نامه جمهوریخواهان علیه ترامپ: به ترامپ رای ندهید
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
23:12 - چهارشنبه 12 آذر 1399
کد خبر : ۱۸۲۸۴۲
تاریخ انتشار : جمعه ۱۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۱
روزنامه لس آنجلس تایمز نوشت: بیش از سی تن از اعضای جمهوریخواه سابق کنگره با انتشار نامه ای سرگشاده و انتقادآمیز، مخالفت خود را با دونالد ترامپ، نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اعلام کردند و از جمهوریخواهان خواستند به وی رای ندهند.
نامه جمهوریخواهان علیه ترامپ: به ترامپ رای ندهید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، این روزنامه در پایگاه اینترنتی خود نوشت: این گروه از اعضای سابق کنگره با ابراز تاسف از فهرست طولانی «توهین ها» و «دروغ های» ترامپ، «نامزدی فضاحت بار» وی را «غیرموجه» توصیف کردند.

در این نامه آمده است: «ما به عنوان اعضای جمهوریخواه کنگره افتخار می کردیم نماینده حزب سیاسی هستیم که مظهر رهبری صادقانه و اصولی است که باعث می شود مردم آمریکا به آن اعتماد کنند. اما متاسفانه، امسال نامزد حزب ما، مردی است که اصول و ارزش هایی را که ما گرامی داشته و در کنگره دنبال کرده ایم، به تمسخر گرفته است.»

گروهی که این نامه را منتشر کرد، شامل نمایندگان مهم ایالت هایی است که جمهوریخواهان و دموکرات ها از حمایت برابر رای دهندگان در آنها برخوردارند. این بزرگترین گروه از مقامات جمهوریخواه پیشین آمریکاست که امسال از حمایت از نامزد ریاست جمهوری این حزب خودداری کرده است.

در این نامه تصریح شده است: «حزب جمهوریخواه با معرفی دونالد ترامپ به عنوان نامزد ریاست جمهوری خود، از مردم آمریکا خواسته است آینده خود را به دست مردی بسپارند که به زنان توهین می کند، معلولان را مسخره می کند، معتقد است باید با نارضایتی ها با خشونت برخورد کرد، دین و مذهب افراد برای ورود به آمریکا ارزیابی شود‌ و نیز پیشینه قومیتی قضات مورد بررسی قرار گیرد.»

اعضای سابق کنگره تصریح کردند: «ترامپ موجب رنجش متحدان ما می شود و از دیکتاتورها تمجید می کند. اظهارات علنی وی پر از دروغ است. او قهرمانان ما را کوچک می شمارد و به والدین مردانی که در راه خدمت به کشور جان خود را از دست داده اند، توهین می کند. هر روز چیز تازه ای فاش می شود که مؤید خطر غیرقابل قبول در انتخاب وی برای هدایت کشور است.»

این گروه افزود: «با توجه به اینکه نامناسب بودن دونالد ترامپ برای این سمت بیش از هر زمان دیگر آشکار شده است، ما از جمهوریخواهان می خواهیم به این مرد که نامزدی فضاحت بارش غیرقابل دفاع است، رای ندهند.»

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۵°    ۱۳°