واکنش نمایندگان مجلس به خبرسازی ها علیه قوه قضائیه
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  شنبه 27 شهريور 1400
کد خبر : ۲۱۷۶۶۲
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۰۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۲
210 نفر از نمایندگان در بیانیه ای اعلام کردند: حساب سپرده مورد مناقشه به نام قوه قضائیه، از جهات مجوزهای شرعی و قانونی دارای ایراد نیست.
واکنش نمایندگان مجلس به خبرسازی ها علیه قوه قضائیه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، احمد امیرآبادی فراهانی در جلسه علنی نوبت عصر امروز (سه‌شنبه، 7 دی ماه) مجلس شورای اسلامی بیانیه 210 نفر از نمایندگان را درخصوص موضوعات مطرح شده درباره حساب های قوه قضائیه قرائت کرد که بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
ما جمعی از نمایندگان ملت به نمایندگی از طرف امضاء کنندگان این بیانیه درخصوص حساب های قوه قضائیه با توجه به اینکه حل مشکلات اصلی مردم در گرو همکاری صادقانه قوای سه گانه است، از ریاست محترم قوه قضائیه در خصوص شبهات مطرح شده جویا شدیم. ایشان همه اسناد و مدارک مربوط به حساب ها را در اختیار ما قرار داده و ما به دقت آنها را بررسی کردیم و برایمان روشن شد که حساب سپرده مورد مناقشه به نام قوه قضائیه است و از جهات مجوزهای شرعی و قانونی دارای ایراد نمی باشد.
طی جلساتی که با ریاست محترم قوه قضائیه داشتیم، همه سوالاتی که در ذهن نمایندگان بود را با صراحت با ایشان در میان گذاشتیم و ایشان نیز با سعه صدر و با صرف فرصت کافی به این سوالات پاسخ دادند وما بهترین روش را همین گفت وگوهای صریح و منصفانه مسئولان با یکدیگر می دانیم.
نظرات رئیس محترم قوه قضائیه درخصوص مجلس و جایگاه آن و همکاری صمیمانه با قوه مقننه را همسو با نظرات حضرت امام (ره) و رهبرمعظم انقلاب مبنی بر در رأس امور بودن مجلس، دریافت نمودیم.
بار دیگر تاکید می کنیم که امروز مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم مشکل اصلی کشورمی باشد و مسئولان نظام در قوای سه گانه باید با اتحاد وهمدلی و بدور از حاشیه سازی ها و مجادله های بی حاصل سیاسی به دنبال حل مشکلات مردم باشند.
بر این اساس هرگونه اقدامی که به همکاری قوا سه گانه آسیب برساند را از بین بردن فرصت خدمت به مردم می دانیم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۵.۷۹°    ۲۸.۹۹°