آرامش و امنیت در مرزهای آبی و خاکی کشورمان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
19:35 - چهارشنبه 22 مرداد 1399
کد خبر : ۱۷۴۲۹۰
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۰۹ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۸
فرمانده انتظامی کشور گفت: همه ی 8 هزار و 755 کیلومتر مرز کشور، چه مرزهای آبی و چه خاکی، با حضور فعال و رصد دائمی نیروهای مرزبانی، نظامی، انتظامی و امنیتی در آرامش و امنیت به سر می برد و ایران امروز به منطقه با ثبات و امن تبدیل شده است.
آرامش و امنیت در مرزهای آبی و خاکی کشورمان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، سرداراشتری در مراسم تکریم و معارفه فرمانده جدید نیروی انتظامی ویژه کیش با اشاره به این موضوع که علی رغم وجود نا امنی ها در کشورهای همسایه کشورمان از امنیت و آرامش کامل برخوردار است بیان کرد: با وجود فعالیت گروه های تروریستی در کشورهای هم مرز با ایران اسلامی، امروز شاهدیم که همه 8 هزار و 755 کیلومتر مرز کشور، چه مرزهای ابی و چه خاکی، با حضور فعال و رصد دائمی نیروهای مرزبانی، نظامی، انتظامی و امنیتی در آرامش و امنیت به سر می برد و ایران امروز به منطقه با ثبات و امن منطقه تبدیل شده است.

فرمانده انتظامی کشور با اشاره به هفته دولت افزود: در سال های ابتدایی انقلاب، منافقان کوردل با ترور مسئولان کشور در این خیال بودند که نظام جمهوری اسلامی را ضربه بزنند اما با درایت امام راحل و عشق و ارادت مردم به نظام و در سایه اقتدار نیروهای نظامی و امنیتی کشور توانست مسیر اعتلای خود را حفظ کند.
سردار اشتری بیان کرد: کسانی که تصور می کنند باید به منافقان در آن برهه تاریخی رحم می شد در اشتباه اند چرا که کشتار مردم و مسئولان و نابودی حقوق بشر تنها کاری بود که این گروه های منحرف و معاند انجام می دادند و ملت ما هیچگاه این ترورها و جنایات را که با حمایت های آمریکا و رژیم صهیونیستی انجام می شد فراموش نمی کنند.
وی گفت: گروه های تروریستی و منافق امروز هم با حمایت استکبار جهانی همچنان مخالف پیشرفت های کشوراند، اما تدابیر مقام معظم رهبری در کنار بصیرت مردم و اقتدار نیروهای نظامی و انتظامی توطئه های آنان را نقش بر آب میکند.
فرمانده نیروی انتظامی کشور با تاکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر وجود سه مولفه اقتدار، رافت و عدالت در نیروی انتظامی افزود: نیروی انتظامی امروز با اقتدار به مصاف کسانی می رود که بخواهند آرامش مردم را بر هم زنند و با حضور مهربان در کنار مردم امنیت را در کشور فراهم می کنند.
سردار اشتری بیان کرد: نیروی انتظامی باید مظهر اقتدار، ارامش و تکیه گاه امنی برای مردم باشد.
سردار اشتری گفت: در نظر سنجی هایی که از میزان اعتماد و رضایتمندی مردم به دستگاهها و سازمان های کشور انجام شده، نیروی انتظامی در بین ارگان هایی ابتدایی جدول بیشترین رضایت قرار دارد و این نشان از اعتمادی است که مردم به نیروی انتظامی دارند.
او با اشاره به شعار سال و لزوم تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور گفت: نیروی انتظامی با تمام توان از تمامی سرمایه گذاران داخلی و خارجی که بخواهند در هر جای کشور سرمایه گذاری کنند حمایت میکند و امنیت این سرمایه گذاری ها را تضمین می کنیم.
فرمانده نیروی انتظامی کشور به موضوع قاچاق در کشور هم اشاره کرد و گفت: هر کالایی که به صورت غیرقانونی به کشور وارد شود قاچاق محسوب می شود و نیروی انتظامی تمام قدر در مقابل پدیده قاچاق ایستاده است.
امام جمعه کیش هم در این مراسم با تشکر از فعالیت های فرمانده پیشین انتظامی کیش در راستای تامین امنیت پایدار در جزیره کیش گفت: سلامت فکر و عقیده، سلامت مادی و مالی و سلامت اخلاقی و دینداری از مشخصات بارز سرهنگ دهکی است.
فرمانده نیروی انتظامی در حکمی سرهنگ «رحیم جهان بخش» را به سمت فرمانده انتظامی ویژه کیش منصوب کرد. پیش از این سرهنگ حسین دهکی بیش از چهار سال فرمانده نیروی انتظامی کیش بود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °