فرار سرکردگان گروهک منافقین از عراق

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
09:52 - چهارشنبه 30 بهمن 1398
کد خبر : ۱۷۳۴۹۸
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۰۴ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۷
دهها نفر از سرکردگان گروهک منافقین و عوامل کشتار انتفاضه شعبانیه عراق، برای حفظ جان خود وحشت زده در حال فرار از عراق هستند.
فرار سرکردگان گروهک منافقین از عراق

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از شبکه «العالم»، سرکردگان اردوگاه لیبرتی عامل کشتار انتفاضه شعبانیه عراق و 100 قتل درون تشکیلاتی منافقین، با به جا گذاشتن بیش از 600 نفر از اعضای این گروهک در عراق، وحشت زده و نگران و برای حفظ جان خود از روز گذشته فرار از این کشور را سرعت بخشیده اند.

اعضای گروهک تروریستی منافقین در زمان رژیم صدام جنایات فجیعی در استان بصره انجام دادند و در سرکوب تظاهرات کنندگان در انتفاضه شعبانیه در سال 1991 بر ضد رژیم سابق حضور داشتند. بین زندانیان دربند رژیم صدام و همچنین خانواده شهدا اسنادی وجود دارد که بر حضور اعضای گروهک تروریستی منافقین در سرکوب مردم بصره و کشتار هزاران نفر از مردم عراق، تأکید می‌کند.

فرارهای تازه منافقین از کمپ لیبرتی عراق در شرایطی است که مژگان پارسایی، صدیقه حسینی، مهدی برایی و عباس داوری، بعد از فرار بزدلانه مریم قجر به فرانسه و مخفی شدن رجوی، زمام امور کمپ اشرف در عراق را بدست گرفته بودند.

دلیل برگزیدن این نفرات به مناصب درجه اول، کارنامه سیاه سراسر خیانت و جنایت و در عین حال حماقت و نوکری تمام عیار رجوی است.

مژگان پارسایی، مهدی برایی و عبدالوهاب فرجی نژاد در کارنامه های خود برگ ننگین شرکت در عملیات موسوم به مروارید ( سرکوب انتفاضه شعبانیه) را دارند عملیاتی که منجر به کشته شدن 25000 نفر از مردم مظلوم کرد و شیعه عراق شد. مزدوری و ستون پنجم ارتش عراق به بند کشیدن اعضا ناراضی و مانع خروج بسیاری از آنان شدن از برگ های ننگین دیگر سوابق این افراد است.

این افراد همچنان تحت تعقیب سازمان قضایی عراق و در لیست اینترپل هستند، که البته با افشا شدن بسیاری از حقایق دردناک فرقه رجوی ارزش چندانی برای دستگیری نداشته و چهره و ماهیت آنان افشا شده است.

مژگان پارسایی اهل لرستان و بزرگ شده اهواز و از اعضای فرنگ رفته تشکیلات رجوی است که با همسرش جلال شریفی در کشور آمریکا به خوشگذرانی مشغول بودند.

مژگان خارج نشین که سابقه ای نه چندان طولانی و درخشان در تشکیلات فرقه داشت در سال1376 همراه با مریم قجر به عراق می رود. وی ابتدا به سمت معاون و کمی بعد به فرماندهی مرکز دوم در جلولا منصوب می شود و برای نشان دادن خوش خدمتی و سرسپردگی بیش از حدش با بیگاری گرفتن و فریب بسیاری از اعضا جدید مرکز دوم در جلولا، تیم های متعدد عملیاتی برای حمله به خاک میهن تشکیل و همه را هم یکی یکی به کشتن می دهد.

تیم های عملیاتی جهت انفجار لوله های نفت و پرتاب چند خمپاره به سمت مراکز دولتی ...گسیل می شدند تا با اینکار به زعم رجوی ، حکومت ایران را آشفته و سرنگون کنند و در این مسیر هر تعداد هم که کشته شوند اعم از چوپانی که در مرز باشد یا آدم های بیگناه کوچه و خیابان و کارکنان دولتی و هرگونه همکاری با استخبارات عراق و وطن فروشی نیز .... بهای انقلاب بود!

مژگان پارسایی به پاس آن خوش خدمتی ها و اطاعت کورکورانه از اوامر رجوی در سال 1380 به عنوان مسئول اول منصوب شد و از آن پس تا 6 سال این عنوان را یدک می کشید و بعد هم رجوی وی را بعنوان جانشین اش در اشرف معرفی کرد.

وی یکی از زنان سرسپرده و بسیار شقی است که معتقد بود باید تا سر حد امکان از نفرات بیگاری کشید که فرصتی برای فکر کردن و اندیشیدن نداشته باشند و زنان و مردانی را که بنای مخالفت با وی داشتند به زیر می کشید و برای تصاحب مقاوم اول به کسی رحم نمی کرد.

سابقه وی در سر سپردگی و بی رحمی برای قربانیان فرقه آشناست و اکثر جلسات مغزشویی و شکنجه روحی افراد از سال 1382 به بعد از سوی وی انجام می شد. وی با فریب و بی رحمی زنان و مردان کمپ را مورد تهاجم و توهین و تمسخر قرار می داد و شکنجه های روحی و فشارهای متعددی انجام می داد تا در پست اش باقی بماند. در زمان حکمرانی وی در کمپ اشرف و لیبرتی و بنا به گفته خودش بیش از نود درصد کارش حفظ نیروها در عراق بوده است. به عبارتی یک دهه فشار کارهای یدی طاقت فرسا و فشار مضاعف روانی با برگزاری جلسات سهمگین فرقه ای برای جلو گیری از فرار و زندانی کردن نفرات.

حاصل کار وی به کشتن دادن بیش از صد تن در کمپ اشرف و لیبرتی و سربه نیست شدن و خودکشی تعدادی دیگر از جمله مهری موسوی ، مینو فتحعلی، یاسر اکبری نسب - شمس الله گل محمدی، احمد رازانی الان محمدی، فائزه اکبریان و زهرا فیض بخش ... بوده است.

مهدی برایی با نام مستعار احمد واقف اهل قم و دارای همسر به نام مرضیه غفاری و یک پسر به نام محمد بود. وی از اعضای مرکزیت قدیم و با داشتن سابقه مبارزاتی از گذشته، چون عذرا طالقانی پا بر روی تمام سوابق مبارزاتی اش در زمان شاه گذاشت و در سه دهه گذشته بخاطر حفظ مقامش در تشکیلات علیرغم فهم بسیاری از خود سری ها و انحرافات شخصی رجوی و تشکیلات مخوفش باخفت و خواری به همه ظلم ها تن داد و به یکی از ملیجک ها و ایدئولوگ های درباری رجوی تبدیل شد.

مهدی برایی یا همان احمد واقف چند سالی مسئولیت بخش اطلاعات و عملیات سازمان را بعهده داشت بخشی که یکی از کارهای اصلی آن در زمان صدام تبادل اطلاعات و جاسوسی و معاملات وطن فروشی بود.

مهدی برایی به همراه عباس داوری و ابریشم چی یکی از نفرات ثابت تیم های ملاقات های جاسوسی و وطن فروشی بودند و سابقه ننگین شرکت در عملیات کردکشی را داراست. وی در سال 1370 یکی از فرماندهان ارشد کشتار کردها در خانقین، منطقه مرواید بود و یکی از سران شکنجه و ارعاب در اردوگاه اشرف و پس از آن لیبرتی ست. مهدی برایی سرکرده خشن و عبوسی بود که اکثر اعضا فرقه از وی متنفر بودند و اکثر سرکوب‌های اعضای ناراضی از سوی وی انجام می شد. وی از مسئولان اصلی و برگزار‌کنندگان نشست‌های سیاسی و جلسات غسل هفتگی برای اعضا بود و در این نشست‌ها با نیرنگ و فریب، نیروهای فرقه را شست‌و‌شوی مغزی می‌داد و در جمع وادار به عمل شنیع اقرار پنهانی‌ترین و خصوصی‌ترین نکات درونی و عقاید شخصی‌شان می‌کرد.

وی و عباس داوری به پاس کنار زدن بقیه رقبا و سکوت در قبال جنایات رجوی به عنوان بالاترین مردان تشکیلات در عراق رسیده بودند و توجیه گر و تحلیل گر اعمال رجوی بودند.

صدیقه حسینی یکی از زنان تازه به دوران رسیده در تشکیلات فرقه علیرغم اینکه سابقه چندانی نداشت بواسطه کم سوادی و عدم درک و فهم بسیاری از مسائل و فقط بخاطر اطاعت های کورکورانه از تشکیلات فرقه به عنوان مسئول اول در سال 1386رسید.

صدیقه حسینی با یدک کشیدن منصب مسئول اول چندین سال سرکرده بخشی به نام اجتماعی عراق بوده است این بخش همچنان که در گذشته گفته شد - ( نام یکی از بخش های جاسوسی و خبر چینی در سازمان جهت جذب مزدور و جاسوس از بین مردم عراق) است.

در فاصله بین سال های 2002 تا 2009 و بعد از سقوط صدام سیستم اجتماعی عراق بصورت گسترده ای برای خرابکاری، ایجاد اغتشاش در روند صلح و تلاش برای براندازی حکومت وقت کشور فعال بود و این سیستم بیش از 600 شاخک اطلاعاتی و خبرچین در شهرهای مختلف عراق داشت. این سیستم که رئیس اصلی آن صدیقه حسینی و در مقاطعی مژگان محمد زمانی و پری بخشایی و حکیمه سعادت نژاد بودند. در یک دوره سه چهار ساله با طرح های تروریستی چون «سین چهل« و «سین صد» (سرنگونی دولت مالکی در 40و 100 روز )بدنبال برکناری دولت وقت عراق بودند و اعمال جاسوسی بسیاری در کشور عراق انجام دادند.

از جمله سایر اعمال ننگین صدیقه حسینی در مقام مسئول اول، یکی از عاملین سرکوب نیروها و جلوگیری از خروج اعضای ناراضی با کنترل های فیزیکی و امنیتی و شکنجه های روحی و جسمی بود.

عبدالوهاب فرجی نژاد یا همان افشین که با نام سید علی مستشاری فرار کرد، از اعضای سرسپرده و قدیمی فرقه بدنام رجوی است.

وی اهل جهرم است و سابقه فعالیت هایش از سال های 57 - 58 است. به نام یکی از فرماندهان عملیاتی سازمان در سال 60 در تهران معروف بود. ولی خیلی از چند چون فرماندهی و علت نزدیکی اش به رجوی رمزگشایی نمی شد!. و اکثر نفرات از سوابق مشعشع وی اطلاعی نداشتند… وی از معدود سرسپردگانی است که ریل مسخ و اطاعت کورکورانه از رجوی را از همان سال های 60 آغاز کرده است. او از نفراتی است که درتیم شکنجه و ترور سه تن از پاسداران در تهران حضور داشته است … پس از آن در عملیات به اصطلاح فروغ جاویدان در رده معاون یک تیپ شرکت می کند و مرزهایی را در مزدوری وجنایت درنورید که بی سابقه بود و دست به جنایتی می زند که حتی قلم از نوشتنش شرم دارد. وی در جریان جنگ پس از اسیر کردن تعدادی از نفرات … دستور اعدام وتیرباران آنها را صادر کرد… این مهره از انسانیت خارج شده در سال 1373 نیز جز اعضای فعال تیم شکنجه گر و زندانبان دوستان و یاران خودش می شود! و به همین دلیل نام وی در این زمینه هم زبانزد می شود… پس از این همه خوش خدمتی ها و مطیع اوامر… سالها به دلیل همین سرسپردگی تام و تمامش وی را به قسمت حفاظت رجوی منتقل کرده بودند و در آنجا هم یک سری آموزش های رزمی و تکنیکی را زیر نظر نظامیان صدام گذراند تا بتواند مدارج بیشتری از شقاوت و بی مرزی را در نوردد… وی از سال 2003 بعنوان یکی از فرماندهان قرارگاه های ارشد به قسمت نظامی منتقل شد.. تا شاید بتواند سد راه و مانعی برای جدا شدن اعضای به خود آمده باشد و تلاش های ضد انسانی فرقه را ادامه دهد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۳°    ۱۲°