بلاتکلیفی مسکن مهر پردیس 5 ساله شد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  دوشنبه 29 شهريور 1400
کد خبر : ۱۸۲۶۷۵
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۶
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: تصمیم گرفتیم در دستورالعمل سوم طرح مسکن مهر پردیس تجدید نظر کنیم و در صورت تصویب، ادامه خدمات زیربنایی و روبنایی مسکن مهر پردیس با اعتباردولتی ساخته شود.
بلاتکلیفی مسکن مهر پردیس 5 ساله شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، محسن نریمان گفت: هم اکنون برگزاری جلسات متعدد و کمیته‌های مختلفی به نفع مشتریان مسکن مهردرحال برگزاری است و تلاش می کنیم با بازنگری در دستورالعمل سوم طرح مسکن مهر پردیس، خدمات زیربنایی و روبنایی مسکن مهر پردیس را با اعتبار دولتی انجام دهیم.

معاون وزیر راه و شهرسازی عنوان کرد: متقاضیان مسکن مهر پردیس باید سهم و آورده خود را تکمیل کنند و شرکت عمران شهر جدید پردیس دربرخی موارد با مشتریانی مواجه می‌شود که حتی درزمان تحویل واحد مسکونی هم آورده خود را تکمیل نکرده اند و آورده آنها کمتر از ۴۰ میلیون تومان است.

نریمان اظهارکرد: حدود ۴۵۰۰ واحد مسکونی در محله ایرنشهر آماده شده است اما بسیاری از متقاضیان هنوز واحدهای خود را تحویل نگرفته‌اند و تعدادی هم هنوز تعهدات خود را به صورت کامل انجام نداده‌اند.

محسن نریمان گفت: یکی از دلایل عدم پرداخت سهم و آورده متقاضی به این دلیل است که بعضی از قراردادها در اختیار بنگاه های مشاور املاک قراردارد، در واقع برخی متقاضیان مسکن مهر پردیس، مشتری واقعی نبوده بلکه واسطه ودلال هستند.

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدی ادامه داد: براساس گزارش ارائه شده به وزیر مسکن قرار است برای متقاضیان اصلی مسکن مهر، اقداماتی صورت گیرد و هر چه زودتر تصمیماتی دراین زمینه اجرایی شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۷.۵۹°    ۳۰.۹۹°