از حال خوش وزیر تا واکنش عجیب ابتکار

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
11:58 - دوشنبه 23 تير 1399
کد خبر : ۱۳۰۶۳۲
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۰۶ آبان ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۶
پیچیده .../ از خوانندگان پاپ به رئیس جمهور/ اعتراض به من سیاسی است/ حال وزیر خوب است/ 65 درصد اضافه وزن ایرانی/ مسلحانه از جمله عناوین در حاشیه خبر ۲۰ چهار شنبه 6 آبان ۹۴ است.
از حال خوش وزیر تا واکنش عجیب ابتکار

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در حاشیه یکی از بخش های خبر 20 شبکه خبر است.

پیچیده ...
شنیده ها حاکیست برخی سرمایه گذاران خارجی این روزها درصدند برخی صنایع ایرانی را با قیمت بالا خرید کنند و تحت مدیریت کامل درآورند. این شیوه پیچیده نفوذ اقتصادی در مالزی انجام شد و درمقطعی ضربه سنگینی به اقتصاد این کشور وارد کرد، بگونه ای که ماهاتیر محمد بعدها گفت: آنها یک شبه مارا از کشوری ثروتمند به کشور فقیر تبدیل کردند.

از خوانندگان پاپ به رئیس جمهور
جمعی ازخوانندگان پاپ به رئیس جمهور نامه ای سرگشاده نوشتند و از کمبودها و مشکلاتشون گفتند. در این نامه اومده: موسیقی پاپ همیشه از نظر مسئولین فرهنگی، کم ارزش و از امکاناتی که منحصرا به موسیقی سنتی‌ و تلفیقی تعلق داره، محروم بوده است.

اعتراض به من سیاسی است
رئیس سازمان محیط زیست به انعکاس تجمع دو روز پیش جمعی از کارکنان این سازمان واکنش نشون داده و گفته: این انعکاس سیاسی و با هدف القای ناکارآمدی و ناتوانی من صورت می گیرد. جمعی ازکارکنان سازمان حفاظت محیط زیست تهران 2 روز پیش، در اعتراض به اونچه "سوءمدیریت" می خواندند، مقابل درِ اصلی این سازمان در پارک پردیسان تجمع کردند.

حال وزیر خوب است
کسالت ربیعی، پای اورژانس را به جلسه امروز هیأت دولت باز کرد. پس از گذشت ساعتی آقای ربیعی به جلسه دولت بازگشت. حال عمومی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوب است.

65 درصد اضافه وزن ایرانی
65 درصد ایرانی ها اضافه‌وزن دارند. چاقی و اضافه‌ وزن از عوامل‌ مهم ابتلا به انواع بیماری‌ها ست. به گفته معاون وزیر بهداشت علت اصلی چاقی ایرانیان، پرخوری و استفاده از غذای ناسالم است.

مسلحانه
سرقت مسلحانه از یک طلافروشی در مشهد باعث کشته شدن صاحب طلا فروشی شد. قاضی ویژه قتل گفته: سه سارق با اسلحه گرم و سرد طلا فروش رو تهدید کرده بودند اما طلا فروش مقاومت کرده بود. به گفته رئیس پلیس مشهد بیش از 2 کیلو طلا از این طلا فروشی به سرقت رفته. پلیس در جستجوی سارقان است.


دانلود

برچسب ها: در حاشیه ، خبر 20
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۴°    ۳۴°