رسانه ها عملکرد سازمان ها را بازنمایی می کنند
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  شنبه 09 مرداد 1400
کد خبر : ۱۶۹۷۲۱
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۳
مدیر عامل سازمان انتقال خون ایران در پیامی روز خبرنگار را به این قشر فرهیخته و پر تلاش تبریک گفت.
رسانه ها عملکرد سازمان ها را بازنمایی می کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، دکترعلی اکبر پورفتح الله مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران در پیام خود آورده است: سالهاست رسانه ها با قلمی در دست و رسالت سنگین آگاهی و آگاهی رسانی بر دوش، گام به گام با ما راه روشن سلامتی را طی کرده اند و هر زمان که نیاز بوده است با انتقاد سازنده و پرسش و مطالبه، شور و شوق خدمت را در سازمان انتقال خون رنگ و بویی تازه بخشیده اند و چون آینه ای پیش روی این سازمان و دیگر نهادهای کشور چهره گشاده اند تا عملکرد خود را بهتر ببینیم.


واکاوی زوایای پنهان و بازنمایی واقعیات دور از دید در جامعه از جمله خدمات قابل ستایش این قشر زحمت کش است.


رسانه ها همچون وکیل مردم دولت را هر لحظه در محک پاسخگویی قرار می دهند و از سوی دیگر چون قاصدی شریف و صدیق حقایق را نزد افکارعمومی بازگو می کنند و اگر این رسالت جامعه روشنگر رسانه ای نبود، ارتباط با میلیون ها بیمار و اهدا کننده خون و آگاهی بخشی به جامعه برای ترویج خود مراقبتی و تامین خون سالم وکافی، کاری بس دشوار می نمود.


روز خبرنگار تنها یک نام است و فرصتی برای تقدیر و تشکر از این قشر زحمتکش و فرهنگی که تا پای جان برای آگاهی بخشی جامعه تلاش می کنند.

شهید صارمی که روز خبرنگار به یادبود وی مزین است، مصداق کامل این از خود گذشتگی است، تلاش عاشقانه ای که نه یک روز که تا همیشه باید قدردان آن بود.

من نیز از این فرصت استفاده می کنم و از طرف خود، سازمان انتقال خون و کارکنان آن و تمامی بیماران نیازمند به خون و اهدا کنندگان خون، این روز را به خبرنگاران پرتلاش کشور تبریک می گویم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °