شلیک موفق موشکهای رهگیر طوفان در رزمایش محمد رسول الله

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
19:25 - شنبه 10 خرداد 1399
کد خبر : ۲۱۵۷۸۴
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۹
در دومین روز رزمایش بزرگ محمد رسول الله ص 4 نیروی زمینی ارتش در جنوب شرق کشور موشکهای رهگیر طوفان با موفقیت آزمایش شد.
شلیک موفق موشکهای رهگیر طوفان در رزمایش محمد رسول الله

به گزارش‌پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، امیر سرتیپ دوم ستاد سیدکمال پیمبری سخنگوی این رزمایش گفت: موشک طوفان ساخت متخصصان صنایع دفاعی کشور با ایجاد تغییراتی در برد، سامانه پرتاب، اثر گذاری و دقت بالاتر بدست خلبانان جوان هوانیروز در این رزمایش، عملیاتی شد.

امیر پیمبری افزود: شوک غافلگیرکننده با اجرای پدافند ساحلی، حجم آتش انبوه، اجرای کمین یگانهای واکنش سریع نیروی زمین ارتش با قابلیت انعطاف و اجرای عملیات از اطراف و اجرای موانع جاده ای و آتش های ضد زره از بخش های این مرحله از رزمایش است.

سخنگوی رزمایش گفت: در این رزمایش یگانهای توپخانه ای به منظورانهدام تجهیزات دریایی دشمن به پرتاب و شلیک انواع سلاح های سبک و سنگین و ایجاد خط اتش گسترده در محدوده سواح مکران اقدام کردند.


او مهمترین نکته این رزمایش را عامل و همراهی تنگاتنگ و پشتیبانی مردم بویژه سران قبایل، معتمدین و ریش سفیدان منطقه دانست و افزود: در نشست صمیمانه فرمانده نیروی زمینی ارتش با سران طوایف و قبایل منطقه راهبردی جنوب کشور، راههای هم افزایی و تقویت ملاحظات امنیتی و دفاعی منطقه با کمک مردم و نیروهای مسلح تبیین شد.

دراین نشست امیر سرتیپ حیدری با تشکر از همراهی و همدلی مردم و مسئولان منطقه، نیروی زمین ارتش را در تامین امنیت مرزهای جنوب شرق کشور و دیگر مناطق راهبردی ایران اسلامی، نیرویی توانمند و مقتدر توصیف کرد و افزود: دراین رزمایش حوزه ماموریت ها و ارتباطات مردم نهاد نیروی زمینی ارتش به منظورارتقای سطوح دفاعی و امنیتی گسترش یافته است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °