استعفای رئیس اتاق بازرگانی پذیرفته نشد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
20:03 - جمعه 17 مرداد 1399
کد خبر : ۱۶۸۹۰۲
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۵
هیات رئیسه اتاق بازرگانی ایران استعفای جلال پور را نپذیرفت.
استعفای رئیس اتاق بازرگانی پذیرفته نشد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در پی استعفای محسن جلال پور از ریاست اتاق بازرگانی ایران، هیات رئیسه این تشکل اقتصادی با انتشار اطلاعیه اعلام کرد: استعفای وی را به رسم امانت تا بهبودی و سلامت کامل محفوظ نگه خواهد داشت و در این مدت عهده دار وظایف اتاق بازرگانی خواهند بود.

در این بیانیه آمده است؛ از ۲۴ خرداد سال ۱۳۹۴ که دور هشتم اتاق ایران آغاز شد تلاش مجدانه‌ای از سوی همه ارکان اتاق در یکی از مهمترین مقاطع تاریخی اقتصاد کشور آغاز شد و اتاق ایران در جهت پویایی اقتصاد کشور تمام همت خود را به کار بست و فعالیتهای خود را در بهره گیری از بستر جدید کسب و کار کشور متمرکز نمود.
در این خصوص نقش ریاست محترم اتاق جناب آقای جلال پور بسیار تعیین کننده و بی بدیل بوده است. اقدامات خستگی ناپذیر و مؤثر ایشان، در کنار احساس مسئولیت و عشق و علاقه به بخش خصوصی ایران بر کسی پوشیده نیست و خدمات ارزنده ایشان ماندگار خواهد بود.
متأسفانه کسالت پیش آمده و نیاز به استراحت برای مدتی اتاق را از فعالیت آقای جلال پور محروم خواهد کرد. احساس مسئولیت پذیری این عزیز و اعلام استعفا از جانب ایشان به هیأت نمایندگان اتاق ایران اقدام متواضعانه ای برای واگذاری تصمیم در چنین شرایطی به هیات نمایندگان به عنوان رکن عالی اتاق ایران بود.
هیأت رئیسه اتاق ایران ضمن قدردانی از تلاشهای ریاست محترم، استعفای ایشان را به رسم امانت تا بهبودی و سلامت کامل محفوظ نگه خواهد داشت و در این مدت عهده دار وظایف اتاق خواهند بود.
انشا ا... با حضور مجدد جناب آقای جلال پور در هیات نمایندگان و تشریک مساعی با ایشان تصمیم نهایی اتخاذ می گردد. امید است اتاق ایران همچنان از وجود ایشان بهره مند گردد.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۱°    ۳۳°