جمع آوری کالاهای قاچاق از فردا
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
01:45 - سه‌شنبه 21 مرداد 1399
کد خبر : ۱۷۷۴۹۱
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۷
دبیر کمیسیون ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران اعلام کرد: از اول مهر طرح مدیریت سطح عرضه و جمع آوری کالاهای قاچاق از فروشگاههای استان تهران آغاز می شود.
جمع آوری کالاهای قاچاق از فردا

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، علی اکبر پوراحمد نژاد افزود: این طرح با کمک اتحادیه ها و اصناف و محوریت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران اجرا می شود.

وی با بیان اینکه طی یک ماه و نیم گذشته اطلاع رسانی خوبی از سوی اتحادیه ها و اصناف به صاحبان مشاغل مختلف در سطح استان درباره جمع آوری کالاهای قاچاق انجام شده است افزود: هدف اجرای این طرح این است که با عرضه آزادانه کالاهای قاچاق در سطح فروشگاههای استان برخورد شود و آرامش قاچاق فروشی از بین برود.

دبیر کمیسیون ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران با بیان اینکه این طرح 15 روز به طول می انجامد افزود: در این 15 روز خود اصناف طبق قانون اتحادیه های صنفی با عرضه کنندگان کالاهای قاچاق برخورد خواهند کرد.

وی افزود:‌ بعد از این 15 روز ما در این باره بررسی خواهیم کرد و اگر ببینیم برخورد اتحادیه ها با صنوف قاچاق فروش خوب بوده فرصت بیشتری برای برخورد با کالاهای قاچاق در اختیار اتحادیه قرار می دهیم اما اگر اتحادیه ای کار را جدی نگرفته باشد کمیسیون مبارزه با قاچاق کالای استان تهران با استفاده از ظرفیت قانونی خود وارد عمل شده و با فروش کالاهای قاچاق برخورد قانونی خواهد کرد.

وی افزود: طبق ماده 18 قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز هرگونه حمل، عرضه و نگهداری کالای قاچاق جرم است.
وی گفت: با تدابیر ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز قرار است این طرح بزودی در سطح کشور اجرا شود.

پوراحمد نژاد با بیان اینکه به صورت روزانه یگانهای ثابت جهاد کشاورزی و بازرسی اصناف از حجره ها و مغازه های میدان مرکزی میوه و تره بار تهران بازدید می کنند گفت: با این تمهیدات عرضه میوه های قاچاق در سطح استان بسیار کم شده است.
وی گفت: همچنین گشت های جهاد کشاورزی در سطح شهر با بازرسی پاساژها و فروشگاه های عرضه میوه با پدیده قاچاق میوه برخورد می کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۴°    ۳۸°