چند نمونه پیامک کلاهبرداران
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  يکشنبه 23 خرداد 1400
کد خبر : ۲۱۶۵۷
تعداد نظرات: ۷۵ نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۲۱ تير ۱۳۹۲ - ۱۶:۱۵
اغلب، سادگی یا طمع می کنند. علتش هرچه که باشد، عاقبتشان عاقبت کسی است که کلید انبارش را به دزد تقدیم کرده. وقتی کسی دستی دستی پولش را به جیب دزد می ریزد، از پلیس چه توقعی دارد؟
چند نمونه پیامک کلاهبرداران


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، با وجود این که به نظر می رسد ماجرای پیامک ها و تلفن های کلاهبرداری، نخ نما شده، اما باز هم بسیاری از افراد، به طمع دریافت جایزه و پاداش و میلیونر شدن، فریب خورده و با عجله پولشان را به دزد تقدیم می کنند.

چند نمونه از پیامک های کلاهبرداری که خوانندگان محترم برای سایت ارسال کرده اند:

* کلاهبرداری تلویزیون های ماهواره ای:
کلاهبردار اقدام به پخش مسابقه به صورت زیر نویس در شبکه ماهواره ای نموده و از شرکت کنندگان می خواهد پاسخ های خود را به شماره های اعلام شده پیامک کنند.
شرکت در مسابقه یعنی فریب خوردن. چون پس از آن، خانمی از طریق تلفن همراه باشرکت کنندگان در مسابقه تماس برقرار کرده و می گوید برنده شده اید و حالا باید مبلغ دویست و شش هزار و ۶۶۶ ریال به شماره حساب ذکر شده واریز کند.
بعد هم باید مبلغ نهصد و شصت و شش هزارو ۶۶۶ ریال را داخل پاکت گذاشته و برایشان ارسال کنید. بعد هم جیم می شوند.
...

* روش جایزه دار تلویزیون های ماهواره ای:

در این روش شما برنده یک جایزه می شوید ولی باید هزینه پست را بدهید. برای هزینه پستی و پیک موتوری معمولا حدود پنجاه هزار تومان می گیرند، ولی جایزه ای که می دهند از یک خودکار فشاری پلاستیکی هم ارزانتر است.


* روش ارسال مدارک:

مشترک گرامی شما در جشنواره بهاری ایرانسل برنده یک دستگاه ال ای دی 47 اینچ ال جی شده اید. جهت دریافت جایزه مشخصات، به همراه آدرس دقیق منزل خود را به شماره فوق ارسال نمایید و منتظر جواب بمانید. ایرانسل

این هم آخرش به ارسال شارژ ختم می شود.
....

پیامک گنج و کلاهبرداری

* روش های تکراری:

با عرض سلام مشترک محترم همراه اول، به خاطر پرداخت به موقع قبض تلفن همراه خود از طرف شرکت توسعه ارتباطات همراه اول، برنده مبالغی به صورت وجه نقد شده‌اید لذا جهت دریافت وجه نقد، اطلاعات کارت خود را به شماره تلفن همراه مورد نظر ارسال نمایید.
...
* مشترک گرامی
شما در طرح هزاران لبخند زمستانی برنده قرعه کشی مبلغ ۲۰۰۰۰۰۰۰ ریال گشته اید . برای دریافت وجه خود با تماس به شماره های ... و یا شماره فکس ۰۲۱۷۷... اقدام نمایید . www.mci.ir همراه اول هیچکس تنها نیست
....
* شما در جشنواره بهاره ایرانسل برنده یک دستگاه تلویزیون ال سی دی پاناسونیک به همراه یکدستگاه dvd player شدید لطفا آدرس پستی و مشخصات خود را به این شماره ارسال کنید.

وقتی طعمه را بگیرید، از طرف کلاهبردار پیامکی ارسال می شود که شما باید هزینه پست را به صورت 5 شارژ 5 هزارتومانی به شماره او ارسال کنید. برای اشخاص کنجکاوی که تماس می گیرند هم، چند صدای ضبط شده اپراتور ایرانسل یا همراه اول پخش می شود.
اگر شارژها را نفرستید، آنقدر پیامک می فرستد که تعجب می کنید از سمج بودنش.
...

* ضبط صدای اپراتور همراه اول یا ایرانسل:

مشترک گرامی: شما در قرعه‌کشی هزاران لبخند پاییزی ، همراه اول 800 امتیاز دریافت کرده‌اید. شما برنده هدیه کمک هزینه سفر زیارتی به مبلغ 10000000 ریال شده‌اید. برای دریافت هدیه خود با اپراتور 621 تماس حاصل فرمایید.!

تماس گرفتن، یعنی اینکه ماهی طعمه را گرفته و حالا کلاهبردار باید وارد عمل شود و با مهارت قلاب را بالا بکشد. در این روش ها با گرفتن چند شارژ تلفن همراه کار تمام می شود.
...

* ساده ترین و پرسودترین روش:

مشترک گرامی: شما درقرعه کشی طرح نویدهمراه اول، برنده مبلغ پنجاه میلیون ریال شدید. برای دریافت وجه، شماره کارت و رمز دوم کارت خود را به این شماره شرکت ارسال نمایید.
(رمز دوم را از طریق خود پرداز دریافت کنید)

ممکن است فکر کنید، هیچ کسی رمز دوم کارت خود را به کسی نمی دهد و این روش کلاهبرداری خیلی تابلو است. ولی اشتباه می کنید.
...
* روش چوپان دروغگو:
ﺁﻗﺎ ﺳﻼ‌ﻡ علیکم. من سید امین ﺍﺯ ﻣﻨﻄﻘﻪ ﺍﺭﺍﮎ ﻣﺮﮐﺰی ﺷﻬﺮ ﺍﺯﻧﺎ ﻫﺴﺘﻢ. ﮔﻮﺳﻔﻨﺪ ﻭ ﮔﺎﻭ ﺩﺍﺭیم، ﭼﺎﺩﺭ نشین هستیم، ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﺭﻭﺯی ﺣﻼ‌لی ﮐﻪ ﺧﺪﺍ ﺑﻪ ﻣﺎ ﺩﺍﺩﻩ ﺑﺎ ﺷﻤﺎ ﺻﺤﺒﺖ ﮐﻨﻢ ﭼﻨﺪ ﻭﻗﺖ پیش ﻣﻦ ﻭ عمویم ﺑﺎ ﮔﻮﺳﻔﻨﺪﻫﺎ پایین ﺗﭙﻪ ﻣﻘﺪﺍﺭی وسیله طلا داخل کوزه پیدا کردیم، ﺩﻭ ﺗﺎ ﻣﺠﺴﻤﻪ ﺑﺎ ۱۸۱۲ ﺗﺎ ﺳﮑﻪ، ﻣﺎﺩﺭ ﻣﻦ سید ﺍﺳﺖ ﺷﻤﺎﺭﻩ ﺷﻤﺎ ﺭﺍ ﺍﺳﺘﺨﺎﺭﻩ کردیم، ﺧﻮﺏ ﺁﻣﺪ ﻣﻦ ﻫﻢ ﭼﻮﻥ ﺩﺭ ﺷﻬﺮ ﺁﺷﻨﺎیی ﻧﺪﺍﺭﻡ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﭘﻨﺎﻩ ﺁﻭﺭﺩﻡ ﻭ ﺍﺯ ﻧﺎﭼﺎﺭی پیام ﺩﺍﺩﻡ ﺣﺎﻻ‌ ﺷﻤﺎ ﻫﻢ ﺩﺭ ﺣﻖ ﻣﺎ ﺑﺮﺍﺩﺭی ﺑﮑﻦ ﺍﻣﺎ ﺗﻮ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺍﻣﺎﻡ حسین ﻗﺴﻢ ﺑﻪ کسی چیزی ﻧﮕﻮ ﻣﻦ ﭼﻮﻥ ﺑﻪ ﻗﺮﺁﻥ ﭘﻨﺎﻩ ﺑﺮﺩﻡ ﮐﺎﺭﻡ ﺩﺭﺳﺖ می ﺷﻮﺩ ﺍﻥ ﺷﺎﺀﺍ... ﺧﺪﺍ ﺑﺮﺍی ﺷﻤﺎ ﻫﻢ ﺑﺴﺎﺯﺩ.»

این روش، تماس تلفنی هم دارد. می گویند ده بیست میلیون به ما بده و همه اینها را خودت ببر بفروش. یا حتی کمتر، مثلا دو میلیون تومان. در بهترین شرایط، سکه تقلبی به طمعکار می فروشند و در شرایط بد، فرد طمعکار را خفت کرده و هرچه پول همراهش هست به زور می گیرند و رهایش می کنند.
...
* روش عابربانکی:
در این روش شما را به پای خودپرداز ها کشانده و با روش های مختلف حسابتان را خالی می کنند.
یکی از جالب ترین روش ها که در آن، خود شخص دستی دستی پولش را به دزد می دهد، این است که می گویند باید مبلغ ناچیزی، گاهی کمتر از دویست تومان، به حساب اسپانسر قرعه کشی واریز کنید.
منتها در زمان وارد کردن این مبلغ ناچیز، از شما می خواهند که یک رمز چهار رقمی را هم بعد از مبلغ وارد کنید.
یعنی اگر مبلغ 1235 ریال است، شما یک عدد چهار رقمی را نیز به آن اضافه می کنید و از هول و هیجان میلیونر شدن اصلا متوجه نمی شوید که با آن چهار رقم اضافه، مبلغ پرداختی را هشت رقمی کرده اید.

بعد در خواست میکنند که دکمه تایید را ۸ ثانیه نگه دارید. با این 8 ثانیه، شما آن دو مرحله تایید عابربانک را نمی بینید و متوجه مبلغ و صاحب حساب مقصد نمی شوید.

بعد مدتی می گذرد و گاهی حتی بعد از یکی دو هفته، افراد کم کم شک می کنند و متوجه می شوند فریب خورده اند. با ناراحتی و عصبانیت به کلانتری می روند و عالم و آدم را در این دزدی مقصر می دانند، جز خودشان.

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۷۵
در انتظار بررسی: ۱۷۱
غیر قابل انتشار: ۱
مسعود
|
-
|
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۴/۲۲
7
16
سلام
وقت بخیر خسته نباشید
لازم است به استحضار تمامی مردم عزیز برساند
هرشخصی که کمی فکر کند میبیند که برای ارسال هیچ جایزه ای از مشترکین وجهی در هیچ کجای دنیا گرفته نمیشود چه برسد به ایران
تازه تمام اطلاعات شخصی ما در مخابرات موجود است دیگه نیازی به ارسال آنها برای کلاهبردار نیست.
ضمن اینکه تا در یک مسابقه شرکت نکنی چتور برنده اون میشی آخه
برای من یک پیامک از این مودل ها امد یک تماس به 700 ایرانسل گرفتم
آنها خیلی محترمانه توضیح دادن چکارکنم و رفتم بخش حقوقی ایرانسل با خط مزاحم برخورد شد.
به امید اینکه دیگه کسی گول اینجور ادم های فرست طلب را به این راحتی نخوره
نرگس
|
-
|
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۲/۰۶/۰۹
12
19
شخصی با شماره موبایل همراه اول اینجانب پیامکی بر این متن نوشته
مشترک گرامی با پرداخت بموقع قبض تلفن شما برنده مبلغ 30000000ریال کمک هزینه سفرزیارتی شده اید لطفا: شماره کد ملی مالک را به سامانه 300000پیامک کنید و جهت کسب اطلاعات بیشتر با پاسخگویی شبانه روزی 0910017121 توسعه ارتباطات سیار تماس بگیرید0
اکبر
|
-
|
۰۰:۴۸ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۸
4
27
سلام امیدوارم همه دوستان و هموطنان فکر و عقلشان را جمع کنند و گول این کلاهبرداران بی شرافت را نخورند. جواب من برای اینگونه تماسهاو پیمامکها دندانشکن و بسیار توهین آمبز است.
حسین
|
-
|
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۲/۰۸/۱۹
4
35
سلام و خسته نباشید.به نظر من این درست که مقصر اول در این موارد خود شخص می باشد.ولی تعجب من از این هست که چطور وقتی شخصی با شبکه های سیاسی تماس می گیرد بلافاصله برایش اخطار و هشدار می دهند ولی وقتی این چنین کلاهبردارانی میلیاردها پول مردم را مثل آب خوردن به جیب می زنند پلیس عاجز می شود؟ در حالی که برای باز کردن حساب بانکی یا دریافت یک وام دو سه میلیونی از آدم این قدر ضمانت و مدارک می خواهند که بعضا آدم فکر می کند می خواهند ما رو به عقد بانک در بیاورند!به نظر شما پلیس نمی تواند این افراد را کنترل کند یا مال مردم رفته که رفته به ...؟؟؟؟؟؟؟؟
مهدیه
|
-
|
۲۳:۵۹ - ۱۳۹۲/۰۸/۱۹
6
50
سلام دوستان با همین اس ام اس ساده که به سالها پیش مربوط میشه و ما از وجود این شیوه قدیمی کلاهبرداری بی خبر بودیم مبلغ 12میلیون پول برادرم رو که به خاطرش پرایدشو فروخت و همه دارو ندارش بوداون دهاتی های حروم زاده دزدیدن ازتون خواهش میکنم حواستونو جم کنید و برای ما دعا کنید تا اون شیادها دستگیر بشن شاید دعای شما دوستان کار ساز باشه توکل به خدا
فرهاد
|
-
|
۰۱:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۳
9
21
باسلام به همه چندوقت پیش ازشماره ای همراه اول یک اس ام اس اومدواسم که من بچه روستاهستم وچندتاسکه طلا پیداکردم وچندشماره داخل قران گذاشتم واستخاره گرفتم شماره شما هم درامد ومنوقسم دادکه به نیروی انتظامی چیزی نگم اگه سکه هارمیخوای وپولشوداری بهم زنگ بزن تاباهات معامله کنم وباهات ارزون حساب میکنم ومن هم چون پسری زرنگ هستم بهش گفتم بروگوسفندتوبچرون کلاهبردارچون خودم باچشام این اس کلاهبرداری رودیدم ودوست دارم همه مطلع باشن که سرشون کلاه نره باتشکرازهمه
حبیب اله بیگدلی
|
-
|
۰۹:۰۲ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۶
14
17
با سلام شخصی با شماره تلفن ................ پیامی بصورت زیر به بنده فرستاده (جایزه×× طرح پایزه××کاربرگرامی طی قرعه کشی ای که وزارت ارتباطات و فنآوری اطلاعات بین کلیه ی خطوط همراه اول اول اعم از (دائمی و اعتباری) از جمله طرحهای تشویقی برگزار نمود، سیم کارت شما مشترک گرامی برنده مبلغ 28000000 ریال (وجه نقد) گردیده است ضمن عرض تبریک جهت دریافت و کسب اطلاع بیشتر با کارشناس مربوطه تماس حاصل فرمائید تلفن:(...............) با ارسال پیامک بدون متن به ....... کد انتقال خود را دریافت
کنید. بنده تماس گرفتم یه آقای فرمودند یا حضور بی تهران یا شماره کارت بده متاسفانه دو تا شماره کارتی فرستادم لطفا راهنمایی فرمائید.
علیرضا
|
-
|
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۲
4
25
من هم مثل آقای بیدگلی همین مشکل را دارم . شماره ها را دادم ولی وقتی گفت باید پیش خودپرداز بروی شک کردم شاید کلاه بردار باشدوتلفن راقطع کردم. حالا چه کار کنم؟
علیرضا
|
-
|
۱۰:۰۶ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۹
4
9
با سلام پیامک دریافتی اینجانب از طرف کلاهبردار ناشناس:
ضمن عرض تبریک خدمت شما کاربر گرامی.واحد ارتباطات و فناوری واحد کیش(مستقر در جزیره مرجانی کیش)طی طرح تشویقی و در راستای استفاده صحیح و بهینهاز تلفنهای همراه اقدام به قرعه کشی سراسری کردهکه شما کاربر محترم برنده وجه به مبلغ30000000 ریال شدهاید. جهت کسب اطلاع ازنحوه وچگونگی دریافت مبلغ هدیه با کارشناسان مربوطه سازمان تماس حاصل فرمایید( علیزاده محسنی فر)
0910###2515
www.ertebatat va fanavari
امین
|
-
|
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۰
2
13
ضمن عرض تبریک سیمکارت شما در قرعه کشی واحد ارطباطات سیارکه بین کلیه خطوط اعم از اعتبار ی وثابت برگذار شده برنده مبلغ 45000000 ریال وجه نقد گردیده است. لذا جهت دریافت وکسب اطلاع بیشترابتدا یک پیام خالی به8910 ارسال کردهوپس از دریافت رمز انتقال خودبا کارشناس مربوطه تماس حاصل فرمایید.شماره تماس 0910@@@@461 اقای توکلی
سید
|
-
|
۱۱:۳۲ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۲
6
8
باسلام عصردیروز 11/11/93پیامکی داشتم تحت عنوان واحد سیار حاکی ازاینکه30000000ریال جایزه بمناسبت دهه فجر برنده شدم و شماره تماس 910 *****51 راهم دادند.ازجاییکه به کارشان شک داشتم طی تماسی شماره کارتی که در سال دوسه بار استفاده میکنم وهمیشه فقط 30-40تومان برای خریدهای کوچک مثل شارژو...موجودی دارد رااعلام کردم نتیجه اینکه 39تومان از موجودی کارتم به حساب فردی بنام مریم *****انتقال یافت.
رضا
|
-
|
۲۱:۱۰ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۳
3
16
همین امروز 13 بهمن 1393 مبلغ 1 میلیون و 200 هزارتومن از پدر بنده کاهبرداری شد...
یه پیامک با این مضمون :
<<<جایزه>>>
با عرض سلام و تبریک خدمت شما کاربر محترم
در قرعه کشی برگزار شده توسط واحد ارتباط و فناوری اطلاعات سیار به دلیل نداشتن هیچ گونه خلاف و نداشتن قبوض سیم کارت شما برنده 22/000/000 میلیون ریال کمک هزینه به کربلای معلا شدید تبریک میگوییم
برای دریافت جایزه با کارشناس محترم امورمالی جناب آقای شایان تماس بگیرید
شماره تماس 0910064***
با یک پیامک بدون متن به 8910 کد جایزه خود را دریافت کنید.
_________________________
پدر من هم که امروز صبح برای آندوسکپی رفته بود پیش پزشک...هوشیاری مناسبی نداشت...
مثل اینکه این کار کاملا برنامه ریزی شده بوده...
پدرم کسی نیس که گول این چیزارو بخوره و همیشه همه رو هوشیار میکنه...خیلی از این موردها پیش اومده بود ولی پدرم همه رو به ما گوش زد میکرد و بهمون نشون میداد و میگفت این پیامک ها جعلی هستن و به ما درس زندگی میداد...
اما امروز بخاطر اینکه هوشیاری کاملی نداشت و فرد سارق هم کاملا از این مورد آگاه بوده و نهایت سودجویی رو کرد...
_______________________
شمارو به خدا گول این چیزارو نخورید...
اون پول هزینه ی کارگری های شبانه روزیش بود و خرج دواهاش بود...
به هردری میزنیم تا به حقمون برسیم...
لطفا دعا کنید...
الی
|
-
|
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۷
2
13
سلام
واسه منم یه همچین پیامکی اومد که به دلیل نداشتن تخلف خط شما برنده چهل میلیون شده
وقتی دیدم با یه خط اعتباری پیام دادن شک کردم
واسه همین ب سایتی ک نوشته بود بود رفتم
سایت همراه اولم بررسی کردم
اصلا چنین قرعه کشی نبود

من میگم مشکل از خودمونه،باید یکم دقت کنیم
تا اسم پول و جایزه میاد از خود بی خود میشیم و متوجه نمیشیم چیکار میکنیم
تابلوه س یه همچین پیامی ک با یه خط اعتباری میاد کلاهبرداریه
وحید
|
-
|
۰۱:۲۴ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۸
1
6
سلام
برای بنده هم روز جمعه 17 بهمن 93 پیامی با این مضمون که شما در جشنواره مرجانی کیش ( واحد ارتباطات سیار ) از بین خطوط دائمی و اعتباری برنده مبلغ 45000000 ریال شده اید. لذا جهت دریافت و کسب اطلاع بیشتر ابتدا یک پیام خالی به 8910 ارسال نموده و پس از دریافت رمز انتقال خود با کارشناس مربوطه تماس حاصل فرمائید.
شماره تماس : 0910####63 توکلی کد رهگیری : 7580
لطفا اطلاع رسانی شود تا جلو سوء استفاده های مشابه گرفته شود
ممنون
حمید
|
-
|
۱۶:۵۷ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۵
0
10
سلام.من یک پیام با این محتوا دریافت کرده ام.شما در قرعه کشی پیامکی ما برنده یک نیم سکه ویک یک عدد گوشی موبایل شده اید.کد رهگیری شما****میباشد.جهت دریافت اطلاعات تماس حاصل فرمایید.جشنواره پیامکی هوش برتر. لازم به ذکره که این پیام از طریق یک خط موبایل با پیش شماره 0910 ارسال شده.
علی
|
-
|
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۶
2
18
الان دقیقا پلیس چکاره هست؟؟ اینا بیشترشون حتی شماره ثابت و فکس هم میدن!!!!
ندن هم پلیس مث آب خوردن سه سوته میتونه پیداشون کنه پس چرا با خیال راحت و بدون نگرانی کارشونو میکنن؟؟؟
عباس
|
-
|
۱۹:۱۹ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۶
5
18
سلام.... منم امروز مثل اقا حمید از طرف مسابقه هوش برتر یه کد واسم اومده و فقط از من کد پستی و ادرس میخواد ....... ایا باز امکان کلاه برداری هست؟ اخه فقط ادرس خواسته و کد پستی ... لطفا بگید چه کار کنم
جبرئیل
|
-
|
۰۸:۵۶ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۹
6
15
سلام من واسم یه پیامک آمده از طرف جشنواره ی هوش برتر که شما برنده یک نیم سکه ویک گوشی موبایل شده اید پیش شمارش ام 0910است چیکار کنم ؟
امیر
|
-
|
۱۱:۱۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۲
4
8
من یک پیام دریافت کردم که در آن نوشته شده بود که شما برنده یک کارت هدیه شده اید برای دریافت آن با شماره تماس 0910789**** بگیرید.
کریم
|
-
|
۰۰:۳۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۳
8
16
سلام. الان به من یه پیامک اومده که طلا پیدا کردم و ......به نظر من دولت باید یه فکری بحال این پیامک ها کنه که بد جور دارن کلاه برداری میکنن و از هیچ چیز هم نمیترسن خیالشون هم جمع که پلیس دنبال یه شماره نمییوفته کسی هم واسه این پیامک که به گوشیش فرستادن دنبال شکایت نمیره
امیررضا
|
-
|
۰۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۴
0
4
سلام.من یک پیام به من اومده که شما در قرعه کشی پیامکی ما برنده یک نیم سکه ویک یک عدد گوشی موبایل شده اید.کد رهگیری شما - میباشد.جهت دریافت اطلاعات تماس حاصل فرمایید.جشنواره پیامکی هوش برتر. لازم به ذکره که این پیام از طریق یک خط موبایل با شماره
0910563**** ارسال شده.لطفا پیگیری فرمایید.
حامد
|
-
|
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
1
6
به من یه اسمس اومده از مسابقه هوش برتر می گه که تو برنده ی انیم سکه و1 موبایل شمارشم 09105636*** من چیکار کنم؟
علیرضا
|
-
|
۱۳:۰۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۸
4
4
به من هم پیامکی به مضمون شما برنده مسابقه هوش برتر شدید و یک نیم سکه و تلفن همراه برنده شدید
همینطور که دوستان هم اشاره کردند کدپستی و آدرس خواست فرستادم
گفت شانزده هزار تومان پول واریز کنید به این شماره برای هزینه پستی تا بسته رو براتون بفرستیم
حالا چیکار کنیم چرا جواب نمیدین بفرستیم نفرستیم؟؟؟
مهشیو
|
-
|
۰۳:۵۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۳
5
7
واسه من پیام اومده از طریق همسابقه پیامکی هوش برتر که شما برنده یک نیم سکه و یک گوشی موبایل شدید.فقط ادرس میخواد....و ادرس واسه تحویل داده که جایزتونو تحویل بگیرید.و یا از طریق پست 16 هزار تومان هزینه پست.. من چیکار کنم .ایا این کلاهبرداریه
ف
|
-
|
۱۹:۲۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۳
3
7
سلام. اسفند 93 خانمی با شماره موبایل 0917589**** با من تماس گرفت و گفت از طرف مخابرات تهران تماس می گیرد و به من گفت به دلیل استفاده صحیح از تلفن همراه بسته ای حاوی سیم کارت دائم تا چند روز دیگر برای شما ارسال می شود و شما فقط باید هزینه پست را به او تحویل دهید. من بعد از دادن هزینه پست به فردی که پیک بود و خودش را پسچی جا زده بود متوجه شدم که بسته حاوی سیم کارت اعتباری همراه اول است!لطفا این شماره را پیگیری نمایید و به مردم اطلاع رسانی کنید تا فریب این آدم ها را نخورند.
حمید رضا
|
-
|
۱۹:۴۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۷
0
1
برای من یه دونه اومده میگه شما برنده 1 نیم سکه با یه موبایل شدی 16 هزار تومان بفرست تا بهت بدیم شمارشم 0910563**** هست
علی
|
-
|
۱۳:۱۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۸
2
2
به من پیامک دادن شما برنده یک نیم سکه ویک گوشی موبایل شده اید از مسابقه پیامکی هوش برتر ایا صحت داربد
رضا
|
-
|
۱۹:۰۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۸
1
7
امروز پیامکی مبنی بر برنده شدن نیم سکه و موبایل در مسابقه جشنواره هوش بر تر شده اید با شماره موبایل پیامکی اعلام شده تماس گرفتم که تلفن گویا بود و حانمی اغلام کرد برای دریافت جایزه به خاوران خیابان سعیدی ******** ساختمان ***** مراجعه و برای دریافت از طریق پست ادرس و مشحصات و کد رهگیری که اعلام شده بود از طریق پیامک به موبایل مذکور ارسال نمایم ادرس را فرستادم پیامک امد جهت هرینه های پستی مبلغ 160000 ریال به کارت 5892101083****** بدون نام صاحت حساب و نام بانک داریر و شماره فیش واریزی را پیامک کنید شماره موبایل مربوطه 0910563****ایا این کلاهترداری است یا واقعی در صورت کلاهبرداری با توجه به مشحصاتی که اعلام نمودم لطفا پیگیزی نمایید با تشکر
سپید
|
-
|
۱۰:۲۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۰
1
3
برا منم از این هوش برتری ها اومده محل نذاشتم همچین مسابقه ای شرکت نکردم که برنده شده باشم تو نت هم سایتی مطلبی در موردشون نیست جز کلاه برداری
شیرازی
|
-
|
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۲
1
3
لطفا شماره تلفن زیر را یادداشت کنید و به عنوان کلاهبردار معرفی نمایید 0214425**** .این شماره پیامک میده که شما برنده 2میلیون ریال بن کالا شدید و تا ساعت 15 امروز تماس بگیرید من متاشفانه تماس گرفتم به نظر میومد که اطلاعات تلفن من را اسکن میکردند خیلی نگران هستم نمیدونم به کجا باید این شماره های کلاهبردار را معرفی کرد
الهام
|
-
|
۱۵:۳۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۳
5
12
با سلام - خدا قوت
این متن پیامکی است که دیروز برای من با شماره 687****0910 ارسال شده: کاربر گرامی در قرعه کشی واحد ارتباطات شماره شما برنده مبلغ 45000000ریال کمک هزینه سفر به عتبات عالیات شده است، فلذا جهت دریافت با کارشناسان مربوطه تماس حاصل فرمایید. شماره پیگیری شما 687****0910
هیچکس تنها نیست- همراه اول
حمیدرضا
|
-
|
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۵
3
2
سلام.من یک پیام با این محتوا دریافت کرده ام.شما در قرعه کشی پیامکی ما برنده یک نیم سکه ویک یک عدد گوشی موبایل شده اید.کد رهگیری شما****میباشد.جهت دریافت اطلاعات تماس حاصل فرمایید.جشنواره پیامکی هوش برتر.این پیام از طریق یک خط موبایل با پیش شماره **0910563** ارسال شده.
amin
|
-
|
۰۶:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۶
4
1
به من هم همین (هوش برتر) اسمس زده... چرا نمی گیرنش‌؟ اینجا مسولی کسی نیست ؟ الان فحش می دادم سری پیگیری می شد ها... ولی وقتی یه کلاه بردار هست این همه آدمم اومدن کامنت دادن هیچکی براش مهم نیست !‌ این شماره یارو ه: ۰۹۱۰۵۶۳****
علیرضا
|
-
|
۰۴:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۹
0
4
این پیامک راساعت چهارصبح دریافت کردم آیاصحت دارد؟؟؟
"جشنواره بزرگ کیش" "جایزه"جایزه" کاربرمحترم ;به اطلاع میرسانددرراستای طرح تشویقی استفاده بهینه از تلفن همراه وفرهنگ سازی استفاده از"داده های همراه"درقرعه کشی برگزارشده توسط سازمان، وزارت فنآوری و ارتباطات به میزبانی شرکت"همراه اول" سیمکارت شماکاربر محترم باکدکاربری <<002990>>بعنوان سیم کارت نمونه به قیدقرعه برنده جایزه ی نقدی به مبلغ; 40/000/000ریال وجه نقدشده ضمن عرض تبریک جهت اطلاع ازنحو ه ی دریافت جایزه ی متعلقه باکارشناسان امورمالی سازمان تماس حاصل فرمایید. امیری فکس: 66**** 021 . 98910325****+) باارسال پیامک بدون متن به 8910 کد جایزه خود را دریافت نمایید: باتشکرازدکترواعظی وزیرمحترم ارتباطات.
محمد
|
-
|
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۲
5
3
امروز تاریخ 12/1/94 پیامک اومده شما برنده یک نیم سکه و موبایل شده اید پیامک دادم گفتند ادرس بفرس فرستادم گفتند 16 هزار تومان هزینه پست را بریز به حساب من خودم قطع نخاع هستم ظهربود نماز میخواندم ناراحتی قلبی دارم چون ایمانم ضعیف است خیلی خوشحال شدم بعداء به خودم گفتم چرا از خدا نمی خواهی شماره تماس پیامک 0910563**** این است خواهش می کنم از پلیس محترم جلو این کارهارابگیرید خیلی هااز طریق این پیامکهابیچاره میشو ند متشکرم یک رزمنده .
بهناز
|
-
|
۲۱:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۲
0
2
دوستان به مسابقه پیامکی هوش برتر اطلاعاتی ارسال نکنید در ابتدا از شما ادرس و مشخات فردی میخواد و بعد که مشخصات رو ارسال میکنید یه شماره کارت میده و میگه مبلغ 16هزار تومان به این شماره کارت جهت هزینه پست واریز کنید و در واقع کلاه برداری اینجاست که از اشخاص ساده لوح این مبلغ رو دریافت میکنه و برای خودش پول به جیب میزنه
برای دریافت جوایز نباید هزینه ای پرداخت کرد
این صرفا یه کلاه برداری هست
آتنا
|
-
|
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۷
2
1
سلام برای من امروز پیامکی ارسال سد که شما برنده1000000 بن کالا شدید و با شماره 0214433**** تماس بگیرید. تماس که گرفتم گفتن خط شما جزو چهل خط برتر شده و اگر تمایل دارید 299000 تومان به پیک ما که فرستاده میشه پرداخت کنید و به جاش 799000 تومان کالا دریافت کنید.شامل قابلمه تفلون و جوجه پز و کیک پزو ریش تراش برقی و خیلی چیزای دیگه! این صحت داره؟
حمید
|
-
|
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۷
3
18
باسلام امروز برام پیامک امده که برنده نیم سکه وگوشی شدی من که میدانم کلاه برداری دوستان فتا لطفا اقدام کنید شماره همراهشم 910563****
میر قادر
|
-
|
۱۸:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۷
3
1
با سلام و عرض خسته نباشید سال نو شما مبارک یه شماره پیامکی به خط من اس داد گفت جهت دریافت کارت هدیه خود همین حالا با این خط تماس بگیرید 0910842**** من هم تماس گرفتم . یه خانم ور داشت گفت شما برنده خرید کالا به مبلغ 400000 هزار تومان برنده شدید گفت 18000 هزارتومان به شماره حسابی کخ میدم واریز کنید هدیه خودرو دریافت کنیدمنم گفتم چه کاریه شما واریز کنی 18000 هزارتومان رو ازش کسر کنید منم به پلیس فتا گزارش دادم در حال برسی هست
نسرین
|
-
|
۱۸:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۷
1
4
سلام برای منم پیامک دادن که برنده نیم سکه و گوشی موبایل شدم و مبلغ 16000هزار تومان هم برای هزینه پست خواستند لطفا پی گیری کنی کلاهبرداری به این واضحی
پدرام
|
-
|
۰۹:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۲
2
1
سلام.هنوز هم پیامک ........ هوش برتر ارسال میشود. بهوش باشید .
محمد
|
-
|
۱۵:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۵
1
3
سلام به منم اس دادن که برنده یک نیم سکه و گوشی شدم شمارشم اینه 0910563****
نوشین
|
-
|
۰۹:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۶
0
0
خدا به داد آدمای ساده لوح برسه ...برا منم امروز اومد اما سریع تو اینترنت تحقیق کردم .تو جوابش هم ....... دادم
فاطمه
|
-
|
۲۳:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۹
0
0
سلام امشب برای منم یه پیام اومد که LED47 جایزه جشنواره بهاره ایرانسل بوده که به من تعلق گرفته معلومه کلاهبرداریه هوشیار باشید
علی
|
-
|
۱۲:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۱/۳۱
1
2
0910563****ایاکلاه برداریه گفته شما برنده گوشی ونیم سکه شدید
حسین
|
-
|
۱۶:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۲
0
0
پیام اومده برام ک شما برنده یک سکه نیم بهار شدید ب همراه یک عددگوشی تازه اونم از شماره 0910
سمیرا
|
-
|
۱۷:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۲
2
1
امروز به من پیامک اومده که: مشترک گرامی جهت دریافت بن هدیه خود سریعا تماس بگیرید.دفتر مرکزی 02144331***. این پیام بعد ساعت 2 بعدطهر بود.با تلفن ثابت تماس گرفتم کسی برنداشت.شماره فرستنده 3000235194****. نطر دوستان چیه؟
محمد
|
-
|
۱۹:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۴
1
16
لعنت به کلاهبردارا.
امیر کیهان
|
-
|
۰۱:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۵
0
2
سلام وقتتون بخیر یه پیام در تاریخ 3/2/94 باعنوان کاربر گرامی در قرعه کشی انجام شده در واحد ارتباطات و فن آوری همراه اول شماره تماس شما برنده وجه نقد به مبلغ 40000000 ریال شده است جهت در یافت اطلاعات از نحوه چگونگی دریافت جایزه خود با کارشناس مربوطه به سازمان تماس حاصل فرمایید به نام آقای محسنی فر با شماره تماس 0910537**** آیا صحت دارد
محمد
|
-
|
۱۱:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۹
0
0
امروز سرکاربودم همچین پیامک برای من امد وبا سلام و عرض خسته نباشید سال نو شما مبارک یه شماره پیامکی به خط من اس داد گفت جهت دریافت کارت هدیه خود همین حالا با این خط تماس بگیرید 0910842**** من هم تماس گرفتم . یه خانم ور داشت گفت شما برنده خرید کالا به مبلغ 400000 هزار تومان برنده شدید گفت 19000 هزارتومان به شماره حسابی کخ میدم واریز کنید هدیه خودرو دریافت کنیدمنم گفتم چه کاریه شما واریز کنی 19000 هزارتومان رو ازش کسر کنید- منم تواینترنت سرچ کردم این مطلب شما را خوندم دقیقا همان چیزی بود که به من تماس گرفتن و گفتن میخواستم بگم جنوبیها بندرعباسی هابی مواظب همچین پیامکی باشید فکر می کند شهرستانهای کوچک زودتر فریب میخورند مواظبل کلاهبرداری باشید .
علی استقامت
|
-
|
۱۱:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۸
0
0
سلام ما دیروز پیامی با این متن ( کاربر گرامی شما در قرعه کشی این دوره واحد ارتباطات که بین کلیه ی خطوط همراه به صورت سراسری برگزار گردید.به واسطه عدم تاخیر بدهی در پرداخت قبوض در این همایش شرکت یافته وبرنده ی 20000000 ریالی وجه نقد شده اید. آیا این صحت دارد؟ما را راهنمایی فرمایید.
وحید م
|
-
|
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۳
0
1
سلام.دوستان اینی که پیام میده برای دریافت کارت هدیه خود همین حالا تماس بگیرید.همش الکیه.زنگ که بزنی مبگه کارت هدیه 400 هزارتومنی برای شما از طرف شرکت پارسان تجارت ........... تعلق گرفته بعدشم شماره حساب میدن که 17هزار تومن به حساب واریز کنید. سر من کلاه رفته. سما مواظب باشید سرتون کلاه نره.همش الکیه.
قهرمانی
|
-
|
۱۸:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۷
0
1
با سلام پیامکی با عنوان زیر و شماره 0939891**** برایم ارسال گردیده است جایزه همراه اول کاربر گرامی مژده طی قرعه کشی های سراسری وزارت فناوری همراه اول که برای سپاس از کاربرها بوده که استفاده بهینه داشته اند انجام گرفته است که خط تماس شما کاربر گرامی برنده وجه نقدبه مبلغ 40/000/000 ریال گردیده است لطفابرای کسب اطلاعات مربوطه با اپراتور تماس برقرار نمایید جعفری 0939891****
حافظ
|
-
|
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۷
1
0
با سلام خدمت دوستان عزیز
لطف کنید به همه ی دوستان و آشناهاتون بگین که پیام های اینطوری رو حتما به شرکت مخابرات نشون بدن تا از صحت موضوع مطلع بشن.
آیدا
|
-
|
۱۶:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۸
0
0
با سلام.برای پدر من پیامی از شماره 0910561****اومده با متن: شما برنده ی یک گوشی همراه و یک نیم سکه شدید با کد رهگیری فلان...هوش برتر
که الان از سایت مخابرات استان تهران متوجه شدم کلاهبرداری هست.لطفا توی اخبار مطرح کنید که انقد راحت دزدی صورت نگیره
آذین
|
-
|
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۹
0
0
سلام دیروز برای من پیامکی اومده مبنی بر اینکه شما برنده سکه و موبایل شدید.یه کد رهگیری هم داده و ادرس که بیاین جایزه رو بگیرین.الان از کجا باید پیگیری کنیم؟؟؟
میترا
|
-
|
۰۷:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۰
0
2
دیشب حدود ساعت 10 شب اس ام اس 40000000 واسه منم اومد.
آزیتا
|
-
|
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۰
0
3
سلام برای من از شماره تلفن 0910579**** پیامک آمده که از طرف هوش برتر برنده سکه و موبایل شدم لطفا پیگیری فرمایید. متشکرم.
مهسا
|
-
|
۲۱:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۱
2
0
واسه من همین چند دقیقه ی پیش پیام اومد که کارت هدیه برنده شدم با مبلغ 400 هزار تومن یکی این شرکت پارسان تجارت رو جمع کنه!هزینه ی پست نوزده هزار تومن!! منم تو هیچ مسابقه ای تو هقچ قرعه کشی شرکت نکردم.اینا مارو چی فرض کردن^^
میرزایی
|
-
|
۱۶:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۵
0
2
باسلام امروز 15خرداد پیامکی برای من آمده که شما به مبلغ 4000000ازطرف واحد ارتباطات وفناوری شما برنده شده اید بعدازآن صدای ضبط شده ارگان مربوبطه راپخش کردند وآقای تماس گرفت که حتما برید عابر بانک پول دریافت کنید انجا که رسیدیم گفتند که کارت شما مورد قبول سیستم مانیست (بعد ازاینکه مبلغ داخل کارت رابرایشان خواندم )خوب چطور می شود باخط که می نویسم باتمام ضبط صداوامکانات کلاهبردای کنند وکسی نتواند گجلوی اینها رابگیر د شماره0910592****اقای علیزاده کراشناس مستفر درواحد زیرنظر وزارت ارنباطات وفناوری
محمد
|
-
|
۱۰:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۴
1
0
دوستان اخیرا پیغامی مبنی بر کلاهبرداری به مشترکان ارسال میشه که دیروز واسه من هم اومد که بشرح زیر است: مشترک گرامی شما در قرعه کشی پیامکی ما برنده ی یک نیم سکه ی طلا و یک عدد گوشی موبایل شده اید ، کدرهگیری شما 9220 میباشد. جهت دریافت اطلاعات تماس حاصل فرمائید. (جشنواره ی پیامکی هوش برتر)
لطفا مراقب باشید،اطلاع رسانی لطفا!!!
هرمان
|
-
|
۱۶:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۴
0
1
سلام یک پیامک برای من به این مضمون آمده در مسابقه ی هوش برتر برنده یک نیم سکه و یک عدد گوشی موبایل شدین با کد 0000 خلاصه بعد ازتماس و رد و بدل شدن چند پیامک صدای اپراتور ضبط شده با دادن نشانی خیابان ابوسعید ابوسعید شش ساختمان خاوران گفتند آدرس بفرستم من آدرس فرستادم خنده داره که بعد از گرفتن آدرس اعلام کردند مبلغ 16 هزار تومان به شماره حسابی باریز کنید برای هذینه پست و ظرف 7روز بعد ازفرستادن شماره قبض واریزی جوایز برای من فرستاده خواهد شد البته برای محکم کاری دوباره پیامکی آمد که نوشته بود مشترک گرامی چنانچه دوست ندارید هذینه پست را پرداخت کنید میتوانید به آدرس ابوسعید تهران آمده و جوایز را دریافت کنید البته اگرچه بسیاری از مردم فکر می کنند 16 هزار تمن پولی نیست اگر کلاهبردار هم باشه مبلغی نیست قافل از این که این مبلق کم وقتی رسید به چند صدنفرپول خیلی زیادی خواهد شد لطفا به این آدرس بروید شاید درست باشد اگه درست بودبرایم ایمیل بفرستید اگر هم دروغ بود که بازهم برایم ایمیل بزنید تا از طریغ پلیس جرایم سایبری پیگیری کنیم
عادل
|
-
|
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۱
1
1
برای منم از جشنواره پیامکی هوش برتر (خخخخخخ)پیام اومده ک برنده نیم سکه و گوشی شدم الان خوشحالم راهنمایی کنید چطوری جایزمو بگیرم
شهرام6
|
-
|
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
2
2
همشون کلاهبرداران به این پیامکها توجه نکنید اگه مرجعی بخاد جایزه بده هزینه پستیش رو هم خودشون دارن
صفورا
|
-
|
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۸
1
1
از پارسال تا همین امروز که 18 مرداد 94 است این پیامک کلاهبرداریه هوش برتر با شماره 0910.... داره میاد انگار هم نه انگار!!!چرا پلیس پیگیری نمیکنه؟ ؟؟؟!!با شماره شخصی داره راحت کلاهبرداری میکنه!
نیما
|
-
|
۱۶:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۰
0
2
دوستان اخیرا پیغامی مبنی بر کلاهبرداری به مشترکان ارسال میشه که دیروز واسه من هم اومد که بشرح زیر است: مشترک گرامی شما در قرعه کشی پیامکی ما برنده ی یک نیم سکه ی طلا و یک عدد گوشی موبایل شده اید ، کدرهگیری شما 9220 میباشد. جهت دریافت اطلاعات تماس حاصل فرمائید. (جشنواره ی پیامکی هوش برتر) لطفا مراقب باشید
حسن
|
-
|
۰۰:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۱
2
0
سلام دوستان اگه امکان داره کمکم کنید چند روز پیش بهم زنگ زدند که شما برنده کارت اعتباری ثمین به مبلغ 1000000تومان شده اید ومیفرستیم وبعد پولش رو که 70000 تومان است به مامور پست بدین؟ میخواستم بدونم راست میگن یا به شما زنگ نزدن در این رابطه؟
رضا
|
-
|
۱۶:۱۸ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
1
3
سلام ترو خدا مردم رو هوشیار کنید
درمورد پیامکهایی بامتن مشترک گرامی شماره ی شما برنده کالا شده بعد یه کد ویه شماره تماس که شماره تهران هست تماس که میگیری میگه شما برنده شدی یه سری کالا به قیمت هشتصد هزار تومانه ما به شما میدیم سیصد تومان اما در حقیقت کالاها سیصد تومان هم ارزش نداره ترو خداپیگیری کنید
سعید
|
-
|
۱۰:۵۴ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۴
1
1
سلام
خیلی جالبه. برا منم همین پیامک هوش برتر(شما برنده یک نیم سکه و یک گوشی...) اومده با همون شماره پیگیری(9220).
حتی شماره پیگیری رو عوض نکردند!!!

مراقب باشید
رضا
|
-
|
۲۱:۰۳ - ۱۳۹۴/۱۱/۲۴
0
1
مشترک گرامی:
شما در قرعه کشی پیامکی ما برنده ی یک نیم سکه ی طلا و یک عدد گوشی موبایل شده اید ، کدرهگیری شما"9220" میباشد. جهت دریافت اطلاعات باهمین شماره تماس حاصل نمایید.
(جشنواره ی پیامکی هوش برتر)
همین الان برام رسیده چرا هنوز اینا جمع نشدن
نازنین
|
-
|
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۱
0
1
خداروشکر اینجارو خوندم صبح برام اس اومد که برنده بن از همراه اولم تبلت مجانی سرخ کنو چنتا وسیله دیگه در قبال چهارصد تومن این دم عیدی گول خورده بودما
محمد میرجلیلی
|
-
|
۱۱:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۱/۰۱
1
1
مشترک گرامی: شما در قرعه کشی پیامکی ما برنده ی یک نیم سکه ی طلا و یک عدد گوشی موبایل شده اید ، کدرهگیری شما"9220" میباشد. جهت دریافت اطلاعات باهمین شماره تماس حاصل نمایید. (جشنواره ی پیامکی هوش برتر) دیروز برای پدرم ارسال شده بود.(باپیش شماره 0901)لطفا پیگیری کنید.
علی
|
-
|
۱۶:۵۰ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۳
0
3
برای من هم پیام دریافت نیم سکه و گوشی تلفن همراه رسید
کد رهگیری 9220 اعلام شده و شماره حساب 5058011210231037 جهت واریز مبلغ حدود 20 هزار تومان، شماره تماس09901322609
جهت اطلاع و پی گرد فتا
مهدی
|
-
|
۱۶:۵۶ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۳
0
2
سلام دوستان امروز هم این پیامک برای من اومده از شماره 989901322576 مشترک گرامی شما در قرعه کشی پیامکی ما برنده یک نیم سکه ی طلا و یک عدد گوشی موبایل شدهاید کد رهگیری شما 9220 میباشد جهت دریافت اطلاعات با همین شماره تماس حاصل نمائید(جشنواره ی پیامکی هوش برتر)
بنده از مرودشت(تخت جمشید)
|
-
|
۰۴:۴۴ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۵
0
11
ممنونم از شفافسازیتون خیر ببینی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °