هراس جوانان صهیونیست از خدمت در ارتش
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
03:09 - جمعه 07 آذر 1399
کد خبر : ۲۱۲۶۶۱
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۰
منابع خبری صهیونیستی از کاهش جذب پرسنل جدید در نیروهای نظامی این رژیم در سال 2016 خبر می دهند تا جایی که بیش از 70 درصد از مردان و زنان واجد شرایط معتقد، از خدمت در نیروهای نظامی انصراف داده اند.
هراس جوانان صهیونیست از خدمت در ارتش

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، پایگاه اینترنتی آی 24 به نقل از منابع نظامی صهیونیستی اعلام کرد علاقه سربازان این رژیم به نیروهای رزمی در برابر واحدهای اطلاعاتی و جنگ سایبری کاهش یافته است.

بر اساس آمار رسمی منتشر شده در رژیم صهیونیستی، میزان به کارگیری مردان برای خدمت سربازی در نیروهای نظامی از 77 درصد در سال 2004 به 71.9 درصد در سال 2016 کاهش یافته است.

در همین حال نیروهای نظامی نیز علاقه خود را به فعالیت های رزمی از دست داده اند و ترجیح می دهند در واحدهای اطلاعاتی و جنگ سایبری خدمت کنند.

بر اساس آمار منتشر شده 14.7 درصد از مردانی که واجد شرایط خدمت در نیروهای نظامی بودند به دلایل مذهبی و 7.1 درصد نیز به دلایل مربوط به سلامتی از خدمت معاف شده اند.

در همین حال به نظر می رسد ارتش صهیونیستی در سال 2015 نتوانست به هدف از پیش تعیین شده مبنی بر به خدمت گرفتن 2700 مرد با اعتقادات مذهبی افراطی برسد و 2528 نفر با این مشخصات به خدمت گرفت.

رژیم صهیونیستی برای جبران کمبودهایش در به کار گیری سرباز، به استخدام سیاه پوستانی روی آورده است که به دلیل ساختار به شدت نژادپرستانه این رژیم، در محرومیت های شدید اجتماعی و اقتصادی قرار دارند.

با وجود اینکه صهیونیست ها این مهاجران را همچون انگل و جانوران موذی نفوذ کرده در میان "بنی اسرائیل" می دانند اما در موقعیت های مختلفی از جمله به دست آوردن برتری جمعیتی در برابر ساکنان اصلی فلسطین و یا نیروی کار ارزان قیمت، از آنها بهره برداری می کنند.

صهیونیست ها که خود را فرزندان اسرائیل و قوم برگزیده می دانند به هیچ وجه سیاه پوستانی را که در اعصار اخیر یهودی شده اند، جزو خود نمی دانند و آشکارا می گویند که تنها خوبی آنها این است که مثل موش زاد و ولد می کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۶°    ۱۲°