سردار اشتری: انتخابات در نهایت امنیت برگزار شد

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
11:48 - دوشنبه 05 خرداد 1399
کد خبر : ۱۵۲۷۱۴
تاریخ انتشار : شنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۲
سردار سرتیپ اشتری فرمانده نیروی انتظامی گفت: انتخابات سراسر کشور در نهایت امنیت کامل برگزار شد و تمامی مرزها تحت کنترل بود.
سردار اشتری: انتخابات در نهایت امنیت برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبربه نقل از خبرگزاری صدا وسیما، سردار سرتیپ اشتری در نشست خبری پس از برگزاری پنجمین دوره انتخابات خبرگان رهبری و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و در تشریح وضعیت امنیتی کشور در روزهای قبل و بعد انتخابات در جمع خبرنگاران افزود: نیروی انتظامی از ماه های گذشته خودش را برای تامین امنیت انتخابات

آماده کرده بود و از تمام ظرفیت ها با تعامل با سپاه، بسیج،‌ ارتش،‌ نیروهای امنیتی برای برقراری نظم امنیتی کشور استفاده کرد.
وی تصریح کرد: در روزهای قبل،‌ و روز انتخابات و امروز هیچ مورد امنیتی نداشتیم و امنیت کامل در مرزها و شهرهای سراسر کشور برقرار است.

سردار سرتیپ حسین اشتری تاکید کرد: هم چنان شمارش آرا در برخی شعب اخذ رای ادامه دارد و همکارانم در نیروی انتظامی تا پایان شمارش آرا و برای حفاظت از صندوق ها در محل هایی که فرمانداری ها مشخص کرده اند حضور خواهند داشت.

وی درباره تهدیدات امنیتی خنثی شده در روزهای اخیر نیز گفت: یک سری عوامل خارجی در ماه های گذشته به مرزهای کشور رسیده بودند که با همکاری سپاه پاسداران، ‌ارتش و نیروی انتظامی تحرکات آنها خنثی شد.

فرمانده نیروی انتظامی تاکید کرد: در چند ماه گذشته هیچ حرکتی از سوی ضد انقلاب و اشرار در مرزهای ما وجود نداشته و امنیت کاملا برقرار است.

سردار اشتری درباره دستگیری های احتمالی در روز انتخابات که در برخی از رسانه ها مطرح شده بود، گفت: گزارش هایی در این خصوص به دست ما رسید و برخی تخلفات انتخاباتی و تحرکات خلاف قانون ثبت شد چون همکاران ما در سراسر کشور پیگیری کردند اما در مجموع نسبت به انتخابات سال های گذشته ناچیز بوده است.

وی تصریح کرد: نیروی انتظامی تلاش ویژه ای برای برقراری نظم امنیتی کشور داشته است که همین جا از تلاش همکاران قدردانی می کنم.

فرمانده ناجا با اشاره به این که حضور گسترده مردم در انتخابات باعث دل گرمی دوستداران و نگرانی دشمنان نظام شد، تاکید کرد:​ مشارکت گسترده مردم در انتخابات پاسخ بسیار مناسبی و خوبی به دوستداران نظام و کشور اسلامی و لبیک به درخواست مقام معظم رهبری بود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۳°    ۳۵°