معترضان ترامپ در ایتالیا: ترامپ نژادپرست است
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
15:27 - چهارشنبه 15 مرداد 1399
کد خبر : ۲۲۱۵۱۹
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۷
معترضان در ایتالیا تاکید کردند که ترامپ نژادپرست است.
معترضان ترامپ در ایتالیا: ترامپ نژادپرست است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از پرس تی وی، شهرهای رم و میلان بزرگترین شهرهای ایتالیا نیز شاهد برگزاری تظاهرات ضد ترامپ رئیس جمهور جدید آمریکا بود. در رم پایتخت ایتالیا بیش از هزار نفر در مرکز شهر جمع شدند و تظاهرات کردند. در تظاهرات رم صدها تن از آمریکاییهای مقیم ایتالیا هم شرکت کردند.

یکی از تظاهرات کنندگان گفت به نظر من ترامپ تهدیدی برای بشریت است، زیرا او ارزشهای اساسی و نزاکت لازم را که یک انسان عادی باید داشته باشد، ندارد. من با کار او در ترویج تنفر و نژادپرستی و زن ستیزی و تقریبا همه چیزهای منفی که او تبلیغ می کند، مخالفم. من نمی خواهم دیدگاه ها و سیاست های او در میان مردم رواج پیدا کند و عادی شود.

یک تظاهرات کننده دیگر گفت ترامپ یک قلدر است و توانست با قلدری خود را برنده انتخابات کند. او با دروغ و وعده های ساختگی به قدرت رسید. اکنون که او کار خود را شروع کرده است نشان می دهد که یک نژادپرست است و دشمن محیط زیست است.

الساندرو پورتلی استاد دانشگاه رم هم گفت عوام فریبی در ایتالیا همه پلهای ارتباطی میان رهبران و مردم را از بین برده است. کافی است فقط به وضع اتحادیه ها و دیگر سازمانهای ایتالیا نگاه کنید. حرف آنها دیگر خریدار ندارد.

جدیدترین تحقیقات و نظرسنجی ها نشان می دهد اگر احزاب راستگرا و خارجی ستیز ایتالیا تحت رهبری واحدی متحد شوند، می توانند با حزب حاکم دموکراتیک و جنبش پنج ستاره ضد نظام حاکم رقابت کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °