توضیحات دادستان تهران درباره بازداشت سارقان مسلح مغازه های تهران
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  يکشنبه 10 مرداد 1400
کد خبر : ۲۱۷۶۳۴
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۰۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۱
دادستان عمومی و انقلاب تهران از دستگیری اعضای باند سرقت مسلحانه مغازه های شهر تهران خبر داد و اقدام آنان را مصداق محاربه خواند .
توضیحات دادستان تهران درباره بازداشت سارقان مسلح مغازه های تهران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دادسرای عمومی و انقلاب تهران، عباس جعفری دولت آبادی با اعلام اینکه اعضای این باند در یک هفته، 18 سرقت مسلحانه از مغازه ها انجام داده اند، افزود‌: 9 فقره سرقت در 22 آذر صورت گرفت .
وی درباره شگرد سارقان گفت‌: اعضای این باند که در قرچک ورامین ساکن بوده اند، شب ها با همراه داشتن سلاح گرم به شهر تهران وارد و به ویژه در ساعات پایانی شب با ورود به مغازه ها و صنوف مختلف، سرقت می کردند.
دادستان تهران با اشاره به نحوه ارتکاب سرقت ها که به نحو مسلحانه و با ایجاد رعب و وحشت میان مردم و مغازه دارها و سلب امنیت عموم همراه بوده است، اقدام آنان را مصداق محاربه دانست و افزود: در این نوع پرونده ها که مشتمل بر جرایم خشن و مهم است، سرعت رسیدگی ، اهمیت زیادی دارد و در خصوص این پرونده، سرعت عمل و قاطعیت پلیس و سرپرست دادسرای ویژه سرقت قابل تقدیر است.
وی با اعلام کشف چندین سلاح کمری و فشنگ از دستگیرشدگان، از ارجاع این پرونده به شعبه اول بازپرسی دادسرای ویژه سرقت و تفهیم اتهام محاربه به متهمان خبر داد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °