پاسخ رهبرانقلاب به نامه دانش آموزان کاشانی

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
06:59 - چهارشنبه 25 تير 1399
کد خبر : ۱۶۳۲۱۱
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۴
دانش آموزان کاشانی در نامه ای از رهبر معظم انقلاب درخواست نصیحت کردند که معظم له پاسخ خود را همراه با هدیه ای برای آنان ارسال فرمودند.
پاسخ رهبرانقلاب به نامه دانش آموزان کاشانی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش کاشان، دانش آموزان کلاس اول از مدرسه 'حافظ ' روستای سن سن بخش مرکزی کاشان و مدرسه 'قرآنی علوی' شهر کاشان در جشن الفبا شرکت کرده و در پایان این جشن نامه ای به رهبر معظم انقلاب نوشتند.

حضرت آیت الله خامنه ای همراه با ارسال هدیه در پاسخ به این دانش آموزان مرقوم فرمودند: باید سعی کنید که هم تحصیل علم و هم تقوا و طهارت معنوی و هم اطاعت از پدر و مادر را هرگز رها نکنید.

14 نفر از دانش آموزان کلاس اول دبستان حافظ روستای سن سن کاشان در نامه به رهبر انقلاب نوشتند: از این که خدا به ما توفیق داد تا برای شما نامه بنویسیم، خدا را شکر می کنیم.

دانش آموزان کلاس اولی روستای «سن سن» کاشان همچنین نوشتند: رهبر عزیزمان دوست داریم که نامه ما را با خط خودتان پاسخ بدهید و از شما می خواهیم که ما را نصیحت و راهنمایی کنید ما از خدا می خواهیم لبان شما خندان و با نشاط باشد.

در نامه یکی از این دانش آموزان آمده است: من هر وقت شما را در تلویزیون می بینم، دلم می خواهد که روزی با شما از نزدیک دیدار داشته باشم و من درس هایم را می خوانم تا فرد مفیدی برای ایران باشم.

'کوثر زیلویی' دانش آموز دبستان قرآنی علوی نوشته است: دلم می خواهد هیچ بیماری در دنیا نباشد و از خدا می خواهم شما هم همیشه سالم و شاداب باشید و در آخر شما عزیز دلم را به امام زمانم می سپارم.

یکی دیگر از کلاس اولی های کاشان نوشته است: امروز درس «هـ» را یاد گرفتم و خیلی شاد شدم زیرا می توانم بنویسم رهبر مهربان جهان و سلام بر رهبر خوبم.

'زهرا سادات صمدیان' در نامه خود افزوده است: من از خدا می خواهم تا فرج امام زمان (عج) شما زنده و سلامت باشید و پرچم رهبری جهان را به دست امام زمان (عج) بدهید.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۳°    ۳۵°