درآمد بنیاد مستضعفان هفت درصد افزایش یافت
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
12:51 - دوشنبه 05 آبان 1399
کد خبر : ۱۸۳۱۲۹
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۳
رئیس بنیاد مستضعفان از رشد هفت درصدی مجموعه های اقتصادی این بنیاد در سال 95 خبرداد.
درآمد بنیاد مستضعفان هفت درصد افزایش یافت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبربه نقل از خبرگزاری صداوسیما، سعیدی کیا گفت: این رشد درحالی بدست آمده است که کل رشد اقتصادی کشور در سال 1394 کمتر از 1/5 درصد بود و شرکتهای تابعه بیناد تحت تاثیر شرایط حاکم بر اقتصاد کشور به این توفیق دست یافته اند.
اومحرومیت زدایی را یکی از اولویت های اصلی فعالیتهای بنیاد مستضعفان عنوان کرد و افزود: در همین جهت 30 درصد از مجموعه کل سود حاصل از فعالیت های بنیاد برای محرومیت زدایی به بنیاد علوی اختصاص پیدا می کند.
سعیدی کیا گفت: طبق مصوب برنامه و بودجه 95 بنیاد 30 درصد از درآمد شرکت ها نیز صرف هزینه طرح های مصوب شرکت ها می شود و تنها 40 درصد درآمد کل فعالیت های بنیاد مستضعفان به خزانه بنیاد برای اجرای طرح های راهبردی اختصاص یافته است.
رئیس بنیاد مستضعفان با اشاره به تلاش همه جانبه کارکنان این نهاد برای تحقق اهداف طراحی شده در قالب سیاستهای اقتصاد مقاومتی گفت: اقتصاد مقاومتی در کشور جز با روحیه جهادی امکان اقدام و عمل نخواهد داشت و هر جا این روحیه هست کارها سریعتر و بهتر به نتیجه می رسد.
دراین مراسم از 23 مدیر منتخب جهادی و 26 کارمند تلاشگر منتخب از سوی هیئت داوران اولین جشنواره مدیران جهادی بنیاد مستضعفان تقدیر شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۲°    ۲۳°