجاله سویا در بازاریم و مرغداران هیچ کمبودی برای تأمین نهاده های مورد نیاز خود ندارند.

دانلودنظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
-۵°    ۳°