گفتگو و مصاحبه ها
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  چهارشنبه 02 تير 1400
کد خبر : ۳۱۰۶۳
تعداد نظرات: ۶ نظر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۲ - ۰۹:۴۸
بازنشر و امکان دریافت بخشی از گفتگوهای جالب که مورد توجه کاربران برنامه صبح با خبر قرار گرفته باشد در این قسمت برای مخاطبان امکان پذیر خواهد بود.
گفتگو و مصاحبه ها

گفتگوی برنامه "صبح با خبر" با حسین بابامراد، کارشناس بازیهای رایانه ای در مورد خشونت بی مرز در این بازیها و بررسی مصداقهای واقعی در آن.

دانلود

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۶
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
کرامتی
|
-
|
۱۲:۴۶ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۵
0
0
واقعا هیچ ساز و کاری برای کنترل توزیع این بازی ها خشن نیست مگر خود والدین حواسشون به بچه باشه!
محمد
|
-
|
۲۳:۵۰ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۶
0
0
سلام
امروز این بخش خبری دیدم خیلی جالب بود
با توجه به این شغلم معلمی است و روز دوشنبه جلسه انجمن اولیا و مربیان دارم از شما خواهشمندم فیلم این قسمت برام ایمیل کنید تا بخش های از اونو برا خانواده ها نمایش بدم البته فیلم دانلود کردم خیلی کیفیت بده
امیر
|
-
|
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۷
0
0
جالب بود از کارشناستون مجددا دعوت کنید تا ابعادبیشتری ازاین تهاجم پنهانی رو که به روح و روان کودکان ما میشود باز کند
مهدی
|
-
|
۰۶:۰۰ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۲
0
0
سلام کاش این موضوع را با حضور اساتید مختلف به صورت زنجیر وار ادامه می دادید
m
|
-
|
۰۰:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۶
0
0
هوالحق
با سلام خدمت شما
مساله ای که بنده قصد طرح ان را دارم تنها مشکل بنده نبوده و خیلی کثیری از دانشجویان تحصیلات تکمیلی با ان مواجه هستند. توقع بنده انعکاس و مطالبه شما در پاسخ گویی این مسئله از مسئولان کشوری است.
مشکلی که بنده قصد طرح ان را دارم گزینش دانشجو در مقطع دکتری و تحصیلات تکمیلی است.
سیستم گزینش دکتری از وقتی به صورت متمرکز در امده است نه تنها گره ای از گره ها باز نکرده بلکه مدت زمان تعیین تکلیف وضعیت داتشجو را افضایش داده است.
از طرفی مشکل پذیرش دانشجویان ازمون های کتبی برگزار شده توسط دانشگاه ها نبوده که هم اکنون با هماهنگ سازی ان بخواهد برطرف شده باشد.
مشکا اصلی خود مرحله مصاحبه است.
مرحله ای که بدون در نظر گرفته شدن سوابق دانشجو گزینش صورت میگیرد.
گزینشی که در برخی دانشگاه هابراساس محل تحصیل قبلی، تمایل استاد به هر دلیلی به یک دانشجو، اقراض سیاسی و فرهنگی و... تاثیر میگیرد و متقاضی بیچاره را دچار سرخوردگی می کند.
سیستم اموزشی و ارزش گذاری دانشگاه ها اساسا با استاندارهای جهانی فاصله دارد ولی یک اساس بد بهتر از بی اساسی است.
مقاله محوری به جای پژوهش محوری بودن و نمره دانشگاه ها امر غلطی است ولی حتی محور یکسانی در دانشگاه ها بر این اساس مناسب تر است تا اساتید محترم تنها بر اساس نظر خود اقدام به انتخاب دانشجو کند.
عدم پاسخگویی سازمان سنجش به نتایج مصاحبه ها و اکتفا کردن ایشان به جمع اوری اعتراضات و در نهایت جواب رد به تمام اعتراضات به نظر تعجب اور است.
پاسخ سازمان سنجش نیز در این رابطه فقط یک چیز است.
اگر اعتراض جدی دارید به وزارت علوم مراجعه کنید!
عدم سیستمانیک بودن وزارت در جمع اوری اعتراضات و ترتیب اثر ندادن ایشان به جمع کثیری از این اعتراضات دلسردی متقاضایان دکتری را دوچندان کرده.
ایرادات داوری فراوانی به مصاحبه های دکتری وجود دارد که تنها با حضور شما در میان کسانی که در این رابطه ضربه خورده اند میتواند مشکل گشا باشد.
در صورت تمایل بنده قادر به رائه دلایلی که خود بنده و سایر دوستانم در ارزشیابی مصاحبه نمره ای که حق ان را داشته ایم دریافت نکرده ایم. ، هستم.
خاهشا پیگیری کنید شاید سال دیگر لااقل کاری شود.
برای کنکور امسال پیگیری کنید
وجدانا اگر خاندید جواب بدهید
باتشکر
یاعلی
مالکان بیکارتاکسی های فرسوده
|
-
|
۰۸:۴۳ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۹
0
0
باسلام.موضوع بخطرافتادن امرارمعاش 100هزارازمالکان تاکسی های فرسوده وبیکارشدن خیلی ازآنهابعلت غیرقابل استفاده بودن تاکسی فرسوده وآلودگی هوا معظل فراگیردرخدمات حمل ونقل عمومی است که می طلبدسردبیرمحترم صبح باخبرازآقایون کمسیون عمران مجلس.ستادسوخت.تاکسیرانی.وایرانخودرودرگفتگوی صبح باخبردعوت کندوعلت توقف3ساله نوسازی تاکسی های فرسوده علارغم اعتراف نهادهای یادشده به برحق بودن خواسته این قشرخدماتی تاکسی دارن- توپ حل این معظل رابه زمین همدیگرشوت می کنندوهمدیگررامتهم توقف نوسازی می دانندوتاکسی داران بلاتکلیف درپایان ازسردبیرمحترم عاجزانه درخواست داریم بخاطرامرارمعاش100هزارخانواده.خدمات عمومی.آلودگی هواخارج از نوبت این مشکل عمومی جامعه راباشفاف سازی وعلت سکوت پشت پرده متولیان یادشده این امررابشکند.اجرکم عندالله
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °