سردار اشتری: مردم بیشترین نقش را در یاری به پلیس دارند

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
00:36 - چهارشنبه 18 تير 1399
کد خبر : ۱۶۹۹۱۱
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۴
فرمانده نیروی انتظامی با بیان این که مردم بیشترین نقش را در یاری به پلیس ایفا می کنند گفت: استفاده از فناوری های نوین و تجهیزات الکترونیکی روز هم می تواند در ماموریت های پلیس بسیار موثر باشد.
سردار اشتری: مردم بیشترین نقش را در یاری به پلیس دارند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، سردار سرتیپ اشتری در نشست تخصصی معاونان فرماندهان و مدیران ستادی پلیس پیشگیری ناجا گفت: استفاده از تکنولوژی روز و تجهیزات الکترونیکی بازدارنده است و می تواند از وقوع جرم پیشگیری کند، برای مثال تجهیز مراکز پر تجمع، مراکز خرید ، بانک ها به دوربین های کنترلی هم موجب پیشگیری می شود و هم اگر اتفاقی افتاد مستندات مفیدی را در اختیار پلیس قرار خواهد داد.

وی افزود: شاید در تهیه برخی از این امکانات بودجه واعتبارات ناجا کفایت نکند، اما می توان با ارائه طرح هایی از این ابزار و امکانات با هزینه خود مردم برای امنیت شان استفاده کرد.

سرداراشتری توجه جدی به ظرفیت های مردمی را موجب افزایش پیشگیری از جرم دانست و گفت: حدود 50 هزار نگهبان محله این موضوع را ثابت کردند که مردم بیشترین نقش را در یاری به پلیس برای ارتقای امنیت می توانند ایفا کنند، بنابراین باید به این ظرفیت ها به طور جدی شود.

وی ارتباط مستقیم پلیس به ویژه فرماندهان کلانتری ها با مردم کوچه و بازار را بسیار موثر و مفید در امر پیشگیری از جرم دانست و افزود: فرهنگ ارتباط پلیس با مردم نیز باید ارتقا یابد.

وی با اشاره به تجهیز بیش از 1400 بازداشتگاه به دوربین های کنترلی گفت: استفاده از تکنولوژی های روز در بخش های مختلف نیروی انتظامی موجب سرعت، دقت و آسانی خدمت رسانی به مردم خواهد شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۳°    ۳۴°