صعود براداران عالمیان و نوروزی و حذف ندا شهسواری در رنکینگ ۲۰۱۷

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
02:21 - جمعه 09 خرداد 1399
کد خبر : ۲۱۸۸۵۸
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۶
نخستین رنکینگ فدراسیون جهانی تنیس روی میز با صعود نمایندگان ایران در بخش مردان و حذف نام ندا شهسواری همراه بود.
صعود براداران عالمیان و نوروزی و حذف ندا شهسواری در رنکینگ ۲۰۱۷

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، فدراسیون جهانی تنیس روی میز نخستین رده بندی بازیکنان جهان در سال ۲۰۱۷ را منتشر کرد. در این رده بندی نوشاد عالمیان با ۵ پله صعود در مکان ۸۱ ایستاد، نیما عالمیان و افشین نوروزی نیز هر کدام با ۴ پله صعود رده های ۱۳۱ و ۲۳۲ جهان را به خود اختصاص دادند.

در بخش بانوان رنکینگ فدراسیون جهانی تنیس روی میز نام ندا شهسواری از فهرست حذف شده است. این در حالی است که شهسواری، نفر اول ایران در رنکینگ ماه گذشته جهان بود در رقابت های اپن فنلاند شرکت کرده و رتبه دهم این مسابقات را کسب کرده بود و به همین دلیل پیش بینی می شد که در این رنکینگ صعود داشته باشد اما به دلیل عدم احتساب امتیازات رنکینگ مسابقات فنلاند و بعد از گذشت ۴ ماه از شرکت نکردن در رقابت ها دارای رنکینگ جهانی، شهسواری از این رده بندی حذف شد. البته با محاسبه مسابقات فنلاند او و مریم صامت دیگر ملی پوش کشورمان به رنکینگ جهانی بازخواهند گشت.

در رده بندی ورزشکاران جهان در بخش مردان مالونگ، فان ژندونگ، شوشین و ژانگ جیک هر چهار نفر از چین در صدر قرار دارند و در بخش زنان نیز دینگ نینگ، لیو شیون و ژیو یلینگ هر سه از چین و کازومی ایشی کاوا از ژاپن رده های اول تا چهارم را در اختیار دارند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۲°    ۳۶°