محدودیت های ترافیکی پایان ماه صفر

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
22:27 - يکشنبه 24 شهريور 1398
مشاور امنیت ملی عراق: تحریم‌های آمریکا علیه برخی عراقی‌ها تعرض به حاکمیت ملی و مردود است اتحادیه آفریقا حمله شبه‌نظامیان الشباب به نیروی صلح‌بانی مستقر در سومالی را محکوم کرد رئیس شورای نظامی سودان از مشارکت نظامیان این کشور در جنگ یمن حمایت کرد در پی کشته شدن ۵ دانش‌آموز سودانی، شورای نظامی سودان مدارس این کشور را تا اطلاع بعدی تعطیل کرد دانش‌آموزان سوداني در محكوميت كشتار دانش‌آموزان به دست نيروهاي امنيتي در خارطوم تظاهرات كردند تشدید درگیری‌ها در لیبی؛ رسانه‌ها از تعطیل شدن میدان نفتی شراره لیبی خبر دادند نخستین جلسه محاکمه «عمر البشیر»، رئیس جمهور سابق سودان امروز به اتهام فساد مالی برگزار می‌شود کره جنوبی: کره شمالی امروز ۲ موشک بالستیک با برد ۲۵۰ کیلومتر آزمایش کرد انفجار اتوبوس بر اثر برخورد با بمب کنار جاده‌ای در غرب افغانستان ۳۴ کشته و ۱۵ زخمی بر جا گذاشت ناکامی صدها آتش نشان فرانسوی در اطفای حریق جنگل‌های جنوب این کشور روسیه دعوت پرو را برای شرکت در نشستی درباره تحولات ونزوئلا رد کرد روسیه: شورای حکام درباره گزینه مدیرکل جدید آژانس به توافق جمعی رسیده است رویترز: رشد اقتصادی حوزه یورو در ماه‌های گذشته، روند کاهشی داشته است وزارت تجارت ترکیه: صادرات و واردات این کشور در ماه گذشته به صورت محسوسی کاهش یافته است دویچه‌وله: ۶۵۰ هزار نفر در آلمان سرپناه دائم ندارند؛ از این تعداد ۴۸ هزار نفر در خیابان‌ می‌خوابند گاردین: گرم شدن زمین موجب افزایش مرگ و میر و کاهش هوش، رشد و سوء تغذیه کودکان می‌شود
کد خبر : ۲۱۴۲۲۹
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۶
پلیس راهور، محدودیت و ممنوعیت های ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور را از 7 تا12 آذر به مناسبت تعطیلات ایام 28 و 30 ماه صفر اعلام کرد.
محدودیت های ترافیکی پایان ماه صفر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی، محدودیت و ممنوعیت های ترافیکی از روز یکشنبه (7 آذر) تا جمعه (12 آذر) را اعلام کرد.
1.موتورسیکلت:
تردد موتور سیکلت از ساعت 12 ظهر روز یکشنبه (7 آذر) الی ساعت 24 روز جمعه (12 آذر) از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محورتهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.
تبصره-تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.
2.سواری:
محور کرج-چالوس:
الف - تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 الی 23 روز یکشنبه (7 آذر) از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 الی 23 روز یکشنبه (7 آذر) از کرج به سمت مرزن آباد، یکطرفه خواهد بود.
ب - تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 الی 24 روز جمعه (12آذر) از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 الی 24 روز جمعه( 12آذر) از مرزن آباد به سمت کر، یک طرفه خواهد بود.
محور هراز:
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 الی 23 روز جمعه (12 آذر) از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت 16 الی 23 روز جمعه (12 آذرماه) از آب اسک به سمت تهران، یک طرفه خواهد بود.
محور قدیم مشهد - ملک آباد :
تردد کلیه وسایل نقلیه از محور قدیم مشهد به شهر ملک آباد از ساعت 6 الی 18 روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه مورخ 6 ،7 ،8 ،9 و 10 آذر ممنوع است. ( مخصوص تردد زائران پیاده )
3. وسایل نقلیه سنگین(به استثناء حاملین موادسوختی و یافاسدشدنی):
3.1- محور کندوان:
تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج - چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است.
3.2- محور هراز:
الف-تردد همه تریلرها کماکان ممنوع است.
ب- تردد همه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 الی 24 روز یکشنبه ( 7 آذر) و همچنین از ساعت 8 الی 22 روزهای دوشنبه و پنجشنبه مورخ 8 و 11 آذر و نیز از ساعت 6 روز جمعه (12 آذر) الی 6 روز شنبه (13 آذر) از محور هراز ممنوع است.
3.3- محور فیروزکوه:
تردد همه تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 الی 23 روز یکشنبه (7 آذر) و از ساعت 8 الی 22 روزهای دوشنبه، چهارشنبه و جمعه مورخ های 8، 10و 12 آذر از تهران به قائم شهر و بالعکس، ممنوع است.
3.4- محور قدیم قزوین - رشت و بالعکس:
تردد انواع تریلر و کامیون به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 الی 23 روز یکشنبه ( 7 آذر) و از ساعت 8 الی 23 روزهای دوشنبه، چهارشنبه و جمعه (مورخ 8، 10 و 12 آذر) در محور فوق ممنوع است.
3.5- آزاد راه قزوین - کرج و بالعکس:
تردد انواع تریلر و کامیون به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 الی 23 روز جمعه ( 12 آذر) در محور فوق ممنوع است.
3.6- محور اردبیل- آستارا و بالعکس:
تردد انواع تریلر و کامیون به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 الی 23 روز یکشنبه (7 آذرماه) و از ساعت 8 الی 23 روزهای دوشنبه، چهارشنبه و جمعه مورخ های 8، 10 و 12 آذر در محور فوق ممنوع است.
3.7- محورهای قوچان - مشهد ، سبزوار - مشهد ، گناباد - مشهد و تربت جام - مشهد و همه محورهای استان خراسان رضوی :
الف - تردد انواع تریلر و کامیون به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 الی 23 روزهای یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه مورخ 7، 8، 9 و 10 آذر در محور فوق ممنوع است.
ب- تردد کلیه وسایل نقلیه از محور قدیم مشهد به شهر ملک آباد از ساعت 6 الی 18 روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه مورخ 6، 7، 8، 9 و 10 آذر ممنوع است. ( مخصوص تردد زائران پیاده )
3.8- محور سلفچگان - قم :
تردد انواع تریلر و کامیون به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 الی 23 روز جمعه 12 آذر در محور فوق ممنوع است.
3.9- محورهای قدیم ساوه - همدان و بالعکس:
تردد همه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 الی 23 روزهای دوشنبه و چهارشنبه (8 و 10 آذر) در محور فوق ممنوع بوده و مسیر جایگزین آزاد راه ساوه - همدان است.
3.10- اصفهان محور نایین - خور - طبس :
تردد انواع تریلر و کامیون به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 الی 23 روز جمعه (12 آذرماه) در محور فوق ممنوع است.
3.11- محور هفتگل - باغملک - ایذه - دهدز - شهرکرد و بالعکس :
تردد انواع کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 10 الی 22 روز جمعه(12 آذر) در محور فوق ممنوع است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۷°    ۳۰°