آزادی دختری که سگ ها را شکنجه می کند

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
05:18 - يکشنبه 04 اسفند 1398
کد خبر : ۱۶۲۸۷۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۴
از دیگر رسانه ها؛
دختری که به بهانه نگهداری و تربیت حیوانات، آنها را شکنجه و فیلم رفتارش را منتشر می کرد، تهدید کرده است همین بلاها را بر سر شاکیان هم خواهد آورد.
آزادی دختری که سگ ها را شکنجه می کند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، اعتراض ها به رفتارهای زن جوانی که با شکنجه کردن سگ ها مشهور شده است، در شبکه های اجتماعی فضای مجازی ادامه دارد و سایت های مختلف، با انتشار فیلم ها و تصاویر شکنجه سگ ها در پانسیون نگهداری حیوانات خانگی این دختر، به موضوع پرداخته اند. انزجار عمومی مخاطبان از رفتار این دختر، اگرچه باعث کسادی بازار او و از دست رفتن درآمد میلیونی اش به بهانه نگهداری و تربیت سگ ها شده است، اما خشم و عصبانیت این دختر را نیز به دنبال داشته و حیوانات را در معرض انتقامگیری او قرار داده است.

پس از انتشار فیلمی در فضای مجازی که در آن دختری بی رحمانه به آزار و اذیت یک سگ می پردازند و در صحنه ای پایش را روی گلوی حیوان گذاشته و با دست گردن آن را تا حد خفه شدن می فشارد، افرادی که حیواناتشان را برای نگهداری به این زن سپرده بودند از او شکایت کرده و خواهان پس دادن سگ هایشان شدند، اما این دختر در پاسخ به معترضان تهدید کرده که این بار توله ها را داخل آب جوش می اندازد و فیلمش را هم پخش می کند و هیچکس هم نمی تواند با او برخورد کند.

این دختر که حالا طعم شهرت را هم چشیده، در فایل جدید صوتی اش تصریح می کند که عاشق ماجراجویی است.

دختر سگ آزار

فیلم حیوان آزاری این زن حدود دوماه پیش توجه بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی را جلب کرد و با انتشار فیلم های بعدی، خانواده‌هایی که سگ‌هایشان را برای نگهداری چند روزه به این دختر سپرده بودند در مقابل خانه‌اش جمع شدند تا حیوان‌های سپرده شده را پس بگیرند اما با مخالفت دختر حیوان‌آزار و سپس فرار او مواجه شدند.

یکی از کسانی که حیوانش را برای نگهداری به این دختر سپرده بود، گفت: در نوروز قصد رفتن به سفر خارج را داشتم و نمی‌توانستم حیوانم را با خودم ببرم تا اینکه در اینترنت با تبلیغ مرکز نگهداری و تربیت حیوانات روبه‌رو شدم و پس از تماس با شماره تلفن مورد نظر این خانم خود را حامی ‌حیوانات معرفی کرد. با هم قرار گذاشتیم او حیوانم را 10 روز نگهداری کند. بعد از چند روز متوجه انتشار فیلم حیوان‌آزاری او شدم و تصمیم به پس گرفتن سگم گرفتم اما او از پس دادن حیوان خودداری کرد. به همین دلیل تصمیم گرفتم شکایت کنم. وقتی به کلانتری رفتم متوجه شدم من نفر هفتم هستم که برای گرفتن حیوانم شکایت کرده‌ام. این فرد روانی است و بویی از انسانیت نبرده است.

مسعود جاریانی عضو انجمن حیوانات بی آزار در مورد این فرد گفت: این فرد که بیمار روانی است از حیوان‌آزاری لذت می‌برد و با این کار عقده‌های درونی خود را تخلیه می‌کند. فکر می‌کنم او باید هر چه سریع‌تر تحت درمان قرار گیرد. بعد از انتشار این ویدئو‌ها ما به همراه چند گروه دیگر شکایت خود را مطرح کردیم و همچنان پیگیر هستیم.

پس از شکایت های اولیه، این دختر خانه اش را ترک کرد تا از دسترس صاحبان حیوان ها و ماموران دور بماند و در این مدت چند مصاحبه هم با رادیوهای بیگانه انجام داد تا رفتارش را توجیه کند. او با نادیده گرفتن تمام فیلم هایی که خودش از رفتارش گرفته و منتشر کرده ادعا می کند که بسیار دلرحم است و اصلا نمی تواند حیوانی را اذیت کند و یکی از دوستانش که با او بد است، از او فیلم گرفته و منتشر کرده است.

مدتی بعد دوست مورد اشاره این زن با او تماس گرفته و اعتراض می کند، اما این دختر در شرایطی که لذت کسب شهرت هم به دلایل قبلی حیوان آزاری اش افزوده شده، تاکید می کند که هیچ مدرکی علیه او نیست و کسی نمی تواند جلو اش را بگیرد.

فعالان حامی‌ حیوانات خبر داده اند که این زن معتاد به مواد مخدر صنعتی است و به گفته یکی از اعضای انجمن، گاهی آنچنان در شکنجه حیوانات زیاده روی می کند که خودش هم در کنار سگ‌ها به گریه می‌افتد.

یک مقام مسئول در پلیس فتا می‌گوید: قضیه انتشار تصاویری را که باعث جریحه‌دار شدن عواطف و احساسات افراد جامعه شود پیگیری می‌کنیم و در ماه‌های اخیر متأسفانه تعداد زیادی کلیپ حیوان آزاری در فضای مجازی منتشر شده است.

وی ادامه داد: در چند کلیپ دختر جوانی اقدام به ضرب و شتم سگ‌ها می‌کند که ما این موضوع را پیگیری می‌کنیم. نمی‌توان علاوه بر موضوع حیوان آزاری از جرم انتشار فحاشی‌های رکیک در فضای مجازی گذشت.

به گفته این مقام مسئول بتازگی فایل‌های صوتی جدیدی از این حیوان آزار منتشر شده است که او با به کار بردن کلمات زشت و رکیک دیگران را تهدید می‌کند.

تمامی‌تهدیدات ویدئویی و صوتی این متهم در شبکه‌های مجازی وجود دارد، ضمن اینکه او پس از هر بار انتشار تهدیداتش مدتی خانه اش را ترک می کند.

پس از پیگیری تعدادی از صاحبان حیوانات و شکایت به کلانتری، آنها توانستند سه سگ مجروح و آسیب دیده را از پانسیون این زن خارج کنند، اما خود او آزاد است و اکنون کسب شهرت بیشتر هم به انگیزه های قبلی اش اضافه شده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۵°    ۱۶°