مهلت ارتش سوریه به تروریست‌های حلب برای تسلیم شدن
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  سه‌شنبه 12 مرداد 1400
کد خبر : ۱۶۸۵۳۱
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۸
ارتش سوریه پس از قطع تمام خطوط تدارکاتی مورد استفاده تروریست ها در شرق حلب، با انتشار بیانیه ای از افراد مسلح در حلب خواست قبل از اینکه فرصت از دست برود، سلاح خود را زمین بگذارند.
مهلت ارتش سوریه به تروریست‌های حلب برای تسلیم شدن

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، ارتش سوریه با صدور بیانیه ای اعلام کرد در چارچوب طرح استقرار امنیت و ثبات در شهر حلب، نیروهای ارتش با همکاری هم پیمانان خود تمام خطوط تدارکاتی مورد استفاده تروریست ها برای وارد ساختن مزدور، سلاح و مهمات به شرق حلب را که از آن برای جنایت علیه غیرنظامیان بی دفاع این شهر استفاده می کنند، بستند.
بیانیه ارتش سوریه می افزاید: «از تمام شهروندان می خواهیم جهت حفظ جان خود، با ارتش همکاری کنند و برای توقف درگیری، بازگشت آرامش و زندگی طبیعی به حلب، و احیای خدمات عمومی مانند برق، مدارس و بیمارستان ها با ارتش تعامل داشته باشند.
این بیانیه تصریح کرده است: «به تمام افراد مسلح در شرق حلب فرصت می دهیم سلاح خود را تحویل دهند و پس از آن، یا شهر را ترک نمایند و یا پس از تحویل سلاح در شهر بمانند.
ارتش سوریه از تمام طرف ها خواسته است که ضمن منطقی اندیشیدن، منافع ملی را برای احیای امنیت و ثبات در حلب را بر هر مسألۀ دیگری مقدم بدانند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °