جدال فوتسالیست های ایرانی در آسیا
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  چهارشنبه 13 مرداد 1400
کد خبر : ۱۵۰۳۰۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۵
تیم ایران در رقابتهای قهرمانی فوتسال آسیا از 21 بهمن در ازبکستان به مصاف حریفان خود می رود.
جدال فوتسالیست های ایرانی در آسیا

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، دراین رقابت ها که با حضور16 تیم در4 گروه از21 بهمن تا2 اسفند برگزارمی شود تیم ایران درگروه بی با عراق، چین و اردن همگروه است.
در گروه یک تیم های ازبکستان، لبنان، قرقیزستان وعربستان با هم به رقابت می پردازند.
تیم های تایلند، ویتنام، چین تایپه و تاجیکستان درگروه C با هم بازی دارند.
درگروه D نیزژاپن، استرالیا، مالزی و قطر حضور دارند.

برنامه مسابقات به شرح زیر است:
21 بهمن:
گروه A: لبنان - قرقیزستان- ساعت 14:30، ورزشگاه ازبکستان
گروه A: ازبکستان - عربستان - ساعت 17:30، ورزشگاه ازبکستان
گروه B: عراق - چین -ساعت 14:30، ورزشگاه یونیورسال
گروه B: ایران - اردن - ساعت 17:30، ورزشگاه یونیورسال
22 بهمن:
گروه C: تایلند - تاجیکستان- ساعت 15، ورزشگاه یونیورسال
گروه C: ویتنام - چین تایپه -ساعت 17:30، ورزشگاه یونیورسال
گروه D: ژاپن - قطر-ساعت 15، ورزشگاه ازبکستان
گروه D: استرالیا - مالزی - ساعت 17:30، ورزشگاه ازبکستان
23 بهمن:
گروه A: عربستان - لبنان - ساعت 15، ورزشگاه ازبکستان
گروه A: قرقیزستان - ازبکستان- ساعت 17:30، ورزشگاه ازبکستان
گروه B: چین - ایران- ساعت 15، ورزشگاه یونیورسال
گروه B: اردن - عراق -ساعت 17:30، ورزشگاه یونیورسال
24 بهمن:
گروه C: چین تایپه - تایلند- ساعت 15، ورزشگاه یونیورسال
گروه C: تاجیکستان - ویتنام - ساعت 17:30، ورزشگاه یونیورسال
گروه D: مالزی - ژاپن- ساعت 15، ورزشگاه ازبکستان
گروه D: قطر - استرالیا - ساعت 17:30، ورزشگاه ازبکستان
25 بهمن :
گروه A: ازبکستان - لبنان- ساعت 17:30، ورزشگاه ازبکستان
گروه A: قرقیزستان - عربستان - ساعت 17:30، ورزشگاه یونیورسال
گروه B: ایران - عراق-ساعت 15، ورزشگاه ازبکستان
گروه B: چین - اردن - ساعت 15، ورزشگاه یونیورسال
26 بهمن :
گروه C: تایلند - ویتنام - ساعت 17:30، ورزشگاه ازبکستان
گروه C: چین تایپه - تاجیکستان - ساعت 17:30، ورزشگاه یونیورسال
گروه D: ژاپن - استرالیا- ساعت 15، ورزشگاه ازبکستان
گروه D: مالزی - قطر- ساعت 15، ورزشگاه یونیورسال
مرحله یک چهارم نهایی - 28 بهمن :
QF1: تیم اول گروه A - تیم دوم گروه B- ساعت 14:30، ورزشگاه ازبکستان
QF2: تیم اول گروه C - تیم دوم گروه D- ساعت 14:30، ورزشگاه یونیورسال
QF3: تیم اول گروه B - تیم دوم گروه A - ساعت 17:30، ورزشگاه ازبکستان
QF4: تیم اول گروه D - تیم دوم گروه C - ساعت 17:30، ورزشگاه یونیورسال
مرحله پلی آف:
29 بهمن :
پلی آف 1: بازنده QF1 - بازنده QF2- ساعت 14:30، ورزشگاه ازبکستان
پلی آف 2: بازنده QF3 - بازنده QF4 - ساعت 14:30، ورزشگاه یونیورسال
30 بهمن :
پلی آف 3: برنده پلی آف 1 - برنده پلی آف 2 - ساعت 14:30، ورزشگاه یونیورسال
مرحله نیمه نهایی30 بهمن :
SF1: برنده QF1 - برنده QF2- ساعت 14:30، ورزشگاه ازبکستان
SF2: برنده QF3 - برنده QF4 - ساعت 17:30، ورزشگاه یونیورسال
مرحله رده بندی - 2 اسفند 94:
بازنده SF1 - بازنده SF2 - ساعت 14:30، ورزشگاه ازبکستان
مرحله نهایی 2 اسفند:
برنده SF1 - برنده SF2 - ساعت 17:30، ورزشگاه ازبکستان

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °