کلینتون، ترامپ را قلدر و متجاوز به زنان خواند

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
10:30 - پنجشنبه 12 تير 1399
کد خبر : ۱۸۶۰۶۶
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۷
کلینتون درگردهمایی انتخاباتی اش درفلوریدا از رقیب جمهوری خواه خود به عنوان یک قلدر یاد و او را به تجاوز به زنان متهم کرد.
کلینتون، ترامپ را قلدر و متجاوز به زنان خواند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبربه نقل از ایرنا، آلیسیا ماچادو دختر شایسته سال، افتتاح مراسم گردهمایی کلینتون نامزد دمکرات ها را در فلوریدا به عهده داشت، کسی که ترامپ پس از انتخاب او به عنوان دختر شایسته، از او به عنوان دوشیزه خانه دار و پرخور یاد کرده بود.

کلینتون گفت، ترامپ کسی نیست که بتواند الگویی برای دختران و پسران باشد، وقتی به آنچه اوانجام داده، نگاه می اندازیم، مطمئنا می بینیم که او بخش زیادی از این سالها رابه کارهای سبک، توهین و تجاوز به زنان صرف کره است.

این در حالی است که نظرسنجی جدید شبکه ای.بی.سی (ABC) و روزنامه واشنگتن پست نشان می دهد که دونالد ترامپ نامزد حزب جمهوریخواه یک درصد از کلینتون محبوب تر است.

طبق این نظرسنجی 46 درصد از رای دهندگان احتمالا به دونالد ترامپ و 45 درصد به هیلاری کلینتون رای خواهند داد. سایر آرا نیز میان نامزدهای احزاب دیگر تقسیم خواهد شد.

گرچه اختلاف یک درصدی محبوبیت میان ترامپ و کلینتون، با توجه به ضریب خطای نظرسنجی، ناچیز است و دو نامزد عملا پا به پای یکدیگر رقابت می کنند.

درعین حال نظرسنجی موسسه افکارسنجی راسموسن هم که از 27 تا 31 اکتبر (ششم تا دهم آبان) انجام شده، آمار کلینتون و ترامپ را برابر 44 درصد اعلام کرده است.

این در شرایطی است که همچنان اغلب نظرسنجی ها کلینتون را پیشتاز رقابت ها معرفی می کنند. اختلاف آرای کلینتون و ترامپ در برخی از این نظرسنجی ها در هفته های گذشته گاه حتی دو رقمی شده است.

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، 8 نوامبر برگزار می گردد.
ترامپ چندی پیش در حساب شخصی خود در شبکه اجتماعی توییتر نوشت، رسانه ‌های دروغگو و تحریف ‌گر که از هیلاری کلینتون دغل کار حمایت می‎ کنند، عامل تقلب در انتخابات هستند و در بسیاری از مراکز اخذ رای تقلب می‎شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۰°    ۳۴°