برنامه کامل جام حذفی- لیگ برتری ها مرحله چهار وارد می شوند

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
02:31 - پنجشنبه 08 خرداد 1399
کد خبر : ۲۵۳۶۴
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۲۳
مسابقات فوتبال جام حذفی ایران با حضور 103 تیم از 13 شهریور آغاز می شود. تیم های لیگ برتری از مرحله چهارم وارد رقابت ها می شوند و استقلال و پرسپولیس تا نیمه نهایی به هم نمی خورند.
برنامه کامل جام حذفی/ لیگ برتری ها مرحله چهار وارد می شوند



به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، مراسم قرعه کشی مسابقات فوتبال جام حذفی ایران امروز با حضور نمایندگان تیم ها برگزار شد. در مجموع 103 تیم حضور دارند و رئیس سازمان لیگ تاکید کرد هرتیمی که می خواهد وسط راه کنار بکشد، از حالا انصراف دهد که مثل سال های قبل نشود.

برنامه:
مرحله اول 13 شهریور:
* 1: شهرداری زارچ یزد - شهرداری جاجرم
* 2: جنوب سوسنگرد - قهرمان استان کردستان
* 3: پرواز زنجان - قهرمان ایلام
* 4: گندم کاران مغان اردبیل- شهرداری نوین بندرعباس
* 5: اتحاد نوین گلستان (توابع تهران) - اتحاد شادگلی قم
* 6: شهدای نیروی هوایی تهران - ماهوند مشهد
* 7: شهدای ساری - استقلال نوین قزوین
* 8: تالار وحدت همدان - آذرکوثر تبریز
* 9: شهرداری کلاچای گیلان - تیس چابهار
* 10: قهرمان لرستان - قهرمان خراسان جنوبی
* 11: استقلال چرام کهکیلویه - پیام ولیعصر مرکزی
* 12: مقاومت شهرکرد - پاس گناوه
* 13: قهرمان البرز - معاونت ورزش و آموزش (قهرمان کیش)

* مرحله دوم 19 شهریور:

* 14: برنده بازی شماره یک - شهدای ارتش اصفهان
* 15: برنده بازی شماره دو - برنده بازی شماره سه
* 16: استانداری کرمانشاه - برنده بازی شماره چهار
* 17: برنده بازی شماره پنج - پیروزی گرمسار
* 18: شهدای آق قلای گلستان - برنده بازی شماره شش
* 19: برنده بازی شماره هفت - عقاب نیروی هوایی شیراز
* 20: برنده بازی شماره هشت - برنده بازی شماره نه
* 21: گل گهر نوین سیرجان - برنده شماره ده
* 22: برنده بازی شماره یازده – برنده بازی شماره دوازده
* 23: برنده بازی شماره سیزده - کیوان مرغ مهاباد

* مرحله سوم با حضور دسته یک و دسته دومی ها و 10 قهرمان برتر استان‌ها در 24 شهریور:
* 24: آلومینیوم هرمزگان _ قهرمانان استان‌ها
* 25: کاسپین وزنی _ استقلال ساری
* 26: مس رفسنجان _ نیروی زمینی تهران
* 27: گاز فجر جم _ شهرداری لنگرود
* 28: داماش ایرانیان تهران _ قهرمانان استان‌ها
* 29: شهرداری جویبار _ گهر دورود
* 30: اتکای گلستان _ شهرداری اراک
* 31: پیام صنعت آمل _ قهرمانان استان‌ها
* 32: گیتی‌پسند اصفهان _ قهرمانان استان‌ها
* 33: استقلال اهواز _ نفت امیدیه
* 34: شهرداری دزفول _ نفت و گاز گچساران
* 35: شهرداری تبریز _ صنعت نفت نوین آبادان
* 36: میناب طیور هرمزگان _ نساجی مازندران
* 37: البدر بندر کنگ _ سپیدرود رشت
* 38: صنعت نفت آبادان _ راهیان کرمانشاه
* 39: سیاه‌جامگان مشهد _ قهرمانان استان‌ها
* 40: پرسپولیس گناوه _ قهرمانان استان‌ها
* 41: نفت مسجد‌ سلیمان _ پیکان تهران
* 42: برق شیراز _ ماشین‌سازی تبریز
* 43: سایپای شمال _ صنعت ساری
* 44: نوژن شهرداری نوشهر _ شاهین بوشهر
* 45: شهرداری یاسوج _ آهن بافق یزد
* 46: مس سنگون برزقان _ گلگهر سیرجان
* 47: نبرد شهر کرد _ قهرمانان استان‌ها
* 48: فولاد یزد _ قهرمانان استان‌ها
* 49: شهرداری بندرعباس _ ابومسلم خراسان
* 50: استیل‌آذین تهران _ ایران جوان بوشهر
* 51: فولاد نوین اهواز _ قهرمانان استان‌ها
* 52: پاس همدان _ پدیده مشهد
* 53: شهرداری اردبیل _کارگر بن یزد بوشهر
* 54: بهمن شیراز _ ملی‌حفاری اهواز
* 55: الوند همدان - قهرمانان استان‌ها

مرحله چهارم با حضور لیگ برتری ها در زمان نامعلوم:
* استقلال تهران - برنده برندگان 24 و 25
* ملوان انزلی - برنده برندگان 26 و 27
* نفت تهران - برنده برندگان 28 و 29
* ذوب آهن اصفهان - برنده برندگان 30 و 31
* صبای قم - برنده برندگان 32 و 33
* مس کرمان - برنده برندگان 34 و 35
* گسترش فولاد تبریز - برنده برندگان 36 و 37
* سپاهان اصفهان - برنده برندگان 38 و 39
* سایپا - برنده برندگان 40 و 41
* تراکتورسازی تبریز - برنده برندگان 42 و 43
* داماش گیلان - برنده برندگان 44 و 45
* راه‌آهن سورینت - برنده برندگان 46 و 47
* فولاد خوزستان - برنده برندگان 48 و 49
* فجر سپاسی شیراز - برنده برندگان 50 و 51
* پرسپولیس - برنده برندگان 52 و 53
* استقلال صنعتی خوزستان - برنده برندگان 54 و 55

فینال به صورت تک بازی انجام می شود. اگر در هر مرحله، میزبانان یا میهمانان قبلی به هم بخورند، قرعه کشی انجام خواهد شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۵°    ۳۵°