بهای نفت افزایش یافت
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
16:07 - يکشنبه 10 اسفند 1399
کد خبر : ۲۱۳۱۹۲
تاریخ انتشار : دوشنبه ۰۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۷
بهای هر بشکه نفت خام برنت دریای شمال برای تحویل در ژانویه با 52 سنت افزایش به 47 دلار و 38 سنت رسید.
بهای نفت افزایش یافت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، بهای هر بشکه نفت خام برنت دریای شمال برای تحویل در ژانویه با 52 سنت افزایش به 47 دلار و 38 سنت رسید.
بهای نفت امروز در بازار آسیا تحت تأثیر خوشبینی سرمایه‌ گذاران برای دستیابی به توافقی واقعی برای کاهش تولید جهانی، رو به افزایش گذاشت.
اعضای سازمان کشورهای صادر کننده نفت« اوپک» 30 نوامبر در وین برای اجرای توافقی که اواخر سپتامبر با هدف مهار مازاد تولید نفت حاصل شد، گردهم می آیند.
در معاملات الکترونیک امروز بازار آسیا، هر بشکه نفت خام سبک شیرین آمریکا «وست تگزاس اینترمدیت» برای تحویل در دسامبر با 46 سنت افزایش، 46 دلار و 15 سنت معامله شد.
بهای هر بشکه نفت خام برنت دریای شمال برای تحویل در دوره ژانویه نیز 52 سنت افزایش یافت و به 47 دلار و 38 سنت رسید.
شنبه، وزیر نفت ایران در خصوص توان اوپک برای دستیابی به توافق ابراز امیدواری کرد.
وزیر نفت ایران در پاسخ به پرسشی درباره قیمتی که هم به نفع تولید کنندگان و هم به نفع مصرف کنندگان باشد، گفت: هدف اعضای اوپک قیمتی بین 55 تا 65 دلار برای هر بشکه نفت است.
جمعه در پایان نشستی مهم در دوحه بین چند عضو اوپک و روسیه، الکساندر نوواک وزیر انرژی روسیه نیز اعلام کرد به توان اعضای اوپک برای دستیابی به توافق در وین اطمینان دارد.
جفری هالی تحلیل‌ گر«اوآندا» اعلام کرد:« در شرایطی که ما وارد آخرین مرحله از یک فرآیند پر پیچ و خم در اوپک می شویم، انتظار آن می رود که قیمت نفت بر اساس اظهارنظرهای رسمی یا غیررسمی که از اوپک یا روسیه خارج می شود، متحول شود.»


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱°    ۱۲°