پل گیشا تبدیل به زیرگذر می شود
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
13:27 - يکشنبه 10 اسفند 1399
کد خبر : ۲۲۲۴۰۳
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۸
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت: عملیات جمع آوری پل گیشا و احداث زیرگذر از شهریور امسال آغاز شده هم اکنون توسعه آن به 12 درصد رسیده است.
پل گیشا تبدیل به زیرگذر می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، جاوید گفت: پل گیشا جزو 7 پل فلزی تهران است که قدمت آن به 50 سال می رسد اما قرار نبوده این مدت طولانی از این پل استفاده شود گرچه با مرمت ها و بهسازی ها هم اکنون درحال استفاده است.

او گفت: به دلیل کم عرض بودن این پل شاهد ترافیک سنگین در دو سوی آن هستیم زیرا طراحی آن به صورت دو لاین عبوری بوده است.اما در طراحی جدید قرار است به یک زیرگذر با سه لاین عبوری تبدیل شود.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت: طول پل گیشا 620 متر است اما زیرگذر در حال احداث 1120 متر است که 350 متر آن به صورت مسقف و بقیه آن به صورت رمپ های ورودی و خروجی خواهد بود. برای این زیر گذر 800 شمع یا ستون در زمین زده می شود و هم اکنون 30 درصد این کار انجام شده است تا سقف زیرگذر بر روی ستون ها زده شود.

جاوید افزود: با برچیدن پل گیشا و احداث زیرگذر 17 انحراف ترافیکی به دلیل حساسیت عبور و مرور اجرا می شود.

جاوید گفت: هزینه ساخت زیرگذر و برچیدن پل گیشا 113 میلیارد هزینه نیاز است.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران افزود: در انجام این کار تاسیساتی زیادی از جمله لوله های آب از 150 میلیمتر تا 1200 میلیمتر و برق های فشار قوی و لوله های گاز وجود دارد که بایستی با هماهنگی سازمانها و ادارات مربوطه نسبت به جابجایی آنها انجام شود.

برچسب ها: گیشا ، پل ، زیر گذر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱°    ۱۲°