سران بهائیت از بیگانگان دستور امنیتی می گیرند

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
20:21 - جمعه 09 خرداد 1399
کد خبر : ۱۶۰۴۲۱
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۶
رئیس قوه قضائیه گفت: متاسفانه برخی با هنجارشکنی از بهائیت حمایت می کنند در حالی که سران بهائیت با کشورهای بیگانه اتصال دارند و از آنها دستورهای امنیتی می گیرند.
سران بهائیت از بیگانگان دستور امنیتی می گیرند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل خبرگزاری صداوسیما، آیت الله صادق آملی لاریجانی درنشست مسئولان عالی قضایی با تبریک فرارسیدن نیمه شعبان به عظمت این روز اشاره کرد و افزود: اسباب تاسف است که در روزگار ما گاهی در کشور امام زمان (عج)، هنجارشکنی هایی می شود که غیرقابل هضم است.
او با اشاره به اینکه دفاع از بهائیت هیچ معنایی در کشور امام زمان ندارد گفت: بهائیت دین نیست؛ مجعول ساخته شده اجانب و استعمارگران است.
رئیس دستگاه قضا افزود: بحث برخورد با بهاییت بحث جدایی است و اکنون نمی خواهم بگویم که با فکر و عقیده می خواهیم کسانی را به زندان بیاندازیم و اینها حرفهای دروغی است که رسانه های غربی برای تحت فشار قرار دادن جمهوری اسلامی ایران و قوه قضائیه مطرح می کنند.
آیت الله لاریجانی گفت: ما کسی را به خاطر عقیده اش زندان نبرده ایم اما این مطلب حق است که بهاییت، دینی مجعول است و بنا نیست هر کسی بلندگو دست گرفت و ادعای دین کرد ما او را دین بشناسیم.
رئیس دستگاه قضا افزود: مساله مهم در برخورد با بهاییت با کسانی است که بر خلاف امنیت کشور اقدام می کنند.
او با اشاره به اینکه سران بهاییت با کشورهای بیگانه اتصال دارند و از آنها دستورهای امنیتی می گیرند، افزود: آنها که از بهاییت حمایت می کنند هیچگاه از خودشان پرسیده اند که بیت العدل بهاییت که مقر فرماندهی آنهاست چرا در رژیم صهیونیستی مستقر است؟
رئیس دستگاه قضا گفت: اینها که این روزها ندای حقوق بشری می دهند توجه کنند که رژیمی که صددرصد دشمن جمهوری اسلامی ایران است مرکز فرماندهی بهاییت شده است.
آیت الله لاریجانی افزود: بر اساس مرامنامه و اساسنامه بهاییت اگر دستورهای بیت العدل با قوانین کشوری مخالفت کرد می توانند آن قوانین را نقض کنند؛ آیا با این گروه می شود با عنوان حقوق بشری برخورد کرد؟
او گفت: بحث حقوق بشر هیچ منافاتی ندارد؛ ما افراد دزد را به زندان می اندازیم؛ مگر اینها حقوق بشر ندارند؟ ما افرادی که علیه امنیت کشور کار می کنند زندان می اندازیم ؛ مگر آنها حقوق بشر ندارند؟
رئیس قوه قضائیه افزود: متاسفانه برخی با هنجار شکنی از بهاییت حمایت می کنند و در این میان کسانی که منتسب مسئولان جمهوری اسلامی هستند و این کار را می کنند باید از این کارهایشان شرم کنند چرا که از گروههای خلاف دین و مذهب حمایت می کنند.
آیت الله لاریجانی گفت: ما به عنوان دستگاه قضایی در جایی ورود می کنیم که عنوان مجرمانه پدید آید و اگر این هنجار شکنی به حد عناوین مجرمانه برسد برخورد قاطع خواهیم کرد.
او افزود: در همین زمینه ما هیچ محاسبه ای هم نمی کنیم که چه کسی، چه نسبتی با چه کسی دارد؟ ما کار خودمان را انجام می دهیم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۲°    ۳۵°