دستور نوربخش برای برقراری مستمری بازماندگان حادثه قطار سمنان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
22:59 - شنبه 09 اسفند 1399
کد خبر : ۲۱۳۹۰۴
تاریخ انتشار : شنبه ۰۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۲
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از دستور پرداخت مستمری فوت شدگان دارای بیمه تامین اجتماعی حادثه برخورد دو قطار سمنان خبر داد.
دستور نوربخش برای برقراری مستمری بازماندگان حادثه قطار سمنان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، سیدتقی نوربخش در نشست خبری دستاوردهای شرکت در اجلاس جهانی تأمین اجتماعی گفت: سازمان تأمین اجتماعی اقداماتی پیرامون حمایت از فوت‌شدگان حادثه ریلی دیروز سمنان انجام داده است و دستور ویژه برای پرداخت مستمری فوت‌شدگان این حادثه که تحت پوشش تأمین اجتماعی بودند، صادر شده است.

نوربخش افزود: سازمان تأمین اجتماعی، بیمارستانی در دامغان ندارد اما دستورات لازم برای ارائه خدمات به حادثه‌دیدگان داده شده است و در صورت نیاز حادثه‌دیدگان تحت پوشش به بیمارستانی در تهران منتقل می‌شوند.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در ادامه گفت: در این نشست ۱۰ چالش اساسی و مشترک در خصوص تأمین اجتماعی شناسایی شد که کشور ما نیز با این چالش ها مواجه است

وی در خصوص این ۱۰ چالش افزود: این عناوین شامل شکاف دامنه پوشش، نابرابری در طول زندگی، سالمندی جمعیت، اشتغال کارگران جوان، بازار کار و اقتصاد دیجیتال، سلامت و مراقبت‌های بلند مدت، مخاطرات و رویدادهای مهلک نوظهور، حمایت از کارگران مهاجران، انتقال فناوری و انتظارات عمومی محسوب می‌شود.

نوربخش با اشاره به دستاوردهای نایب رئیس ایران در اتحادیه بین‌المللی تأمین اجتماعی گفت: در تاریخ چهاردهم تا هجدهم نوامبر که مصادف ۲۸ آبان ماه بود، به مدت پنج روز مجمع عمومی اتحادیه بین‌المللی ایسا با حضور ۱۵۰ کشور و جمعیت شرکت‌کنندگانی بالغ بر هزار نفر در پاناما برگزار شد.
وی تصریح کرد: بنده به عنوان نایب رئیس در اولین جلسه هیأت رئیسه مجمع این اتحادیه شرکت کردم و خوشبختانه عملکرد سازمان تأمین اجتماعی ایران مورد قبول شرکت‌کنندگان و سایر کشورها قرار گرفت.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۰°    ۱۰°