انصارالله یمن انفجار مدینه را محکوم کرد

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
14:00 - شنبه 16 فروردين 1399
کد خبر : ۱۶۵۸۸۷
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۸
«عبدالملک الحوثی» رهبر جنبش انصارالله یمن در پیامی عید فطر را به مردم یمن و نیروهای ارتش و کمیته های مردمی و تمام مسلمانان جهان تبریک گفت و انفجار تروریستی در مدینه را محکوم کرد.
انصارالله یمن انفجار مدینه را محکوم کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبربه نقل از خبرگزاری مهر، رهبر جنبش انصارالله یمن در پیامی به مناسبت عیدفطر با اشاره به انفجار انتحاری مدینه منوره، از کشورهای حامی گروه های جنایتکار خواست در سیاست های خود در منطقه تجدیدنظر کنند.
او همچنین مردم یمن را به هوشیاری و مسئولیت پذیری و نیز صبر و شکیبایی در مقابله با نیروهای متجاوز و دفاع از آزادی، استقلال و کرامت خود فراخواند.

عبدالملک الحوثی در بخشی دیگر از پیام خود ضمن اشاره به انفجار انتحاری در نزدیکی حرم نبوی در مدینه منوره، برخی کشورهای منطقه ای که در تشکیل و حمایت از گروه های تروریست و جنایتکار دست دارند را به بازنگری در سیاست های خود فراخواند.
او در عین حال این اقدام تروریستی را دلیل آشکاری بر ماهیت خطر تکفیری ها دانست که به هیچ مقدسات و حریمی احترام نگذاشته و هرچیزی را بدون استثناء مورد تعرض و هدف قرار می دهند.

الحوثی افزود: ما این جنایات را محکوم می کنیم و در عین حال صادقانه به برخی طرف های منطقه ای که در تشکیل و حمایت از گروه های جنایتکار برای ضربه زدن به ملت ها و فتنه انگیزی به منظور خدمت به صهیونیست و آمریکا نقش دارند، نصیحت می کنیم که در سیاست های اشتباه خود تجدیدنظر کنند.

او دراشاره مشخص به عربستان سعودی و در عین حال بدون ذکر نام، گفت: این طرف ها حتی خودشان هم از تبعات و نتایج فاجعه بار این گروه ها در امان نخواهند بود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۰°    ۱۹°