پیشخوان خبر- وحشت صهیونیستها از چاقوهای 2 دلاری فلسطینیان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
15:13 - شنبه 18 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۱۳۰۷۱۵
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۰۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۲
کارشناسان معتقدند فلسطینیان توانسته اند با تهیه یک چاقوی 2 دلاری چنان وحشتی را در دل صهیونیستها بی اندازند که صهیونیستها با صرف بیش از 2/5 میلیارد دلار نتوانسته اند کوچکترین وحشتی را در دل فلسطنیان بی دفاع ایجاد کنند.
پیشخوان خبر/ وحشت صهیونیستها از چاقوهای 2 دلاری فلسطینیان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، ملت فلسطین اجازه مهار انتفاضه را نخواهد داد، معاون رئیس دفتر سیاسی حماس گفت: انتفاضه در دست ملت فلسطین است و تا هر وقت بخواهد آن را ادامه می‌دهد. اسماعیل هنیه تصریح کرد: حماس از انتفاضه فلسطین حمایت‌ می‌کند و هیچ طرحی را که موجب دور شدن از اهداف واقعی انتفاضه، سیطره دشمن صهیونیستی بر مسجد الاقصی و نجات این رژیم شود نمی پذیرد، کوین برت کارشناس خاورمیانه و عضو موسس ائتلاف مسلمانان، مسیحیان و یهودیان در آمریکا در برنامه پیشخوان خبر این موضوع را بررسی کرد.

کوین برت با اشاره به ریشه های شکل گیری انتفاضه سوم در فلسطین گفت: قیام کنونی فلسطینیان که در حال تبدیل شدن به انتفاضه سوم است ریشه در کشتار وحشیانه صهیونیستها در طول 70 ساله گذشته دارد زیرا رژیم صهیونیستی هرچند سال یکبار به غزه لشکر کشی می کند و زنان و مردان و کودکان بی دفاع را به خاک و خون می کشد.

این کارشناس خاورمیانه در ادامه گفت: رژیم صهیونیستی در حال حاضر به دنبال نسل کشی فلسطینیان است و این امر ریشه در افکار بیمارگونه و شخصیت بی ثبات نتانیاهو و کابینه تندروی او دارد، با بررسی حوادث گذشته از جمله حادثه مرگبار 11 سپتامبر می توان رد پای صهیونیستها را در این جنایت سازمان یافته دنبال کرد آنجا که حتی یک یهودی دچار حادثه نشد در حالی که برجهای دوقلوی محل اصلی رفت و آمد یهودیان بوده است.

این عضو موسس ائتلاف مسلمانان، مسیحیان و یهودیان در آمریکا در ادامه افزود: خطی مشی کابینه تندرو نتانیاهو چنان غیر منطقی و بیمار گونه است که هیچکدام از طرحهای آنها مورد قبول هیچ یک از گروههای فلسطینی نیست و همین امر ریشه در اعتراض فلسطینیانی دارد که با دستان خالی در مقابل ارتش تا دندان مسلح صهیونیستها ایستاده اند.

کوین برت با اشاره به هدف اصلی سران صهیونیستی برای فلسطینیان بی پناه گفت: سردمداران و مقامات رژیم صهیونیستی تمام هم و غم خود را برای سرکوبی جنبشهای فلسطینیان به کار برده و با همین هدف با ارتش تا دندان مسلح خود در مقابل فلسطینیان بی دفاع ایستاده اند و در حقیقت جنگ نابرابری را علیه جوانان بی دفاع فلسطینی به راه انداخته اند.

او در ادامه افزود: ما در حال حاضر شاهد نوعی مقاومت نظامی و عملیات انفرادی از سوی فلسطینیان هستیم که خود نشان دهنده شجاعت و دلیری فلسطینیان است این در حالیست که صهیونیستها به دلیل پوشالی بودن آرمانهایشان انگیزه ای برای شجاعت و دلیری در مقابل فلسطینیان ندارند بنابراین در مقابل این گروه بی دفاع بصورت مسلح و حفاظت شده ظاهر می شوند.

برت با اشاره به بی اعتمادی شهرک نشینان نسبت به سیاستهای نتانیاهو گفت: ادامه این مقاومت ناکارآمدی رژیم صهیونیستی را به اثبات می رساند بطوری که در حال حاضر شهرک نشینان صهیونیستی نسبت به سیاستهای کابینه نتانیاهو بی اعتماد شده اند زیرا فلسطینیان توانسته اند با تهیه یک چاقوی 2 دلاری چنان وحشتی را در دل صهیونیستها بی اندازند که صهیونیستها با صرف بیش از 2/5 میلیارد دلار نتوانسته اند کوچکترین وحشتی را در دل فلسطنیان بی دفاع ایجاد کنند.

دانلود

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۶°    ۲۵°