نصب کد رهیگیری بر روی بسته بندی گوشت طیور
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
07:00 - جمعه 03 بهمن 1399
کد خبر : ۱۷۷۵۷۳
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۹
رئیس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی از نصب کدرهگیری بر روی بسته بندی گوشت طیور برای نظارت بهتر بر نحوه کشتار و توزیع خبر داد.
نصب کد رهیگیری بر روی بسته بندی گوشت طیور

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، محمد یوسفی گفت: بسته بندی گوشت مرغ با الصاق کد رهگیری تخلفات بهداشتی را به شدت کاهش می دهد. وی همچنین اظهارداشت: از طریق کد رهگیری اطلاعاتی از قبیل محل توزیع، کشتار، نام مرغدار، نام کشتارگاه، تاریخ کشتار و غیره قابل ردیابی است.

رئیس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی گفت: این طرح با هدف اطمینان بخشی از سلامت گوشت مرغ در سراسر کشور به اجرا درآمده است. وی در ادامه سابقه صنعت مرغداری در ایران را طولانی دانست و افزود: این صنعت با توجه به تعدد فعالیت ها، حجم بالای سرمایه گذاری، تامین امنیت غذایی با منشاء حیوانی لزوم توجهات بیشتری را به خود معطوف داشته است.

یوسفی بیان داشت: پروتئین از مهمترین اجزاء تشکیل دهنده رژیم غذایی است که نقش مهمی در حفظ سلامت انسان ایفا می کند. وی گفت: صنعت طیور کشور از سرمایه های مهم ملی بوده و حفظ و نگهداری این بخش مراقبت های دائم و همه جانبه ای را می طلبد.

رئیس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی افزود: در بحث پرورش مرغ تامین جیره غذایی از اهمیت قابل توجهی برخوردار است که توجه به این بخش می تواند موجب رونق تولیدات در بخش کشاورزی شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
-۳°    ۳°